Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.909
Cevap
121
Favori
485.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onlar aradılar 2 hafta oluyor ocaktan itibaren başlayacak yeni taahhut. 2 ay daha 19 tl. 128kbps eziyetini bir süre daha çektiğimize değdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rexpos R kullanıcısına yanıt
    Hep firmalar yalvarırdı taahhüt verin de bizde kalın diye, sınırsız internet sonrası artık ben yalvarıyorum n'olur taahhüt yapın bana diye ama onlar yanaşmıyor artık. Roller değişti. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glory34 kullanıcısına yanıt
    24tlye taahhüt vermiyorlar mı son zamanlarda? bu güncellemeden önce haziran kasım arası taahhüt yapmadılar bu tarifedeki müşteri sayısı azalsın diye 😃 yakın zamanda ararlar hocam zaten istedikleri müşteri sayısına kadar azalttılar 😃

• rexpos R kullanıcısına yanıt
    Umarım ararlar. Ben de müşterilerin çoğunu pes ettirip kaçırdıklarını düşünüyorum. Aksi halde bu konuda bile çok fazla kişi yazardı ama böyle müthiş bir gelişme karşısında konu çok sönük kalıyor. Bir avuç müşteri kaldık demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: rexpos

onlar aradılar 2 hafta oluyor ocaktan itibaren başlayacak yeni taahhut. 2 ay daha 19 tl. 128kbps eziyetini bir süre daha çektiğimize değdi :)
    Ah kafam ah... 2 ay önce beni de aradılar. Taahhüdünüz 2 ay sonra bitiyor, yeni bir taahhüt verin 2 ay 11tl den sonraki 1 sene de 24 tl den yapalım diye kabul etmedim. Başka operatöre taşıyacaktım neyseki buraya baktım son anda. Şimdi mesaj attım aramalarını bekliyorum belki biraz indirim yaparlar.

• Şimdi bu pakette en iyi rakam nedir. Benim yılbaşı da bitiyor taahutum.

• teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    24tlden aşağı tahhüt yapmıyorlar. artık internette hız düşümü kalktı. yılbaşında zam gelir mi bilmiyorum. büyük ihtimal gelebilir. seç tarifelerinde de 60 liraya çıkarmışlardı.

• Taahhütsüz 33 tlye gerçekten sınırsız mı oluyo bu tarife?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dhrootdh D kullanıcısına yanıt
    hayır. sınırsız tarife yok.

• Merak ediyorum 1 yılda iki tahahüt yaptıran varmı mesela bende 1 tane tarife tahahütü 6 ay sonra da indirim tahahütü var
    Ama kararlıyım 30 gün sonra 80tl verip gidicem
    37.80 tl 6gb 1000dk 1000sms

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    noldu yüksel hocam hattınızı taşıdığınız için elbette pişman olduğunuzu düşünüyorum da avea seç tarifeleri 1 yıldır gayet de sınırsız kullanıldığını bildiğiniz halde halen niye sınırsız olmadığını iddia ediyordunuz? bencilliğin lüzumu yok az sabredip hattınızı taşımasaydınız keşke.

ancak sizdeki pişmanlık bu hakka erişenleri şikayet edecek duruma sokmuş. eminim cimere kaldırılması için başvuru bile açmışsınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rexpos -- 25 Kasım 2019; 23:41:6 >
  • internet sınırsız seğil. sınırsız değil diyen bir kaç aklı gıt var araştırmadan yorum yapan

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    hocam 3gb'dan sonra hız 128 kbps'ye düşüp o şekilde mi sınırsız oluyor acaba?
  • Bazıları başka operatöre gittiği için çoook SİNİRLİ olabilir ama internetimiz artık SINIRSIZ! Keyfini çıkarıyoruz, herkese tekrar hayırlı olsun. :)

• digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    okumanız yazmanız mı yok yaaaa ne kadar aklı gıt varlıksınız. foto atıyorum onu da mı görmüyorsunuz. harbiden çok yazık. okuma araştırma akıl sıfır.

• Benim hattım PTTCELL YENİ DÜNYA MİNİ tarifesiydi. Benimde sınırsız oldu internetim ancak baktığımda, 300 sms 300 dk ve sınırsız internet 41 TL olacaktır diyor. Bu tarifede olanlar 41 TL mi ödeyecek bu durumda.

Yeni Dünya Mini Tarife 10.01.2018 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır.
    Ücretlendirme
    05.11.2019 itibarıyla taahhütsüz aylık tarife ücreti vergiler dahil 41 TL olacaktır. Tarife taahhüdü devam eden müşterilerimizin aylık ücretlerinde değişiklik yapılmayacak olup; ilgili müşterilerin aylık ücretleri, taahhüt bitiminden sonra 41 TL olacak şekilde güncellenecektir.

• avea seç geçen sene sınırsız olmuştu. nasıl bi fiyat politikası izlediler? 60 70tl bandına çekerler sanırım bizim tarifeleri. 6 ayda bi zam 😃

• PTTCELL AİLESİ OLARAK HEPİNİZE HAYIRLI OLSUNLARIMI İLETİYORUM "HAYIRLI OLSUN". BEN DE PRİME TARİFESİNDEYİM AMA HİÇ SINIRSIZ OLACAK GIBI BİR IŞIK GÖREMİYORUM VALLA TÜRK TELEKOMUNUN AGZINA BAKILIRSA. AMA YINE DE BEKLEYECEGIM BTK THH VB KURUMLAR ADALETLİ DAVRANIRDA BU KELİME OYUNU BİZ TÜKETİCİLER OLARAK DOGRUSUNUN YAPILMASINA KARA VERİRLERSE NE MUTLU.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rexpos

24tlden aşağı tahhüt yapmıyorlar. artık internette hız düşümü kalktı. yılbaşında zam gelir mi bilmiyorum. büyük ihtimal gelebilir. seç tarifelerinde de 60 liraya çıkarmışlardı.
    Beklenen Tarifeye 2019 başında zam yapılmışken, 11 ay sonra Kasımda tekrar zam gelmesi, "Bu tarifedekilerin İnternetleri Artık sınırsız olacak, bari fiyatı artıralım da milleti silkeleyip kaçırabildiklerimizi kaçıralım" taktiği içindi.. Eminim internetin sınırsız olduğunu bilmeyen birçok kişiyi bu zam ve sonrasında arayıp başka tarifeye ikna çabaları kaçırmıştır. Bu saatten sonra 33TL olan tarife, Haziranda 60, bir sonraki yıl 100TL olmaz. Zaten geçen sene sınırsız yapılan Yeni Nesil 500 ve 500 Ekstra Tarifeleri de birden iki üç katına çıkmamış. Kotalar kaldırılmadan öncede 2016'da da bu tarifeler çok ucuz değilmiş. Olağan seyrinde zamma devam etmiş firma.

http://www.ttmobil.com.tr/web/tarifeler/yeninesil500ve500ekstratarifeleri?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

• glory34 kullanıcısına yanıt
    koskoca forumda ilk 2 tarifeyi kullanan 3 4 kişi kalmışız anlaşılan. yoksa burası yıkılırdı 😃

• 
Sayfa: önceki 372373374375376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.