Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane farklı kart denedim maalesef puan göstermedi.

• _Wyatt_ _ kullanıcısına yanıt
    Hocam konu ile size PM de attım

Buradaki diğer arkadaşlara da sormuş olayım.

Aracım var ve birçok kredi kartım var.
    Bu kartlarda biriken puanları petrol şirketlerinin sisteminden online yakıt alma yolu var mıdır.?

Shell petrol ofisi OPET Aytemiz farketmez.

Yeter ki puanı harcamak için istasyon istasyon gezmeyelim. Online işlem ile puanı oraya aktaralım istediğimiz zaman gidip yakitimizi alalım.

Dipnot : bu olay giyim (LCW ve DeFacto) market (a101 ve bim şok) da oluyor. Puanlarla giyim veya market kart alınabiliyor. Dilediğin zaman kullanıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer seyahat ediyorsanız turna.com’a puan olarak yükleyebiliyorsunuz. Ben öyle yapıyorum. Puanın çöpe gitmesinden iyidir.
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt

ben puanlarımı param karta atıyorum yüzde 4 komisyon kesiyor.ayrıca param kart sitesinden paramla bağlantılı opet otobil aldım aldığın akaryakıtın yüzde 4 ünü iade ediyor çok memnunum.

• Bulabildiniz mi acaba ayni sorun bende de car

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vakıf world puani bende de para ve hala kullanilcak ne market nede aliseris sitesi bulamadım. Bım , a101 olmadı . Çok gereksiz kartmis. Güzel yol bulan arkadaşlar varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: zamir84

ben puanlarımı param karta atıyorum yüzde 4 komisyon kesiyor.ayrıca param kart sitesinden paramla bağlantılı opet otobil aldım aldığın akaryakıtın yüzde 4 ünü iade ediyor çok memnunum.

Hocam param karta maxipuanı nasıl yüklüyorsunuz acaba? Mobil uygulamadan tutar girince direk kredi kartından çekiyor.

• paraf puanlarımı yüklüyorum parama maksimum kullanmıyorum.Mobil den hiç yüklemedim webden kart bilgilerini yazdıktan sonra aşağıda puan kullanımı bölümü çıkıyor.

• Merhaba gittigidiyorda world puanları gözükmeyen arkadaşlar, sanal kartla (dijital kart) denedim ve puanlar gözüktü. Tabi ki alışveriş tutarından yüksek olması gerekiyor tüm ödemeyi puanlarla yapmanız gerekiyor.

• Kampcıyız . com sitesinde ödeme kısmında diğer ödemelerde puanla ödeme seçeneği çıkıyor ama maalesef her karta yok. Advantage, maximum, bonus, axess ve cardfinans seçenekleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimliksiz41

Vakıf world puani bende de para ve hala kullanilcak ne market nede aliseris sitesi bulamadım. Bım , a101 olmadı . Çok gereksiz kartmis. Güzel yol bulan arkadaşlar varmi

Şok, A101, Bim ve Migros'ta birçok kez sorunsuz kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: shutterbug

Şok, A101, Bim ve Migros'ta birçok kez sorunsuz kullandım.

Alıntıları Göster

Şok ta kullandım bende. A101 ve bim de olmadı sanırım kasiyer bilgisizliği. Cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimliksiz41 -- 24 Aralık 2020; 14:49:55 >
  • worldpuan amma gıcıkmış ya hiçbi yerde geçmiyorsa anlamı nedir bir daha kesinlikle kullanmyacağım. Sanıyorum migros market dışında geçmiyor ama o da tam belli değil gibi.

• gittigidiyorda geçerli. sepette tek ürün olacak ve puandan düşük miktarda olacak. en gıcık kart normalde bence de. @m-99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wesile -- 30 Aralık 2020; 17:38:37 >
  • Omercem85 O kullanıcısına yanıt

Altungold da maxipuan ve bonus kullanıyorum.

• Worldpuan 69 tl olarak görünüyor mobil uygulamada. Ama sanalmarkete giriyorum 44 tl kullandırıyor. Nedendir acaba?

• kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Hocam sanal market sepetin yarısı kadar kullandırdığı için bu sorun var siz 88 TL sepet yaptığınız için 44 TL puan kullanmaya izin veriyor 138 TL sepet oluşturursanız 69 TL puanınızı kullanabileceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam sanal market sepetin yarısı kadar kullandırdığı için bu sorun var siz 88 TL sepet yaptığınız için 44 TL puan kullanmaya izin veriyor 138 TL sepet oluşturursanız 69 TL puanınızı kullanabileceksiniz.

Teşekkürler hocam. Deneme amaçlı sepet eklemesi yapmıştım. Aynen dediğiniz gibi 88 tl sepet. Çok teşekkürler tekrar.

• kaanrevan kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim keyifli alışverişler.

• Arkadaşlar merhaba; bir excel dosyası vardı puan ve sektörü gösteren neresi üye iş yeri bilgi veren...

Google drive da maalesef sahibi erişimi kapatmış bilginiz var mı?

• 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.