Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuh ya, az önce aradılar. Beklenen tarifeyi 3gb 22 TL teklif ettiler. Annem kullanıyor diye kabul etmiştim..

Forumdan çıkmam hiç, buraya girmeyince neler kaçmış neler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Turkcellde durum daha farkli isliyor. Sozlesmelerine bu konuyla ilgili ek madde bile koymus olabilirler. Ornegin sinirsiz superbox kullananlari taahhut bitiminde baska pakete gecmeye zorlayacaklardir. Basettiginiz sinirsiz vinn wifi'i hatirliyorum. Konuyu da uzun sure takip etmistim. Gelisme olursa haber verirseniz sevinirim.

• Geri aradım. Tarife kapalı diye geri almadılar..

• Benim hattımıda, hatınızdaki indirimler iptal olacak ayağına beklen tarifeden, PTTCELL EKO 750 dk diye bir tarifeye geçirmişlerdi. Ancak bu harifede olmaya AKK’lı 1GB sonrası 128kps ye düşen bir paket tanımlamışlardı. Şuan halen hız 128kps de hız değişen bişey yok ve bu ay itibari ile 33 tl ödeyeceğim. Şu sıcak fırsattan hiçmi piyango bize vurmaz arkadaş. Sevgili mezarcı arkadaşlarımdan sağlam bir yöntem ile geri dönüşler bekliyorum. Pttcell’in yanına kar kalmasın bu olay.
    PTTCELL [Ana Konu]
    PTTCELL [Ana Konu]
    PTTCELL [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byozy -- 20 Kasım 2019; 11:55:11 >

• Hem 5GB deprem sonrası hediye, hem de Beklenen Tarife'nin kendi internet pakedi bitti ve hız hala düşmeden sınırsızca devam ediyor. Test edildi onaylandı. Telefonum sadece 3G destekleyen bir model olduğundan sanırım, hep 3-10Mbps arasında hız alıyorum. Hotspot ile bilgisayara bağlayıp kullandım ve hala kullanıyorum, Full HD videolar dahil her şey sorunsuz.

En az 10GB kullanmışımdır ama Turk Telekom'un kota sayacı 2,71GB'dan sonra durdu nedense.

Hala taahhüdüm olduğu için yıl sonuna kadar 11,5TL ile dünyanın en ucuz sınırsız mobil hattını kullanarak rekora imza atmış bulunacağım herhalde. :)

PTTCELL [Ana Konu]

PTTCELL [Ana Konu]

PTTCELL [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: hexedemical

valla pttcell beklenen tarifesindeydim 26 tl ye 750dk 10 gb tarifesine teklif ettiler kabul ettim bende. 1 kasimda aramislardi
    Yıldız 10 Gb paketini vergi dahil 22 tlye kullanıyodum.

Şimdi 56 tlye 15 gb + 1 gb whatsapp teklifinde bulundular.

• Artık endişe etmeden tüketin internetinizi, hız düşme tarih oldu. Hayırlı olsun bu tarifeyi kullanan herkese...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 21 Kasım 2019; 8:9:11 >
  • hexedemical H kullanıcısına yanıt
    PM yazdım bakabilir misiniz?

• Buraya bakılırsa beklenen tarifede de pek kimse kalmamış ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PTTCELL [Ana Konu]

• Hksoftware1 H kullanıcısına yanıt
    BTK'ya şikayet ettim şöyle bir cevap geldi.

PTTCELL [Ana Konu]

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Aylik sabit ucreti ne oldu? 185 miydi?

• Hksoftware1 H kullanıcısına yanıt
    En son 185'di. Arayacaklarmış bakalım.

• Beklenen tarifede olup da mh den indirim talep edip alabilen var mı bu aralar ?

• yok malesef. tarife kalktı.

• Hayırlı olsun beyler hanımlar. 1 aydır girmiyrdum foruma gireyim dedim ki ulan pttcell konusunda ne dönmüş yine bunca mesaj derken piyangoyu gördüm😃 24 liradan taahhüt yaptırdım 1 ocaktan itibaren başlayacak.

emeği geçen herkese teşekkürler.

• rexpos R kullanıcısına yanıt
    %25 indirim onlar mı aradı? Ben ne yaparsam yapayım bir daha indirim vermiyorlar. Geçen senelerden bir kere %25, iki kere de %50 indirim almışsınızzatne diyorlar (Allah'tan belanı mı arıyorsun?) diyorlar kısaca. :)

• 4,5G simkarta geçince hediye GB veriyorlardı bir ara, yine vermek isterlerse nick'in gibi "cool" bir bakış atıp, "istemem, kalsın" dersin. Mobil hatta gigabyte'ların bir öneminin kalmaması ne güzel bir şey. Etrafımda hattımın sınırsız olduğunu duyanlar inanamıyorlar. :)

• Pttcell ile ilişiğim tamamen bitti. Tüm hatları taşıdım..
    90 gün sonraki şartlara göre Telekomu takip edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lion222

Bu mesaj silindi.
    4,5G karta geçmek ücretsiz. Bana da derlerdi "Pttcell de ne, o anne baba hattı" diye. Şimdi gezici baz istasyonu yaptılar beni sınırsız olunca. :) Valla millet Turkcell Superbox'a 10-20Mbit'ler için yüzlerce lira öderken, bizim böyle bir şansa erişmemiz inanılmaz. Bizim hız sınırımız da yok, 200 Mbit çeken bir yerde o hızı alabiliriz.

Ben geçen yıl Pttcell konusunda "AKK kalktı, Pttcell sınırsız olsun" diyenlere yazmışım; "Bu fiyatlara sınırsız imkansız" diye ama demek imkanı varmış. Bu işin peşini bırakmayıp bize bu imkanı sağlatanlara bir kez daha teşekkürler.

Bu arada kullanan varsa Yeni Dünya Mini tarifesi de artık sınırsız.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.