Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen +1 Bir yolunu bulmamiz lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diegorian kullanıcısına yanıt
    pttcell konusunda insanları uyarmak için elimden geleni yaptım ,
  • Daha önce söyledim, yine söylüyorum 14 Liralık pttcel hattı benim gibi az konuşan az mesajlasan ve az chatlasanlar için bulunulmaz bir nimet, Ne kadar para o kadar köfte misali bunu beyenmeyen profesyonel arkadaşlar geçsinler turkcel veya vodafonda 40 Liraya 50 Liraya 60 Liraya uçuran tarifelere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Pttceel online işlemlerde gm discovery 3g desteklemiyor yazıyor
    Talebiniz alındı diyor 5-6 saatir talebiniz alındı diyor

hocam rahatsız ediyorum google'da arama yaparken buldum mesajınızı . Aynı sorunu şu an ben yaşıyorum Discovery sim2 ile desteklenmiyor yazıyor . Siz hala sim2 mi kullanıyorsunuz yoksa microsim girişi olan sim1 i mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

Pttceel online işlemlerde gm discovery 3g desteklemiyor yazıyor
    Talebiniz alındı diyor 5-6 saatir talebiniz alındı diyor

hocam rahatsız ediyorum google'da arama yaparken buldum mesajınızı . Aynı sorunu şu an ben yaşıyorum Discovery sim2 ile desteklenmiyor yazıyor . Siz hala sim2 mi kullanıyorsunuz yoksa microsim girişi olan sim1 i mi ?

Gmd hem sim 1 hem sim 2 de 3g destekliyor yani costum rom felan kurmadıysan .Sorun sim 1 yada sim 2 ile alakali degilinternette .avea Online işlemlerden kendim açtım yanlış hatırlamıyorsam.
    Olmasa Alıntı yaptığın mesajın diğer sayfalarına bakarsan çözümu bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 6 Şubat 2014; 7:16:55 >

• Benin hat açıldı. 3G ağlara bağlanma sorunum vardı 3G aktivasyonum olmasına rağmen. Müşteri hizmetleri teknik servise aktardı. Arıza kaydı oluşturup çözdüler. Şu anda GM discovery 16GB'de Sim2'de 3G kullanabiliyorum.
  • Burada reklam yapıyorsanız bunun reklam olduğunu belirtin , yoksa yaptığınız reklama değil dolandırıcılığa girer..istanbulun bazı bölgelerinde neredeyse hiç çalışmayan pttcelli mükemmel gibi anlatıp insanları yanıltıyorsunuz .. Reklamsa yanıltıyorsunuz reklam değilse yalan söylüyorsunuz demektir. bu bahsedilen hattan 4 tane aldım şirketime istanbul kadıköyde inanılmaz problemli ayrıca taksim -kartal bostancı gebze gibi bölgelerde kesintisiz 3-4 dakika konuşmak bile imkansız .. bizzat denediğim için söylüyorum konuyu avea ile konuştum kadıköy bölgesinde baz istasyonlarının yetersiz olduğunu ama diğer bölgelerde problem olmadığını söylediler ... tekrar söylüyorum amacım kimseyle polemik yaratmak değil ben bunları yaşadım ister alırsınız ister almazssınız ..zaten kullanıp bu kadar sinir olmasam gelip buraya hergün yazmam ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynet1963

Daha önce söyledim, yine söylüyorum 14 Liralık pttcel hattı benim gibi az konuşan az mesajlasan ve az chatlasanlar için bulunulmaz bir nimet, Ne kadar para o kadar köfte misali bunu beyenmeyen profesyonel arkadaşlar geçsinler turkcel veya vodafonda 40 Liraya 50 Liraya 60 Liraya uçuran tarifelere

+1

PttCell'in tarifelerini eleştirmeden önce ihtiyacı ve bütçeyi iyi belirlemek lazım. Maalesef bizim insanımızda bu özellik çok düşük. Adam üç kuruş maaşıyla ve24 ay taksitle iPhone 5 almıştır; iPhone 5S çıkar çıkmaz koşup onu alır.

iPhone'daki gibi, Turkcell kullanmayı bir statü simgesi olarak benimseyen orta gelirli insanlara acımamak lazım. Eğer evinde ve işinde PttCell (Avea) düzgün çekiyorsa (kullanan birini referans alabilirsin) ve üstüne "1000 dk 1000 SMS 1000 MB" lik 59 TL verdiğin Turkcell paketinin yarısını bile bitiremiyorsan, Turkcell ve iPhone kullandığınla övünmeye devam et arkadaşım!

