Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış kırmızı olması gerekiyormuş avea ve avea alt yapısını kullanan operatörlerden geçişlerde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

PTTCell Faturalı'da 128 KB SIM kart var mı?

???

3 tane numara tasıdım faturalıya 64 kb verildi.
  • Dün 15 civarı avea'dan pttcell'e geçiş başvurum şu an tamamlanmış durumda.14'lük tarifeye geçtm.Aynı hizzmeti 35 tl'ye almak mantıklı değildi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitoo

Dün 15 civarı avea'dan pttcell'e geçiş başvurum şu an tamamlanmış durumda.14'lük tarifeye geçtm.Aynı hizzmeti 35 tl'ye almak mantıklı değildi zaten.

Bazı arkadaslarda avea karsıtlıgı ve begenmeme durumunu anlayamıyorum.
    Avea heryerde kotu degil ki, turkcell kadar yaygın degılmıs
    ben sehir merkezindeyim gıttıgım heryerden cekıyor
    data hızı super yanı on fıkırlı olmamak lazım 14 tl ye bazıları
    sadece 250 sms verırken ben ınternet ve 200 dk. heryone gorusme hakkı alıyorum.
    hem avea gibi firmalar piyasanın emnıyet sibobudur.
  • bizim bölgede avea hiç iyi çekmezdi eskiden, geçen sene filan yakın bir bölgeye baz istasyonu koymuşlar galiba, canavar gibi çekiyor şu an.

• Konya PTTde adam gayet güleryüzlü samimi davrandı sohbet ederek form doldurduk böyle birşey beklemiyordum açıkcası
  • eylülden sonra geçmeyi düşünüyorum.bi iphone almalıyım önce
  • beyler ben avea faturalı kullanıyorum. taahütüm bitti ve bu ay son fatura kesilecek. şimdi merak ettiğim şeye gelirsek ben pttcell'e başvurduğumda işlem sonuçlanıncaya kadar avea'da kalmış olucam ve bu bi kaç günlük dönem için fatura kesilecek. sizce şimdi başvurup fatura kesim tarihine denk getirmeye mi çalışayım yoksa faturanın kesilmesini beklesem mi? bi kaç gün için ortalama ne kadar fatura kesilebilir? bir de dikkat ettim 14'lük tarifede taahüd yok yazmıyor, diğerlerinde yazıyor. dakika olarak 14'lük tarife bana yeter normalde. 24'lük tarife ile arasında dakika ve taahütten başka bi fark var mı? hangisini tavsiye edersiniz? teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

arkadaşlar
    vodafone sınırsız cepnet paketini kullanan arkadaşlar bağlantı hızı 128 düştükten sonra vodafonla mukayese yapabilir mi?
    gerçi bölgeden bölgeye değişiklik gosterebilir insan avea denilince tereddutte kalıyor hoş üstüne ptt eklenince de panik oluyor geçen hafta sormaya gittim' emekli olacağım bilgisi olan arkadaş yok haftaya gel denildi bu hafta uğradım kaç kişilik sıranın sonunda düzenlenecek evraklar elimize ulaşmadı haftaya uğra:) cevabını aldım:) memur olasim geldi :)
    ne bilgisi olan var ne bi afiş ne broşür ...

1 ay önce vodafone dan pttcell e geçtim. telefondan wifi yayınıyla pc den nete giriyorum voda cepnette onlarca kere saçımı başımı yolduğumu bilirim. yukarıdaki testte de görülüyor hız maksimum 10.7-11kb falandır. pttcell de gerçekten bir rahatlama hissettim bir kere saçımı yoluyodum, saçlarımı parmaklarım arasına kıstırmıştım ki meğerse onda da bizim dh çökmüş. ayrıca hızı da ortalama 13-14 arası yani her halükarda %25 daha iyi bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Konya PTTde adam gayet güleryüzlü samimi davrandı sohbet ederek form doldurduk böyle birşey beklemiyordum açıkcası

