Şimdi Ara

PTTCELL'in BÜYÜK AKN OYUNU (Gece 2-8 konusu, İspatlıdır) [İLK MESAJ GÜNCEL] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
6
Favori
21.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WoltreX

Gece limit yoktur diye bilgilendirme yapılmadı. 02-08 hız normale dönüyor mu? Öyleyse iyi.

Akn yaziyorsa dönüyor. Ptt ve Türk Telekom. Da var akn yazan paketler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben yeni aranıza katılıyorum. Bir sorunum var pttcell'le ilgili... haziran başında pttcell 1 gb süper akn li pakete geçtim. kotam 1 gb bitmeden önce gece 2 - 8 saatleri arası bedava ve hızlı internet kullanabiliyordum fakat ne zamanki kotam bitti gece 2 - 8 arası hızım 128 kbits'te sabitleniyor... şikayet kaydı oluşturdum ayın 9'unda btk'ya şikayette bulundum... Fakat ne yaptıysam daha bu zamana kadar çözüm sağlanabilmiş değil. Ben pttcell kullanan diğer arkadaşların böyle bir sorun yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum. Ayrıca pttcell'e diğer forumlarda bedava internet diye cevaplar, mesajlar yazılmış. Ben ise yaklaşık bir ay olacak daha doğru dürüst bir sahur gecesi interneti bedeva ve hızlı kullanabilmiş değilim, paketim uygun olmuş olsa bile !!!
    Geçecek, geçmeyi düşünenler için sıkıntımı belirtmiş olayım.
  • Suan durum.ne sinirsizmi gece 2 8 tt adsl alacagima bunu alirim 50mbls ye variyor hizi baya indirirm

• Sınırsız mı şu anda

• Survival kullanıcısına yanıt
    Pttcell'de değişen birşey yok. Linkteki paketi alanlar gece 2-8 arası AKN olmadığını söylüyorlar.

http://www.pttcell.com.tr/faturali-paketler/1gb-internet-paketi
  • Pttcel aldım gece 2-8 kotadan yemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar pttcell li bi arkadas hayrina bi foto koyabilirmi 2-8 arası kacla iniyo hiz kesiliyormu birde bu paketi almak icin nekadar maliyet cıkıyor bunu yalın alamıyoruz galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: fozal

Arkadaşlar pttcell li bi arkadas hayrina bi foto koyabilirmi 2-8 arası kacla iniyo hiz kesiliyormu birde bu paketi almak icin nekadar maliyet cıkıyor bunu yalın alamıyoruz galiba.

4G DE 50MBIT (5MB/S) GÖRDÜM İZMİRDE BU GECE EKLERİM BEN DE ALDIM PAKETI

• Survival kullanıcısına yanıt
    Kardes deneyebildin mi kota gidiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: chemical88

Kardes deneyebildin mi kota gidiyor mu?

1GB dan düşmedi 20GB kadar harcamışım bir de kota bittikten sonra yazarım 500mb kalmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler. O 500 mb 2-8 disinda kullanildi degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: chemical88

Tesekkurler. O 500 mb 2-8 disinda kullanildi degil mi?

Evet

Bu arada paketi steam saolsun az önce bitirmiş bakalım gece yükseliyor mu yazarım

• Siz oy vermeye devam edin daha ayaginizdaki pantolona bile kota koyarlar gece bilmem ne arası giydin para öde derler

• bu paket de fazla dayanmaz tt bu şikayetlere dayanamaz

• Türk telekom mobil wifi Akn sınırsız düsmüyormuş nası iş bu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Sniper -- 15 Ağustos 2017; 17:48:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Sniper

Türk telekom mobil wifi Akn sınırsız düsmüyormuş nası iş bu anlamadım.

Doğru mu bu?

• togiee kullanıcısına yanıt
    Hocam data hattı alacaktım sınırsız Akn 15gb(Sonrası 128kb) 64tl 24 ay taahüt ile, aradım sordum öyle bir uygulamamız yok diyor.

• quote:

Hocam data hattı alacaktım sınırsız Akn 15gb(Sonrası 128kb) 64tl 24 ay taahüt ile, aradım sordum öyle bir uygulamamız yok diyor.

Müşteri hizmetlerini takma. Sitede var diyor. Ama şuna dikkat.

Sınırsız (AKN'li) tarifelerde 15GB adil kullanım kotasına ulaşıldıktan sonra, 20GB kullanıma kadar hız 128kbps'a, 20GB kullanım sonrası 96kbps'a düşürülür

• togiee kullanıcısına yanıt
    Yeni btk kanunu ile en düşük hız 128kbs olması gerekiyor, mobil sınırsız hatlarda da 2-8 arası hız sınırı olmaması gerekiyor akn dolsa da ama Türk Telekom bu işi beceremiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Sniper -- 16 Ağustos 2017; 16:56:27 >
  • quote:

Yeni btk kanunu ile en düşük hız 128kbs olması gerekiyor, mobil sınırsız hatlarda da 2-8 arası hız sınırı olmaması gerekiyor akn dolsa da ama Türk Telekom bu işi beceremiyor.

Pttcell ile hız düştükten sonra gece 2 sabah 8 arası tekrar eski hızına dönüyormuş. Daha kendim denemedim kota bitmediği için. Senin alacağın bu wifi'de dönüyordur. AKN'li tüm tarife ve paketler için geçerli en azından türk telekom için. Diğer operatörleri bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi togiee -- 16 Ağustos 2017; 17:02:30 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.