Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu belirledikten sonra oyunda adınızı nasıl değiştiriyorsunuz?
    Şanssız olarak her menüde ve oyunda aradım. Ekrana rasgele dokunmayı denedim. Güzelce sordum. Oyun içi sohbete sordum. Mikrofonda diğer oyunculara konuştum. Son olarak, çaresizlik içinde, yardım edip edemeyeceğini görmek için Müşteri Hizmetlerine başvurmayı denedim.

Sonuç ne? Şu an ismini değiştiremezsin, ama bu gelecek bir özellik.

Tencent Gaming bir Çinli şirkettir ve oyun Çin’de dünya çapındaki versiyondan biraz daha hızlı güncellenmektedir. Oyunun Çince sürümünde, güncelleme v0.4.0, adınızı değiştirmek için günde bir kez kullanabileceğiniz bir ‘Ad Kimliği’ kartı içerir.
    Güncelleme: Sürüm 0.4.0 şimdi çıktı, bununla birlikte yukarıdaki Çince sürüm ekran görüntüsünde gördüğümüz gibi kimlik rozeti içeren bir Güncelleme Ödülünü de beraberinde getiriyor. Yeniden Adlandırma Kartı, çağrıldığı şekliyle, adınızı günde bir kez değiştirmenize izin verir.
    kaynakhttps://www.eniyiandroid.com/pubg-mobile-ad-degistirme.html

Kaynak Görünüm değiştirme ile alakalı da bilgilere yer veriyor

• guest hesabı nasıl siliniyor yada degistiriliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyro

guest hesabı nasıl siliniyor yada degistiriliyor?
    Uygulama ayarlarından verileri temizleyin.Ama ayarlarınızda gider söylüyeyim.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    bilgisayardan emulator ile oynuyorum
  • Selam arkadaşlar. Ben eski bir laptopta oynuyordum bugüne kadar mobile fakat bugun güncelleme geldi ve cihazınız desteklemiyor diyor. Ldplayer emulator cihazınız desteklenmiyor diyor . Tencent gaming buddy ise siyah ekranda kalıyor çözüm bulabilen yazabilir mi acaba ?
  • bu rakipler neden ölmüyor :)

PUBG Mobile [ANA KONU]
  • 0.8.0 güncelleme saat kaçta gelecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • q e tuşlarını ayarlayabilen var mı tencent emulatorde
  • didar46 D kullanıcısına yanıt
    çözümü yok pc den oynanmaması için yapılıyor

• Yeni güncelleme hoşuma gitti. Yeni harita cok guzel, oyun bir miktar kasıyordu bende ara ara ozellikle scoop açınca, Bi kac mac attım Oldukca akıcı oynadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS’dan oynayan varsa güncelleme yapmayın zira WiFi dışında hücresel veri ile oyuna giriş yapılamıyor. Ana ekrana bildirim koymuşlar yakın zamanda düzeltilecektir diye.

• Neden pc de oynuyorsunuz ki :D
  • Severuslion kullanıcısına yanıt
    düzeltildi

• Tv ye taktığım zaman sorun yok monitöre bağladığım zaman tam ekran olmuyor oyun zevkimin içine etti. Çözümde bulamadım

• Satılık hesap arıyorum, satan varsa iletişime geçebilir

• Dostlar z5 premium telefonum bu oyunda çabuk ısınıyor ve ısınınca dokunmatik kendi kendine basmaya başlıyor. Bu yüzden akıcı olarak pubg mobile oynayabileceğim ucuz yollu ikinci el tablet bakıyorum. Tablet işinden pek anlamiyorum, marka model tavsiyeniz var mı acaba?

• ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Diğer tabletleei bilmiyorum ama ben ipad air 2 ile oynuyorum resmen su gibi akıyor. Görüntü falan çok iyi.

• Arkadaşlar 2 saattir oynadığım oyunları derecelime yansıtmıyor. 2. ve 3. olduğum 2 oyunun puanı iyi olduğu halde platin 3. kademede bir değişiklik olmadı bronz kademesi gelişiyor ancak sezona girip tekli oyunlara baktığımda onlarda da bir değişiklik yok? Takımlı giriyorum puan yansımıyor bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acrylic

düzeltildi
    Düzeltilmedi.

• GrandeX G kullanıcısına yanıt
    Farklı serverlerde oynamışsın.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.