• Arkadaşlar bu konuyu amma uzattınız yahu, açık ve net beğeniyorsan kullan beğenmiyorsan kullanma. Silah zoruyla kullandırtmıyorlar.
  • Beyler şu ücretlendirme periyodu kafama takıldı.Telefonu açtık 10 saniye konuştuk kapattık geriye 199 dakika 49 saniyemizmi kalıyor ?
  • International kullanıcısına yanıt
    199 dakika 50 saniye kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler şu ücretlendirme periyodu kafama takıldı.Telefonu açtık 10 saniye konuştuk kapattık geriye 199 dakika 49 saniyemizmi kalıyor ?

Hayır...1 saniye konuşursan 1 saniye düşer...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epwesa1

Burada reklam yapıyorsanız bunun reklam olduğunu belirtin , yoksa yaptığınız reklama değil dolandırıcılığa girer..istanbulun bazı bölgelerinde neredeyse hiç çalışmayan pttcelli mükemmel gibi anlatıp insanları yanıltıyorsunuz .. Reklamsa yanıltıyorsunuz reklam değilse yalan söylüyorsunuz demektir. bu bahsedilen hattan 4 tane aldım şirketime istanbul kadıköyde inanılmaz problemli ayrıca taksim -kartal bostancı gebze gibi bölgelerde kesintisiz 3-4 dakika konuşmak bile imkansız .. bizzat denediğim için söylüyorum konuyu avea ile konuştum kadıköy bölgesinde baz istasyonlarının yetersiz olduğunu ama diğer bölgelerde problem olmadığını söylediler ... tekrar söylüyorum amacım kimseyle polemik yaratmak değil ben bunları yaşadım ister alırsınız ister almazssınız ..zaten kullanıp bu kadar sinir olmasam gelip buraya hergün yazmam ...

Amacın polemik yaratmak değilse neden sürekli bu konuya gelip yazıyorsun ? Yazdığın mesajların %80'i bu konuda.Sanırım takıntılı bir asosyalsin.Ayrıca bende konuyu açan terminatörün fake hesabıyım. Sen sormadan yazayım dedim. Ayrıca kim burada reklam yapıyor.

• Avea faturasiz kartalcellden bugun gecis yaptim ne kadar surer?

• Arkadaşlar 14 lük faturalıya geçtiğinizde turanın 14 tl yi geçtiği oldumu? ayrıca 250mb ı geçtiğinizde 128kbps ye düştüğünde hız gerçekten 128kbps mi yoksa vodafone daki gibi 128kbps denilip verilen hızın 15-16 kbps ye mi düşüyor?ayrıca izmirde kullananlar varsa çekme çekmeme durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

Arkadaşlar 14 lük faturalıya geçtiğinizde turanın 14 tl yi geçtiği oldumu? ayrıca 250mb ı geçtiğinizde 128kbps ye düştüğünde hız gerçekten 128kbps mi yoksa vodafone daki gibi 128kbps denilip verilen hızın 15-16 kbps ye mi düşüyor?ayrıca izmirde kullananlar varsa çekme çekmeme durumu nedir?

Benim 14,5 oldu.

Hız 128'e düşünce 15/20 kbps olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Arkadaşlar 14 lük faturalıya geçtiğinizde turanın 14 tl yi geçtiği oldumu? ayrıca 250mb ı geçtiğinizde 128kbps ye düştüğünde hız gerçekten 128kbps mi yoksa vodafone daki gibi 128kbps denilip verilen hızın 15-16 kbps ye mi düşüyor?ayrıca izmirde kullananlar varsa çekme çekmeme durumu nedir?

Benim 14,5 oldu.

Hız delikanlı gibi 128kbps falan çekiyor yani
    ozaman ben geçerim 1mbit internet neyimize yetmyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Benim 14,5 oldu.

Hız delikanlı gibi 128kbps falan çekiyor yani
    ozaman ben geçerim 1mbit internet neyimize yetmyor

Tubemate'den video, müzik indirince hız 256/400 kbpslere çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TheStarBox kullanıcısına yanıt
    128kbps 1mbit degil hocam sanirim gece gece dalginligiiza gelmis :)
    128kb değil 128kbps yani 12,8kb hiziniz oluyor.Whastapp facebook ve youtube 144p icin yoldukca yeterli bi hiz.

Ben kotayi gecmeden saniyede 1,2mb indirdim. Adil kkullanima cozum ariyoruz hala

• quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

128kbps 1mbit degil hocam sanirim gece gece dalginligiiza gelmis :)
    128kb değil 128kbps yani 12,8kb hiziniz oluyor.Whastapp facebook ve youtube 144p icin yoldukca yeterli bi hiz.

Ben kotayi gecmeden saniyede 1,2mb indirdim. Adil kkullanima cozum ariyoruz hala

128kbps yazıyor hocam yanlışlık bende değil ptt de sanırım vodafone daki gibi 128kbps değil 12kbps veriyorlar :D
  • 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.