Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PTTCELL'in BÜYÜK AKN OYUNU (Gece 2-8 konusu, İspatlıdır) [İLK MESAJ GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
256
Cevap
6
Favori
19.485
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> PTTCELL'in BÜYÜK AKN OYUNU (Gece 2-8 konusu, İspatlıdır) [İLK MESAJ GÜNCEL]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cilekci

Bende pptcell süper 5gb tarifesini kullanıyorum. Benimde internet bittiğinde sınırsız adı altında 1 kbps'ye düşüyor. Whatsuptan mesaj ve foto filan 5dk sonra gönderebiliyorum. Şimdi benim sorum bende gece 2-8 arası ücretsiz kullanabilir miyim? 5gb bitirdim bir 5 GB daha aldım mecbur oğlan video izliyor youtubeda. Deneme yanılma yöntemi ile az kalan interentide bitirmek istemiyorum.
    1 kbps düşen paket sınırsız değiş aşımsız adıyla satılıyor. O yüzden yararlanamazsın.
    |
    |
    26 Mesaj

Aknli olarak satılan farklı bir paket mevcut 1 ocak itibari ile bu paket sınırsız olarak devam edermi sözce akn kalkıcaktır bilgisi ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Link var mı?

|
    |
    akbulut001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    akbulut001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Değerli müşterimiz PttCell 1 GB sonrasında hız düşümlü SINIRSIZ (AKNLİ) paketiniz iptal edilmiştir.
    Fatura kesim tarihinizden sonra dilerseniz 1 GB SINIRSIZ yazıp 1788'e göndererek TEKRAR satın alabilirsiniz diyor.

PTTCell hattımı extradan aldım.Kendi hattım taahhütlü olduğu için iptal etmedim.
    PttCell hattımı iptal edeyim mi?Yoksa ileriye doğru gece internet falan çıkarabilirler mi?
    Gelen mesajda tekrar satın alabilirsiniz dediği aynı paket değil demi? TEKRAR ibaresi yanıltıyor beni.
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-783BA1D99

Başka mesajda geldi, tekrar ibaresi otomatik sistem tarafından gönderilen mesaj. Diğer gelen mesajda paketin kapandığı, başka bilgilendirme mesajlarının dikkate alınmaması gerektiği yazıyor. Paket kesinlikle kapandı. Yerine başka bir şey çıkar mı kimse bilemez. Hattı kapatıp kapatmamak size kalmış.
    Teşekkürler.Yarın hat iptal başvurusu yapmak en iyisi.TTNET altyapı getirecek diye bekle dur artık

Yılbaşından sonra paketi alırsanız bu konu altından tekrar bilgilendirme yaparsınız sınırsız internet ile ilgili.
    2-3 Ayda bir yollar kazılıyor.Bi Telekom kazmıyor anasını satayım :)
    |
    |
    djcool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türk Telekom hattımda faturalı 10 gb tarifesindeyim şu anda aylık 30 lira.Bu şekilde gittiği yere kadar artık.Evde ufak çocuklar var 50 gb net kime yetecek.
    |
    |
    Full seç 2gb paketi gibi yapsalar keşke ama faturada tarife detaylarında internet kısmı sınırsız yazıyor

|
    |
    PttCell'in iki adet "Beklenen Tarife"si vardı: Birincisi ilk PttCell kurulduğunda ilk müşterilere sundukları "300 Mb dolduktan sonra full sınırsız 128 Kbit ile devam eden" tarife, diğeri de aynı adla ama güncellenen "300 Mb dolunca 3GB'a kadar 128Kbit, daha sonra 1Kbit ile devam eden" internetli diğer tarife. Ben ilk abonelerden değilim, güncellenen ikinci kuşak abonelerdenim bu yüzden 300 Mb dolunca 3Gb'a kadar 128 oluyor. Başlık sahibi sanırım bu iki farklı tarifeyi yanlış anladığı için açmış başlığı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Sonunda hakkimizi aldik. Turktelemom gmysi yusuf kiraca attigim mail sonrasi beklenen tarifelerin her ikisinde de sinirsiz internet bilgisi eklendi. Resmi siteden kontrol edebilirsiniz. 11 aylik mucadelemde hakli ciktim.

Tebrikler.

|
    |
    Hksoftware1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bende aşmayan 10gb kullanıyorum mail attım arkadasın söyledigi gibi bilgi vermek icin arıyacaz dediler dönen olmadı daha sende bi mail at istersen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    29 Mesaj

Benim de 10gb asmayan hattim var mail icerigini diger konuda paylastim o dogrultuda siz de atin. Bakalim sonuc ne olacak. Kisisel gorusum 10gb asmayan btknin akn tanimina uyuyor ancak, sinirsiz degil de asimsiz diye ve internet kullanimi durur gibi ifadeler var. Yani biraz arada kaliyorum bu tarife icin.

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 19 Kasım 2019; 13:12:59 >
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bey Azura
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.