Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grkm_evo

yemeksepeti,gratis,petrol ofisi,migros

Hocam İşbank maxipuan GG, N11 de geçerli değil mi, ya da play station store alımı yaparken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Poyrito -- 20 Ağustos 2017; 13:30:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEB bonusları Migros'ta geçiyor mu?

• Teknosada worldpuan kullanmaya çalışırken hesabımdaki 11.60 tl puanın sadece 1.60 tl 'lik kısmı görünüyor

• emrah4407 E kullanıcısına yanıt
    Geçerli

• arkadaşlar hsbc puanları hepsiburada geçmiyor mu?
  • denizbank paracard'ımdaki bonusları hangi sitelerde kullanabilirim ?
  • N11 ve Gittigidiyor sitelerinde chip para kullanımı için aşağıdaki siteyi inceleyebilirsiniz. Gayet güzel anlatılmış.

N11 Chip Para Kullanımı Resimli Anlatım
    http://www.sorulab.com/n11-chip-para-kullanimi-resimli-anlatim/

Akbank Chip Para Hangi Marketler’de Geçerli? Güncelhttp://www.sorulab.com/akbank-chip-para-hangi-marketlerde-gecerli/

Gittigidiyor Bonus Puan Nasıl Kullanılır?http://www.sorulab.com/gittigidiyor-bonus-puan-nasil-kullanilir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azat_usta -- 22 Eylül 2017; 11:19:26 >

• World puanlarımı sanal kart ile alışverişte kullanamadım N11 ve GG'da. İlla gerçek kart numarasını mı kullanmak lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRJiNaL45

arkadaşlar hsbc puanları hepsiburada geçmiyor mu?

slm arkadaşlar aynı dertten muzdaribim hsbc advantage puanlarımı hiçbir yerde kullanamıyorum.hepsiburada kullanıldığını iddia etsede çok uğraştım olmuyor.daha önce teknosada kullanıyordum artık ordada geçmiyor.puanlarımız yanacak bir fikri olan varmı.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: demokrat76

quote:

Orijinalden alıntı: MaRJiNaL45

arkadaşlar hsbc puanları hepsiburada geçmiyor mu?

slm arkadaşlar aynı dertten muzdaribim hsbc advantage puanlarımı hiçbir yerde kullanamıyorum.hepsiburada kullanıldığını iddia etsede çok uğraştım olmuyor.daha önce teknosada kullanıyordum artık ordada geçmiyor.puanlarımız yanacak bir fikri olan varmı.?

Evet arkadaşlar bende acil olarak beklemedeyim. HSBC Advantage puanlarını nerede kullanabiliriz ?
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    bulunduğun yerde kipa varken kullanıyorum kapanınca kullanacak yer kalmadı
  • Sanrupid kullanıcısına yanıt
    Reklam engelleyici varsa kapat öyle dene, Sanal kart nasıl olur bilmiyorum ama.
  • Banka ve mağazalarla yaptığımız görüşmelerde Advantage nakitpuan geçen yerleirn tam listesini paylaşıyorum

HSBC – Advantage NakitPuan geçen yerlerin listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azat_usta -- 14 Eylül 2017; 19:28:29 >
  • Hsbc puanlar Hepsiburada geçiyor.Ancak sepet tutarınız mevcut puanınızdan yüksek olmamalı.Onun haricinde Metro marketlerde de geçiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeoBurak

Hsbc puanlar Hepsiburada geçiyor.Ancak sepet tutarınız mevcut puanınızdan yüksek olmamalı.Onun haricinde Metro marketlerde de geçiyor.

Evet hepsiburada'da geçiyordu fakat sistemsel arıza var herhalde, dün bir alışveriş yapmak istedim kredi kartı puan kutucuğu falan çıkmıyor. Şikayet kaydı oluşturdum hemen, müşteri hizmetleri zaten rezalet hepsi acemi, bankanızla görüşün diyerek başından salıyor. Mecburen normal ödeme yaptım HBSC ile..
  • Yapı kredi world kart puanı kıllanacak site bulamadım. Gittigidiyor, N11, hepsiburada, E-bebek sitelerini denedim sonuç yok. Kart ile alış veriş yapma şansım da yok, çünkü şehir dışında kaldı, puanları sildirmeden nasıl kullanabilirim acaba?

• abercrombia kullanıcısına yanıt
    turna.com'a aktar orda kalsın. bilet alırısn
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeoBurak

Hsbc puanlar Hepsiburada geçiyor.Ancak sepet tutarınız mevcut puanınızdan yüksek olmamalı.Onun haricinde Metro marketlerde de geçiyor.

malesef hepsiburada geçmiyor.1 haftadır müşteri hizmetleri ile birlikte uğraştık.puan 65 tl alışveriş sepeti 50 tl olmadı bir türlü.sonunda pes ettim.
  • demokrat76 D kullanıcısına yanıt
    ŞOK marketlerde geçiyor bugün alışveriş yaptım ve puan ile ödeme yaptım
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.