Şimdi Ara

PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ (ANA KONU - GÜNCEL) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
352
Cevap
48
Favori
16.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olabılır tekraarra r dene
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Ben son verdiğim linkteki sürümünü denememiştim,fakat resimlerde programın altında reklamları görmüştüm;o yüzden ağır gelebileceğine değinmiştim.
    Artık pc den sesli görüşme yapabilirsiniz;arayanlar size ulaşabilecek,buna çok sevindim.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim,sağ olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • jüpiter kullanıcısına yanıt
    Asıl ben teşekkür ederim sizin sayenizde bu programı kurdum. Önceki kullandığım sürümde gelen çağrılardan haberim olmuyordu. Bu çok işime yaradı.
    Rica ederim.
    Bu arada dipnot vereyim,vermiş olduğunuz ayarlar bütün operatörlerin ses hatları için geçerlidir;data hatlarında internet yerine mgb yazılacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    evet hocam konuya eklediğim yöntemle izliyorum/dinliyorum.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam. Daha önce sana hatırlarsan demiştim firefox tarayıcıya alışamadım kullanamyorum diye. Olmazsa bu akşam deneyim. Eğer chrome tarayıcıda realplayerle youtube videolarını izleyen varsa buraya eklerse çok iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    zamanla alışırsın. ben tasarım olarak chrome'a benzettiğim için mozillayı hiç bir fark yok, hatta daha hızlı benim için.
  • Vodafone hatla vınn 3g modemde kullandığınız program hangisi? Tavsiye edebileceğiniz program var mı, kullananlar için soruyorum
  • hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    http://www.mediafire.com/?4rw78blxwrx7lvo bu linkteki programı bilgisayara yükleyip kullanabilirsin. Bağlantıda sorun yaşarsanız yukarıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

http://www.mediafire.com/?4rw78blxwrx7lvo bu linkteki programı bilgisayara yükleyip kullanabilirsin. Bağlantıda sorun yaşarsanız yukarıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Zte mf190 kullanıyordum, onun üretici yazılımı güzeldi. Fakat modem değişikliği yaptım, şu anki huawei. Dediğin programı daha önce indirmiştim, bugün denedim olmadı. Programsız da bağlantıyı kurabiliyorum fakat 3g'nin devamlı açık olması için modem programı kuracam.
  • bulabilirseniz mobile partnerin 21. versiyonuna bakın o çalıştırabilir.
  • 3g gitti h+gelmiyor diye dert etmeyin ayarlardanda sebeke bağlantı türünü wcdma sadece yapkn digef gsm yada otomatik yapmayin sebeke sürekli size hızlı interneti sunmaya tirmalasin pencere kenari balkona kosayim derdinden kurtulun daha oncd verildi ise kusura bakmayin konuyu acan vd katkj yapan herkese tsk bilgi super bilgiler bi katkıda benden ben 128kbde heph+dayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan35

3g gitti h+gelmiyor diye dert etmeyin ayarlardanda sebeke bağlantı türünü wcdma sadece yapkn digef gsm yada otomatik yapmayin sebeke sürekli size hızlı interneti sunmaya tirmalasin pencere kenari balkona kosayim derdinden kurtulun daha oncd verildi ise kusura bakmayin konuyu acan vd katkj yapan herkese tsk bilgi super bilgiler bi katkıda benden ben 128kbde heph+dayım

Sende mobil partner mi kullanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

bulabilirseniz mobile partnerin 21. versiyonuna bakın o çalıştırabilir.

Mobil partneri yükledikten sonra modemi pc ye takınca driverlerin bir kısmı yüklenmiyor, yüklenme bölümüne tıkladığımda çarpı işareti görünüyor. Vınn'ın kendi yazılımını yükleyince oluyor ama ekranda bu program sadece turkcell kullanıcıları içindir diye uyarı geliyor.
  • Android icin google playden firefox indirsem bu eklentiler mevcut mu ?

• hayata gülümse kullanıcısına yanıt
    mobile partneri yüklediğinizde bilgisayarınızda turkcellin yazılımı varmıydı? Eğer yoksa önce turkcellin yazılımını kurun modemi takın driverları kursun daha sonra turkcell yazılımını kapatıp mobile partnerle bağlanmayı deneyin.

• Pttcell kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube acilmiyor yardimci olur musunuz?

• ivenrec kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yöntem harika görüntü biraz bozukta olsa Youtube videolarını takılmadan izledim. Bu yöntemle Youtube haricinde başka hangi video sitelerinin videolarını izleyebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.