Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GulfStream

avea ici 1-2 gün
    diğerleri 3-4 gün

eyw hocam cevabın ıcın peki nano sim verıyolar mı? yoksa normal mi veriyolar?
    bide bazı arkadaşlar merkez pttden yapılması gerektıgını soylemıs ben izmirde oturuyorum sadece merkez ptt den mı yapmamız lazım nasıl ogrenebılırız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fast-man

benim faturasız faturalıya gecersem 60 tl para vermek zorunda kalıyormuşuz acayipliğe bak bence o kapmanya sadece faturalı olanlara yarar

nerde yazıyor hocam kaynak nerede?
    benımde bimcell sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

benim faturasız faturalıya gecersem 60 tl para vermek zorunda kalıyormuşuz acayipliğe bak bence o kapmanya sadece faturalı olanlara yarar

burada arkadaşlar yazıyordu oyle okudum benim şuan faturasız vodofone faturalı pttcell gecersem 60 tl paramı vereceğim burda oyle okudum birde hafta içi çalışıyoruz nasıl pttcell gececeğiz peki
  • O nerden çıktı ki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

avea ici 1-2 gün
    diğerleri 3-4 gün

eyw hocam cevabın ıcın peki nano sim verıyolar mı? yoksa normal mi veriyolar?
    bide bazı arkadaşlar merkez pttden yapılması gerektıgını soylemıs ben izmirde oturuyorum sadece merkez ptt den mı yapmamız lazım nasıl ogrenebılırız acaba?

normal sim verirler, siz onu kestireceksiniz
    her ptt yapmaz, merkez ptt ler yapıyor, arayıp ogrenmeniz lazım veya webde ptt.gov.tr adresinde pttcell işlemi yapılan bolgelerden size yakın olanı bulabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 23 Ağustos 2013; 15:35:56 >
  • quote:

quote:

öyle birşey yok, yanlış bilgidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 23 Ağustos 2013; 15:37:50 >
  • 6 gunde pttcele gectim. Sinirsiz net keyfi guzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _c@dı_

İzmir Konak Ptt'de 3 tane hattımı taşıdım dün öğlen saatlerinde. bir tanesi akşamüstü hemen pttcell e geçti. bu hıza gerçekten çok şaşırdım. diğer iki tanesi de bu sabah geçti. mesaj gelmiyor geçerken, direk hat kapanıyor. o zaman sim kartımı taktım, hat açılmış. haber verseler iyi olur ama olsun. inşallah memnun kalırım. çok iyi tarife...

ARKADAŞLAR BENDE vodofone da kullandığım taşıdığım hat var pttcel faturalı 14 tl gecsem faturalıya geçiş ücreti varmı birde tam 14 tlmi geliyor yoksa 14 küsürmü geliyor

izmir konak ptt cumartesi acıkmı malum çalışıyoruz yarın boşum

• arkadaşlar ptt ler cumartesi çalışmıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

ücretlendirme dakikaları, saniye bazlı mı, dakika bazlı mı, mesela ben 66 saniye konuşsam, 2 dakika mı gidiyor, yoksa 1 dakika 6 saniye mi?

saniye bazlı , evet 1 dakika 6 saniye

teşekkürler
  • quote:

quote:

İzmir Konak Ptt'de 3 tane hattımı taşıdım dün öğlen saatlerinde. bir tanesi akşamüstü hemen pttcell e geçti. bu hıza gerçekten çok şaşırdım. diğer iki tanesi de bu sabah geçti. mesaj gelmiyor geçerken, direk hat kapanıyor. o zaman sim kartımı taktım, hat açılmış. haber verseler iyi olur ama olsun. inşallah memnun kalırım. çok iyi tarife...

ARKADAŞLAR BENDE vodofone da kullandığım taşıdığım hat var pttcel faturalı 14 tl gecsem faturalıya geçiş ücreti varmı birde tam 14 tlmi geliyor yoksa 14 küsürmü geliyor

sadece konaktaki pttde mi geçiş oluyor diğerleri yapmıyor mu? bir de nano sim kart veriyolar mı?

• quote:

quote:

quote:

sadece konaktaki pttde mi geçiş oluyor diğerleri yapmıyor mu? bir de nano sim kart veriyolar mı?

ptt hangileri açık burası sadece açık

http://www.ptt.gov.tr/?wapp=pttWorkshops_tr&ilce=KARSIYAKA&city=35&open=2&cid=41&bid=20

http://www.pttcell.com.tr/Bayiler/1320

• Karşıyaka PTT öğlene kadar çalışıyor. Ben buradan 5 günde taşıttım

• bende aceadayım 24 tl lik hattına geçmeyi düşünüyorum.Sizce bundan daha avantajlı olan konuşma sms ve internet içeren hat varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzun68

Karşıyaka PTT öğlene kadar çalışıyor. Ben buradan 5 günde taşıttım

15.30 kadar yazıyor kardeş bu bilgi ynlışmı
  • arkadaşlar tam 14 tlmi gelior fatura yoksa telsiz üctetidemi geliyor
  • quote:

arkadaşlar tam 14 tlmi gelior fatura yoksa telsiz üctetidemi geliyor

• Sanırım en geç 13:00

• Ben 1 aydır kullanıyorum 3 gün için vergiler dahil 2.5 lira ödedim sende okadar birşey ödersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzun68

Sanırım en geç 13:00

sabah erken kalkmaz lazım yeşilderedeyim karşıyaka ptt nerde iskelede inince nerde
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.