Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Faturasız diğer operatörden Pttcell faturalıya geçmek istiyoruz ama adımıza herhangi bir fatura yok. İkametgâh yeterli oluyor mu?

• ckk C kullanıcısına yanıt

kimliğinizi verdiğinizde ikametgah çıkıyor ve yeterli oluyor, pazartesi günü faturalıya bu şekilde geçiş yaptım, fatura vs istemedi , üzerime kayıtlı 3 hattımıda geçiş yaptırdım,

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    Pttcell faturalı 10/11 TL iken almiştım ilk abonelikler.

Şuan da vdfn faturalı 1000/250/16G = 107 TL ve Hediye çarkı da var+ Sanırım kasım 2023 de gectim
  • türk telekom yeni kampanya başlatmış, daha uygunu yok gibi.

PTTCELL [Ana Konu]
  • Bimcell.den pttcell e doğrudan geçiş oluyor mu
  • volkanadana V kullanıcısına yanıt

evet ben geçtim, türk telekom altyapısı olduğu için hat anında açılıyor , , pttcell yerine Türk telekom faturalı daha uygun şuan. aynı fiyata 5gb +5 gb sosyal medya veriyor .

• ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt
    Doğru ama turk telekoma bimcell den doğrudan geçilmiyordu en son. Dediğiniz tarife de numara taşımaya özel

pazartesi bimcelden pttcel faturalı 1000dk 25 gb 250 tl tarşfesine geçtim, salı türk telekom bu tarifeleri çıkardı. bimcelden türk telekoma geçerken zaten numara taşınmış oluyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICEBLUEE -- 23 Şubat 2024; 23:34:57 >
  • ICEBLUEE I kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz. Böyle yapabilen var mı. Bimcellden doğrudan turk telekom faturaliya geçebilen

bimcel, pttcell, türk telekom altyapısı altında , bimden ptt geçildiğine göre, türk telekoma neden geçilmesinki? müşteri hizmetleri ile görüşün kesin bilgi alırsınız. bunlarda altyapı aynı müşteri hizmetleri farklı,

• Elbette geçilir hepsi kendi arasında. Fakat bazı fırsat tarifelerde kısıtlama oluyor, başka operatörden geçişe açık oluyor sadece gibi. Geçmek istediğiniz tarifenin detaylarına bakın. TT'nin tarifeleri genelde alt işletmecilerden pttcell, bimcell vs geçişe kapalı olur. Bunlar zaten TT tarifesidir. Onların amacı yeni müşteri kazanmaktır vs vs.
  • Beklenen Tarife'ye yine zam gelmiş. Vergisiz 187 TL'den 195 TL'ye çıkmış.
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    Konu favorilerde, mesaj olduğunu görünce içim cız ediyor. İyi yine 8 lira zam. İlginç geldi.
  • Benimki 202 TL
  • bu pakete geçilir mi ?

PTTCELL [Ana Konu]
  • emrengel E kullanıcısına yanıt
    Gözünüzden kaçtığını düşünerek uyarmak istedim: bu sadece internet içeren bir paket. Yani konuşma ve SMS bu pakette yok.
  • Fenman kullanıcısına yanıt

şimdi sitesine girince bulamadım paketi geçmişten girince gözüküyor sadece

PTTCELL [Ana Konu]
  • emrengel E kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum. Muhtemelen müşteri alımına kapatılan bir paket olarak eski fiyatıyla karşınıza çıkmış. Bu içerik ve bu fiyatla aktif bir paket olsaydı interneti ve konuşmayı çok kullanmayanlar için çok iyi bir seçenek olurdu.
  • Pttcell'den yeni izle ek paketleri! YouTube, Netflix, BluTV, TivibuGo,beIN CONNECT,TOD'da gecerli tarifenize ek yurt ici aylik 10GB paket 125 TL, aylik sinirsiz paket 185 TL! Firsati kacirmamak ve sinirsiz pakete 185 TL'ye sahip olmak icin SINIRSIZ IZLE yazip 1788'e gonderin. Tanitim iptali icin IPT yazip 7672'ye gonderebilirsiniz. B001
  • Arkadaşlar güncel uygun tarife var mı

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.