Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
236.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sezonluk plan demiş, yani her sezon yeniden mi almamız gerek bunu?

PUBG Mobile [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce keşfettim. 2 günde deli gibi oyun spamladım. PC üzerinden oynuyorum. Acayip sardı, oynamak isteyen varsa nickim SaLvo34
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    hocam lobiye girmiyorum

• red mi 5 plus ta bu oyunu oynayan var mı arkadaslar varsa cok makbule gecer nasıl oyun performansı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu facebookta açamadım. Nasıl açabilirim yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıragen

Bu oyunu facebookta açamadım. Nasıl açabilirim yardımcı olurmusunuz.
    Facebook ta açamazsın hocam telefonunda açtığın hesabını facebook hesabına ekleyip face şifrenle oyunu telefonunda oynayabilirsin.
  • Arkadaşlar şu oyunlarda mikrofonu kapatmanın bir yolu var mı? bazıları oyun başladığından beri mikrofonla konuşup duruyor, ayak sesi falan duymak varken mecbur sesi kapatmak zorunda kalıyorum.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Evet var sağdan tümü takım kapalı şeklinde. İstersen numarasına göre takım arkadaşınıda susturabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Evet var sağdan tümü takım kapalı şeklinde. İstersen numarasına göre takım arkadaşınıda susturabilirsin.
    Çok teşekkür ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

red mi 5 plus ta bu oyunu oynayan var mı arkadaslar varsa cok makbule gecer nasıl oyun performansı ?
    Hocam ben Redmi Note 4'den oynuyorum oyun performansı çok iyi.
  • 3.sezon bu gece mi gelecek arkadaşlar?

• arakadaşlar oyunda kademe silme diye birşey var mı? yeni sezondan önce taç 2 ydim. bütün platin 4 olmuşum. sistem hatası mı, normali bu mu?

• ReJim kullanıcısına yanıt
    Normal

• Bu facebook hesabi baska karaktere bagli hatasi alan oldumu ilk defa kurdum oyunu

• Arkadaşlar işlerden dolayı uzun süredir oyun oynamıyorum. Bu aralar pubg mobile sardım. Kendi orjinal emülatörü ile pc den oynamaya çalışıyorum. Oynamaya çalışıyorum diyorum çünkü çok fazla kasma durumu var. En düşük ayarlarda bile bir çatışma anında anlık kasılıyor. Aşağıda sistem özelliklerimi de yazdım. İşletim sistemi olarak w10 daydım kasınca 7 ye geçtim durum aynı. Sistem yeni değil ancak bu mobil oyunda en düşük ayarlarda kasacak kadar da kötü değil diye düşünüyorum. Sizce sorun ne olabilir?

Bu arada cihaz da laptop. Onu da ayrıca belirteyim.

i7 4 çekirdek işlemci 8 gb ram 2 gb invidia gt740

• quote:

Orijinalden alıntı: WolfBite

takımlı oynarken silah var mı diye sorduğumda bazıları silah işaretliyor haritada burda akm var burda zırh var gibi. Bu işaretlemeyi nasıl yapıyorsunuz?
    Mesaj kısmına basıp sarf malzemeleri burada veya düşman görüldüye tıklarsanız baktığınız yöne doğru işaretleme yapar
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam öğrendim. Nişangahı itemin üstüne getirip mesaj pencerisini açınca oraya otomatik geliyormuş sarf malzemeleri bende diye. Atıyorum burda akm var diyosun herkes görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gekren

Arkadaşlar işlerden dolayı uzun süredir oyun oynamıyorum. Bu aralar pubg mobile sardım. Kendi orjinal emülatörü ile pc den oynamaya çalışıyorum. Oynamaya çalışıyorum diyorum çünkü çok fazla kasma durumu var. En düşük ayarlarda bile bir çatışma anında anlık kasılıyor. Aşağıda sistem özelliklerimi de yazdım. İşletim sistemi olarak w10 daydım kasınca 7 ye geçtim durum aynı. Sistem yeni değil ancak bu mobil oyunda en düşük ayarlarda kasacak kadar da kötü değil diye düşünüyorum. Sizce sorun ne olabilir?

Bu arada cihaz da laptop. Onu da ayrıca belirteyim.

i7 4 çekirdek işlemci 8 gb ram 2 gb invidia gt740
    Hocam bende aynı şekilde laptop ile oynuyorum.

Özelliklerim

i5 2310m

4 gb ram

Gt520m

Yani sizin laptoptan daha kötü ama en az 25 fps ile oynayabiliyorum.Zaten 30 fps kilidi var.

Sizin ya ayarlarda bir sorun var yada ekran kartı driver'ınız eski. Ayarlarda grafik kalitesini low, onun üstünde veya altında olan birşey var onuda max yapmanız lazım.

Birde oyuna girdiğinizdr dahili ekran kartı mı çalışıyor gt740mı onu kontrol etmeniz lazım.

Bir diğer seçenekte laptop çok ısınıyorsa gücünü düşürüyor olabilir...

• Takım puanları eklenmiyor. Dünden bu yana 100 den fazla takım puanı eklenmedi. Bİlgisi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ReJim kullanıcısına yanıt
    Bende ekleniyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.