Şimdi Ara

PTTCELL'in BÜYÜK AKN OYUNU (Gece 2-8 konusu, İspatlıdır) [İLK MESAJ GÜNCEL] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
6
Favori
21.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    Teşekkürler.Yarın hat iptal başvurusu yapmak en iyisi.TTNET altyapı getirecek diye bekle dur artık
  • Yılbaşından sonra paketi alırsanız bu konu altından tekrar bilgilendirme yaparsınız sınırsız internet ile ilgili.
    2-3 Ayda bir yollar kazılıyor.Bi Telekom kazmıyor anasını satayım :)
  • Türk Telekom hattımda faturalı 10 gb tarifesindeyim şu anda aylık 30 lira.Bu şekilde gittiği yere kadar artık.Evde ufak çocuklar var 50 gb net kime yetecek.
  • Full seç 2gb paketi gibi yapsalar keşke ama faturada tarife detaylarında internet kısmı sınırsız yazıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PttCell'in iki adet "Beklenen Tarife"si vardı: Birincisi ilk PttCell kurulduğunda ilk müşterilere sundukları "300 Mb dolduktan sonra full sınırsız 128 Kbit ile devam eden" tarife, diğeri de aynı adla ama güncellenen "300 Mb dolunca 3GB'a kadar 128Kbit, daha sonra 1Kbit ile devam eden" internetli diğer tarife. Ben ilk abonelerden değilim, güncellenen ikinci kuşak abonelerdenim bu yüzden 300 Mb dolunca 3Gb'a kadar 128 oluyor. Başlık sahibi sanırım bu iki farklı tarifeyi yanlış anladığı için açmış başlığı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pttcell'in artık bi özelliği kalmadı. Beklenen tarife yeni müşteri almıyor, 1gb aknli 128 kbps olan paket kaldırıldı ne kaldı geriye?

• Sonunda hakkimizi aldik. Turktelemom gmysi yusuf kiraca attigim mail sonrasi beklenen tarifelerin her ikisinde de sinirsiz internet bilgisi eklendi. Resmi siteden kontrol edebilirsiniz. 11 aylik mucadelemde hakli ciktim.

• Hksoftware1 H kullanıcısına yanıt
    Tebrikler.

• bende aşmayan 10gb kullanıyorum mail attım arkadasın söyledigi gibi bilgi vermek icin arıyacaz dediler dönen olmadı daha sende bi mail at istersen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de 10gb asmayan hattim var mail icerigini diger konuda paylastim o dogrultuda siz de atin. Bakalim sonuc ne olacak. Kisisel gorusum 10gb asmayan btknin akn tanimina uyuyor ancak, sinirsiz degil de asimsiz diye ve internet kullanimi durur gibi ifadeler var. Yani biraz arada kaliyorum bu tarife icin.

• 5 Kasım 2019 itibariyle tüm Beklenen Tarife abonelerinin interneti kotasız, şartsız şurtsuz ve hız düşümsüz SINIRSIZ'a çevrildi. Bu tarifeleri kullanan hepimize hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 19 Kasım 2019; 13:12:59 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.