Şimdi Ara

Puan Harca App (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
60
Favori
37.554
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • qnb fix kartın puanını internetten kullanılabilecek son yerdir bu uygulama kullandım başarılı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben banka puanlarıyla ilgili şunu öğrenmek istiyorum puanlarımı lösev tarzı yerlere bağışta kullanabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel uygulama. Migros, CarrefourSA, A101 ve Metropol puanlarını sorunsuz kullandım ikişer kere filan. Kullanılan çeklere, kullanıldı anlamında bir işaret, bir tick atabilsek çok iyi olacak, yazılım geliştiricilere burdan duyurulur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam aynen katiliyorum bana da çok saçma geliyor ama işte alan memnun satan çok memnunsa Allah mesut etsinden başka söz soylenmez

• hsbc Advantage kartın puanı kullanılır mı

puanı kullanmadı direkt karttan çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S908E -- 2 Mayıs 2022; 21:42:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • trapezounta_ kullanıcısına yanıt

Dün QNB classic kartımla Param'a puanlarımı yükledim. Param puan bilgisine ulaşılamadı dedi ama gene de işleme devam ettim ve %4 komisyonla başarıyla puanı yükledim. Sonra o yüklediğim puandan da %10 iade aldım yaptığım market alış verişi ile.

Abv o qnb nin ne puan veriyor ne verdiği puanları harcayabiliyoz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shutterbug kullanıcısına yanıt

iki defa param fiziki kart aldım .İkisi de çalışmadı. Müşteri hizmetleri de çözüm bulamadı. Kartlar öylece duruyor.

Hangi marketten nasıl %10 iade aldınız?

• Peki süreli puanları uygulamaya yükleyip daha sonra bunları birleştirip kullanabiliyor muyuz?

Yani atıyorum 6 ay boyunca banka puanlarını burada biriktirip çek alabiliyor muyum?

• Tendürek T kullanıcısına yanıt

Evet uygulamanın amacı zaten parça puanları tek yerde birleştirip kullanma yoksa tek kalem yapacaksan direk ilgili markada harca buraya gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkanbey -- 2 Mayıs 2022; 23:29:13 >
  • Play storeda sanal kart olusturunca da puan gorundugunu yazan bir yorum da vardi. Ilginc.

• Eldezenfektani E kullanıcısına yanıt
    petrol istasyonlarına gittim, 3 harfli marketlerin hepsinde denedim sonra çicek sepeti dediler orda denedim olmadı. tchibo.com dediler olmadı en son bu uygulamada harcadım puanları

qnb fix olmaz sanırım hiçbir yerde geçmiyor.

YIllardır fix puanları paramda kullanıyorum

• uygulama çok kısıtlı. Sadece 3-5 sitede geçerli. uçak bileti ya da otobüs bileti almak için herhangi bir şey yok. hepsiburada, n11 vs. yok,

• dogancan_23 D kullanıcısına yanıt

Kart puanlarıyla turna .com dan uçak, otobüs bileti alınıyor diye biliyorum. Orda kullanabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.