Kayali parktaki ptt mi?
    Mudur mu yapti tasima islemini, bende de ayni sey oldu mudurun odasinda muhabbet ederek yaptik islemi. Tek problem pazartesi yaptim basvuruyu bugun mesaj geldi 24 agustosta tasima isleminiz yapilacak diye yani 6 gunde tasima olmus oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

Konya PTTde adam gayet güleryüzlü samimi davrandı sohbet ederek form doldurduk böyle birşey beklemiyordum açıkcası

Kayali parktaki ptt mi?
    Mudur mu yapti tasima islemini, bende de ayni sey oldu mudurun odasinda muhabbet ederek yaptik islemi. Tek problem pazartesi yaptim basvuruyu bugun mesaj geldi 24 agustosta tasima isleminiz yapilacak diye yani 6 gunde tasima olmus oluyor

yok hocam Alaaddin şubesi normal gişede yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

arkadaşlar
    vodafone sınırsız cepnet paketini kullanan arkadaşlar bağlantı hızı 128 düştükten sonra vodafonla mukayese yapabilir mi?
    gerçi bölgeden bölgeye değişiklik gosterebilir insan avea denilince tereddutte kalıyor hoş üstüne ptt eklenince de panik oluyor geçen hafta sormaya gittim' emekli olacağım bilgisi olan arkadaş yok haftaya gel denildi bu hafta uğradım kaç kişilik sıranın sonunda düzenlenecek evraklar elimize ulaşmadı haftaya uğra:) cevabını aldım:) memur olasim geldi :)
    ne bilgisi olan var ne bi afiş ne broşür ...

1 ay önce vodafone dan pttcell e geçtim. telefondan wifi yayınıyla pc den nete giriyorum voda cepnette onlarca kere saçımı başımı yolduğumu bilirim. yukarıdaki testte de görülüyor hız maksimum 10.7-11kb falandır. pttcell de gerçekten bir rahatlama hissettim bir kere saçımı yoluyodum, saçlarımı parmaklarım arasına kıstırmıştım ki meğerse onda da bizim dh çökmüş. ayrıca hızı da ortalama 13-14 arası yani her halükarda %25 daha iyi bence...

teşekkür ederim daha öncede sormustum cvp alamamistim malum cepnetin dönüşü yok tekrar alınamıyor

• Arkadaşlar Ankara'da Çankaya taraflarında düzgünce pttcell işlemi yapan bir bayi var mı bildiğiniz ?
  • 360mb tan sonra hız düştü :d kullandığım kota, sırasıyla 3g ve 2g de speed test sonuçları ektedir. Ümraniye

• quote:

Orijinalden alıntı: fox_doctor

360mb tan sonra hız düştü :d kullandığım kota, sırasıyla 3g ve 2g de speed test sonuçları ektedir. Ümraniye

2G daha hızlıymıs
  • Çekim kalitesi nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hat ablamın ustune cocugu var dışarı çıkamıyor 2 haftadır başvuramadım onun kimliğini alsamda gitsem formu doldursam vs. sıkıntı yaşarmıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolsthor -- 22 Ağustos 2013; 23:23:52 >
  • ben d pttcel 14luk tarifye gectm ve bna syle bir msj geldi Pttcell 14'luk tarifeye hosgeldiniz. Tarifenizle aylik 14 TL'ye ayda yurt ici her yone 200 dakika, Pttcell faturalilarla 3500 dakika konusabilir, 250 SMS gonderebilir, 250 MB internet kullanabilirsiniz burdaki 250mb bttkten snra ucretlimi oluyr blglendrirsnz svnrm
  • ben d pttcel 14luk tarifye gectm ve bna syle bir msj geldi Pttcell 14'luk tarifeye hosgeldiniz. Tarifenizle aylik 14 TL'ye ayda yurt ici her yone 200 dakika, Pttcell faturalilarla 3500 dakika konusabilir, 250 SMS gonderebilir, 250 MB internet kullanabilirsiniz burdaki 250mb bttkten snra ucretlimi oluyr blglendrirsnz svnrm
  • 250 mb dan sonra ücretsiz devam, yalnız hız düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 23 Ağustos 2013; 0:45:59 >
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.