Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar paraf ve world puan geçen siteler yok mu yaw ?
  • maxipuanı kullanabileceğimiz online kuyumcu gramaltinal.com iyi oldu. hemde puanları grampuan olarak kumbara tarzı bir birikimle değerlendirilebiliyor. Ayrıca kişiye özel axess kampanyası vardı. Bu siteden grampuan aldım ve bu alışverişten de %1 chip para geldi. Axess kişiye özel ve genel kampanya çıktığında kullanılabilir.
  • Merhaba arkadaşlar.

Netten alışveriş yaparken, ödeme seçeneklerinde bonus puanı nereden seçiyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param uzerinden tum bonuslari limit olarak atabilirsiniz karta.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Garanti bonus ile nasıl yapılıyor bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 16 Mayıs 2018; 21:55:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Param kart arastir dostum

• param'da maximum puanlarını kullanabilen oldu mu? ben girdiğimde logo dahi çıkmıyor şu anda.
  • Arkadaşlar YapıKredi World

Garanti Bonus yemeksepeti veya sanalmarkette(migros) kullanılıyor mu?

• arkadaşlar sürekli uçan biriyseniz puanınızı turna.com a aktarın. orada dursun ne zaman kullanırsanız kullanın. hem süresi dolmadan bir an önce aktarmış olursunuz. iddiali bir site tavsiye ederim. hem diğer indirim kodları ile birleşiyor.

https://www.turna.com/kredi-karti-puanlari

edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pc.programcı -- 21 Mayıs 2018; 17:53:6 >
  • WORLD Puanım var ama gittigidiyor vs başka site üzerinden kullanamıyorum bunun bir çözümünü bilen arkadaş varmı yardımcı olacak?
  • Arkadaşlar herkese merhabalar , uzman arkadaşlara bir sorum var.

Bonus Kartım var ve aktif olarak Bonus Flaş uygulamasını kullanıyorum. Malum kazandığımız bonusları da 3-5 gün içerisinde kullanmak gerekiyor.

Bu bonuslar ile ihtiyaç harici ya N11 den ya da Gittigidiyor dan saçma sapan şeyler alıyorum yanmasın diye.

Bunları biriktirmenin yada yatırıma çevirmenin bir yöntemi var mı? Bonuslar ile gram altın alabileceğim bir internet sitesi falan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar herkese merhabalar , uzman arkadaşlara bir sorum var.

Bonus Kartım var ve aktif olarak Bonus Flaş uygulamasını kullanıyorum. Malum kazandığımız bonusları da 3-5 gün içerisinde kullanmak gerekiyor.

Bu bonuslar ile ihtiyaç harici ya N11 den ya da Gittigidiyor dan saçma sapan şeyler alıyorum yanmasın diye.

Bunları biriktirmenin yada yatırıma çevirmenin bir yöntemi var mı? Bonuslar ile gram altın alabileceğim bir internet sitesi falan?
    Altungold ile Altun puan. Al orda biriksin

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

WORLD Puanım var ama gittigidiyor vs başka site üzerinden kullanamıyorum bunun bir çözümünü bilen arkadaş varmı yardımcı olacak?
    World puan gitti gidiyor üzerinden kullanabilirsiniz sadece alacağınız ürün puanda.n az olmalı fiyatı ve sanalmarkette kullanılır

• axess chip paralar neden sanal markette geçmiyor ya :(
  • BENİM BİLGİĞİM BİDE GRAMS ALTIN SİTESİNDE VAR CHİP PARA VE MAXİMUM PUAN KULLANIMI
    www.grams.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamkuzo -- 1 Haziran 2018; 11:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar herkese merhabalar , uzman arkadaşlara bir sorum var.

Param karta aktarabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: drsdkmc

quote:

Orijinalden alıntı: Walter.White

quote:

Orijinalden alıntı: drsdkmc

ben de sürekli puan harcayacak yer arıyordum. artık hiç gerek duymuyorum. bana çok makul gelen %3 komisyonla puanlarımı param.com.tr de nakite çeviriyorum. bu tutarı da istersem internet alışverişinde istersem de 6 tl karşılığı gelen basılı kartta istediğim yerde kullanıyorum. Basılı kart almadım şahsen. internette istediğim sitede harcama yapabiliyorum sonuçta. size de tavsiye ediyorum. %3 kesinlikle çok makul bir tutar. param.com.tr

param.com.tr

Hocam parama hangi kartların puanları yükleniyor tüm kartların puanları yüklenebiliyor mu

şimdi konuştum yapıkredi hariç tüm bankaların.https://prnt.sc/iilha2

Alıntıları Göster
    2 milyara kadar kredi karti puanini bu kart sayesinde geri cekmistim

• bankkard combo puan nerelerde kullanılıyor?
  • Arkadaşlar Maximum puanlarım var. Bunları nasıl nakit çekebilirim ya da bu puan ile cep telefon hattı alabilir miyim? Bir yardımcı olursa çok sevinirim acil.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.