Şimdi Ara

PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ (ANA KONU - GÜNCEL) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
48
Favori
16.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu kota işleriyle uğraşmayın 23 lira geldi fatura.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Beyler bu kota işleriyle uğraşmayın 23 lira geldi fatura.

harbiimi! Almadan vazgectim
  • On numaraydi adil kullanim asmistim artik yemiyor arti fazla fatura geldi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    Hocam indireceğim zamanlar kablo ile bağlıyorum bilgisayara, hem şarj oluyor hemde internete bağlı kalıyor. andorid cihaz olduğu için hiç bir ek ayar yapmadan direkt internet paylaşım modunu seçiyorum ve bağlanıyor.
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    Eski cepnetçilerdenim ben hocam, tecrübeliyim yani bu sınırsız internet konusunda, zaten konudaki paylaşımlara dikkat edersen başka bir sitede göremezsin hepsi kendi tecrübe ve deneyimlerim. 3G 3 çubuk çektiği halde en kötü 15 Kb/sn alıyorum bu arada. Arada sırada 25-30 kb/sn bulduğuda oluyor. 3G full çeken bir yerde olsam daha hızlı indirir diye tahmin ediyorum.
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    iyi hocam, neden olmasın. hep operatörler mi bizi sömürecek?
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    neyiyle uğraşmayalım dostum? pttcell'in sitesinde yazıyor, reklamlarında yazıyor. 250 mb sonrası hız düşer ve 128 kbps ile devam eder diyor. eğer bir sorun varsa hakkını ararsın, yasal olarak haklıysan zaten iade yapılır.
  • ivenrec kullanıcısına yanıt
    Hocam pc değilde sizce androıd bır telefon için pttcell çekimi ve internet hız nasıl internet hızı düştüğünde kullanımı nasıl kagnı gıbımı yoksa idare eder mi? Bilgilendirirseniz cok sevinirim..
    Ben aşağıdaki sürümünü kullanıyorum,görüntülü görüşme var;fakat ben denemedim,bazen mesajlar Çin'ce gibi bir dilde geliyor. Burada çözümü anlatılmış

Linkide incelemenizi öneririm.

PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ (ANA KONU - GÜNCEL)

• jüpiter kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkür ederim. Linkteki konuyu daha önce inceledim fakat oradaki indirme linkini değiştirmişler başka son sürümü yüklemişler. Ondada sesli ve görüntülü konuşma özelliği yok. Senin resime eklediğin sürümü hiç bir yerde bulamadım zahmet olmaz buraya ekleyebilir misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eins Tankado kullanıcısına yanıt
    hocam android telefonda kullanacaksan gayet rahat nette gezersin, video izlemede biraz sıkıntı oluyor ama o konudada paylaşımlar mevcut konumuzda. tam bir fiyat/performans paketi, hatta daha ötesi diyebilirim. ben bilgisayarda ve telefonda sürekli kullanıyorum. zaten konunun asıl amacıda pttcell internetini bilgisayarda daha verimli ve hızlı kullanmak üzerineydi. konuya dikkatle göz atarsan sorduğun soruların cevabını bulacaksın, iyi forumlar.
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
    Buda benim hız düşünce aldığım sonuç.

PTTCELL - CEPNET İLE PC'DEN HIZLI SURF TAVSİYELERİ (ANA KONU - GÜNCEL)
    Kardes hiz dusumsuz kullandim.Ustune basmanin anlamj yok :D

Rica ederim,
    Vermiş olduğum konuda vardı aslında, sanırım gözünüzden kaçmış. :) Sayın MUTAF paylaşmış linki.

http://www.mediafire.com/?4rw78blxwrx7lvo

Ben başka yerden download yapmıştım, menüler biraz farklı olabilir.

Birde aşağıdaki linkteki sürümde de istediğiniz özellikler var, ben denemedim, ağır gelebilir, deneyin isterseniz.

http://huaweinews.com/2013/08/download-mobile-partner-latest/

İlginiz için tekrardan teşekkürler. Akşam deneyim sonucu burada paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan youtube yöntemiyle pc üzerinden müzik dinliyorum, internette geziyorum, haber okuyorum, ekşide forumda takılıyorum, daha ne olsun? Hepsini 128 kbps internet ile yapmak çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: ivenrec

Şuan youtube yöntemiyle pc üzerinden müzik dinliyorum, internette geziyorum, haber okuyorum, ekşide forumda takılıyorum, daha ne olsun? Hepsini 128 kbps internet ile yapmak çok güzel

Hocam Youtube videolarını Firefox ve real player'la izliyorsun değil mi?
  • ben de yenı gectım henuz acılmadı ancak bılgısayarlardan kullanmak ortak baglantı kurmak için gectım peki şimdi bilgisayarlardan giridiğide çok yavasmı kullanılır:not : oyun oynamıcam
    http://huaweinews.com/2013/08/download-mobile-partner-latest/ bu linktekini kurunca antivirüs hata veriyor hemde yazılım reklamlı yazılım devamlı farklı reklamlar getirdiği için inteneti yavaşlatıyor. Diğer 16.001.06.01.500 versiyonunu kurdum gayet iyi çalışıyor. Pttcell kullananlar Error:619 hatası alırlarsa Profile managent sekmesinde ki ayarları şu şekilde yapsınlar (Static işaretleyip Apn bölümüne internet ve Access number bölümüne *99# yazarak hata almadan bağlanabilirler.)

Yukarıdaki ayarlar ses hatları için geçerlidir. Data hattı kullananlar APN bölümüne mgb yazacak. Bu bilgilendirme için @jüpiter
    arkadaşımıza teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi effect68 -- 22 Nisan 2014; 13:18:50 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.