Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Benim aklıma takılan bir soru var. Şimdi biz pttcell e geçersek avea dakiler bizi aradığında avea içi dkları geçerli olur mu? Yoksa başka operatör diye mi geçiyor?

avea içi sayılırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Benim aklıma takılan bir soru var. Şimdi biz pttcell e geçersek avea dakiler bizi aradığında avea içi dkları geçerli olur mu? Yoksa başka operatör diye mi geçiyor?

avea içi sayılırsınız.

Hocam emin misiniz eğer öyleyse pazartesi hemen başvuracağım Ayrıca bu 1.88tl vergi olayı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Evet bende güncel faturada aynı rakamı gördüm.Ağustos un derken yani paket aşımı olmadan ödenecek parayı mı gösteriyor.Ayrıca bu durumda 1.88 Tl vergi olarak her ay ödenecek anlamı çıkıyor.

Bencede 1.88 lira vergimi olurmuş nedir yani

Faturalı hat yapıyorsun, şu kadar fiyatı var tarifenin diyorsun, niye fazladan vergi ücreti var demiyorsun? Utanmasalar kdv+ötv'yi de eklemeden yazacaklar!!!

• quote:

quote:

quote:

avea içi sayılırsınız.

Hocam emin misiniz eğer öyleyse pazartesi hemen başvuracağım Ayrıca bu 1.88tl vergi olayı nedir?

bence avea için sayılmaz. başka operatör sayılır diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Beylikduzu subesine gittim, diger operatorlerden gecis alamiyoruz elimizde form yok sadece aveadan gecis saglayabiliyoruz dediler. Avcilar subesine gittim sordum kadin hic tavsiye etmem arkadasim gecti pisman hic cekmiyor tarzinda seyler soyledi ne alaka anlamadim. Ben gecmek istiyorum dedigimde sira numarasi almaniz lazim vs dedi. Onumde 82 kisi vardi tiklim tiklimdi. Hepsi pttcell icin degil tabi. Baslarim boyle ise dedim ciktim avea bayisine girdim, 28 tl ye super uclu tarifeye gectim bitirdim isimi. 5 lira ucuz diye firmanin pesinden kosuyoruz insaf

hocam 14 'lük tarifeye göre 28 lira, 2 katı fark var.. siz 24'lük tarifeye geçmek istediyseniz, o zaman iyi ki geçmemişsiniz, çünkü 24'lük tarifenin hiçbir avantajı yok. sınırsız interneti yok vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

quote:

quote:

avea içi sayılırsınız.

Şu konu açıklığa kovuşsa iyi olacak.

• quote:

+ 1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Bilgi olarak yazıyorum kullananlar da yazarsa karşılaştırma yapabiliriz.20.07.2013 tarihinde Pocell hattına Avea dan geçildi bugün gördüğüm kadarı ile hesap kesilmiş ve yeni döneme geçmiş.Görünen fatura 15.88 Tl.6 gün için tam fatura kesilmiş gibi görünüyor.Ayrıca vergi de 1.88 gibi.

bu pocell nasıl oluyo hocam.konusunu okumuştum ama 39x12 cekiyolar karttan falan filan.seninki hesaplı tarife galiba.kac dakika kac sms ,gb.. nedir?
  • Siz alıntı yapınca farkettim ve şimdi düzelttim.Oradaki pocell pttcell olacaktı yanlış yazılmış.Sizi yanılttıysam özür dilerim.Yazdıklarımın pocell e ilgisi yoktur.Kusura bakmayın.
  • 22-07-2013 de gecis yapmıstım su sekilde bi yer buldum faturam ile alakalı.
    yani 5-6 gunluk kullanımım 2.75 tl gozukuyor bilginize...

• quote:

tyildiz07 isimli bu arkadaşın ilk vukuatı değil. daha önce de böyle konuya hâkim olmadan yorum yapmıştı...

Sn eranyumm, arkadas sacmalama filan yazmıs mubarek gun ben cvp yazmıyorum muhatabda almıyorum.
  • son dönem fatura ya tıklayın temmuz faturanızı görürsünüz. güncel faturayı dikkate almayın zira benim avea tarifemde güncel 60 tl ama fatura kesilince 20 tl oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba... 14 lük tarifeye geçmek istiyorum...

bu kampanyada yaş sınırlaması var mı acaba?

bimcell faturasız hattımı geçiş yapabilirmiyim.......
  • inexo kullanıcısına yanıt
    2.5 lira fatura çıkmış 3 güne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ser_kan55

merhaba... 14 lük tarifeye geçmek istiyorum...

Yok haci yas sarti..ben bimcelden carsamba basvurdum cuma ogleden sonra acildi hat

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikola Tesla

Beylikduzu subesine gittim, diger operatorlerden gecis alamiyoruz elimizde form yok sadece aveadan gecis saglayabiliyoruz dediler. Avcilar subesine gittim sordum kadin hic tavsiye etmem arkadasim gecti pisman hic cekmiyor tarzinda seyler soyledi ne alaka anlamadim. Ben gecmek istiyorum dedigimde sira numarasi almaniz lazim vs dedi. Onumde 82 kisi vardi tiklim tiklimdi. Hepsi pttcell icin degil tabi. Baslarim boyle ise dedim ciktim avea bayisine girdim, 28 tl ye super uclu tarifeye gectim bitirdim isimi. 5 lira ucuz diye firmanin pesinden kosuyoruz insaf

Avcilar subesindekiler sistem isleyisini bilmedikleri icin oyle bahaneler uyduruyorlar veya ugrasmak istemiyorlar. Bana sadece bakirkoy subesinden gecis yapilabildigini sistemin oturmadigini soylediler. Kadikoyde isim cikmisti gecerken ugradim, formu doldurup, sim kartini alip ciktim.
    Yarin tum sikayet mecralarina bu iplemezligi sikayet edecem. Ozellikle isini yapmayan birkac personeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: ser_kan55

merhaba... 14 lük tarifeye geçmek istiyorum...

Yok haci yas sarti..ben bimcelden carsamba basvurdum cuma ogleden sonra acildi hat

teşekkür ederim...
  • Aziz vatandaslarim.bicogunuz pttcell 14 luge gecti. Peki 128kbps ile android bir cihaz 24 saat iyi bir senkronizesi calisir mi? Nette gezme iskence mi? Tesekkur ediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: ePeP

Aziz vatandaslarim.bicogunuz pttcell 14 luge gecti. Peki 128kbps ile android bir cihaz 24 saat iyi bir senkronizesi calisir mi? Nette gezme iskence mi? Tesekkur ediyorum...

Senkronizasyon iyi bir şekilde çalışır, bunda problem olmaz.
    Mobil sitelerde de problem çıkmıyor.
    Download olmuyor elbette :)

• İlk fatura geldi. Sadece 12 saat once gecis yapmama ragmen tam fatura kesilmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.