Şimdi Ara

Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus, World, Maxipuan, Paraf, Nakitpuan, Parapuan) (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.703
Cevap
592
Favori
1.385.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanyadan kazandığım 40TL .Maxipuan var ama bir türlü harcayacak site bulamadım. Bugün kullanımı doluyor. Kullanabileceğim bir site varsa yazar mısınız?
  • player75 P kullanıcısına yanıt
    markafoni.com yalnız sepet tutarı puan miktarından fazla olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OdeaBank Axess ile N11, Hepsiburada ve GittiGidiyor'da puan kullanmayı denedim ama olmadı

Sepet tutarı puan tutarının altındaydı...
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Banko axess chip paraları online alışverişlerde kullanılamaz. fiziksel poslarda kullanabilirsiniz.
  • haacar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • maximum puanları nerede kullanıcaz
  • ilk sayfa hala güncel
  • yemeksepeti yada burger king tarzı fast food sektöründe geçen yer varmı bilen ?
  • migros sanalmarket'te Maxipuan daha önce kullanılabilirken şu an kullanılamıyor sanırım, doğru mudur arkadaşlar?
  • nevrochaotica N kullanıcısına yanıt
    dogrudur. maximum bir yakıt alirken, bir de migros'ta dertsiz bir şekilde puan kullandırıyordui artık sanalmarket'te kullanılmıyor.
  • Garanti paracard'ta 75 tl bonus var migros sanalmarkette kullanamadım, migros posunda da çalışmıyor. Nerede kullanılıyor bu kartın puanları bilen var mı?
  • n11.com da paracard bonusları kullanılıyor diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCe

Garanti paracard'ta 75 tl bonus var migros sanalmarkette kullanamadım, migros posunda da çalışmıyor. Nerede kullanılıyor bu kartın puanları bilen var mı?

Şok market ve A101 de kullanabilirsin
  • Teşekkürler arkadaşlar a101 de harcadım gitti.
  • Paraf puan n11 de kullanilmiyor düzeltiniz.
  • Yararlı bir konu.
  • Hangi havayolu şirketinde hangi puan kullanılır bu konuda bilgisi olan var mı
  • Mektup2 M kullanıcısına yanıt
    aldığın ürün fiyatı puanlardan fazla olmamalı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekskiz kullanıcısına yanıt
    Bunun en net cevabını Müşteri Hizmetlerini arayarak alabilirsiniz. Bankaların sitesinde puan ile uçak bileti alındığı yazıyor ama hangi havayolu firmaları olduğunu belirtmemişler.
  • Mektup2 M kullanıcısına yanıt
    paraf puanlar n11 de kullanılıyor ancak sepet tutarının paraf para tutarından az veya eşit olması gerekir.
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.