Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İLK DEFA FATURALI KULLANANLAR GİNCRL FATURA YA BAKMAYIN Bİ İŞE YARAMIYOR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada 15.88 lira fatura kesmişler 3 güne tam fatura kesilmiş bakalım geçtiğimize pişman olacakmıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Banada 15.88 lira fatura kesmişler 3 güne tam fatura kesilmiş bakalım geçtiğimize pişman olacakmıyız.

güncel faturada mi gördün bunu. o ağustosun

• inexo kullanıcısına yanıt
    Evet güncel faturada yazıyor avea'da faturalar kulan öde sistemindemi yoksa önce öde sonra kullanmı?
    Evet bende güncel faturada aynı rakamı gördüm.Ağustos un derken yani paket aşımı olmadan ödenecek parayı mı gösteriyor.Ayrıca bu durumda 1.88 Tl vergi olarak her ay ödenecek anlamı çıkıyor.
  • evet. temmuz faturası Pts falan anca çıkar günlük olur.

Teşekkürler.Bekleyip göreceğiz.
    Umarım öyle olur.
  • 2 gun oldu 778 - 788 numarayı aradım 15 dak. menülerde cebelleştim müşteri hizmetlerini bulamadım
    niyetliydim bisi mi kaçırdım anlamadım. pttcell arayıpda canlı insan sesi duyan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

2 gun oldu 778 - 788 numarayı aradım 15 dak. menülerde cebelleştim müşteri hizmetlerini bulamadım
    niyetliydim bisi mi kaçırdım anlamadım. pttcell arayıpda canlı insan sesi duyan varmı ?

4446788 ara

• quote:

Orijinalden alıntı: -TeReN-

arkadaşlar benim fatura 20 kusur tl görünüyor online işlemlerde. numara taşımadım yeni hat aaldım. acaba yeni hat ücretini mi yansıtıyorlar faturaya ve bu yeni hat ücreti ne kadar acaba bilen var mı tşkler

.
  • quote:

quote:

arkadaşlar benim fatura 20 kusur tl görünüyor online işlemlerde. numara taşımadım yeni hat aaldım. acaba yeni hat ücretini mi yansıtıyorlar faturaya ve bu yeni hat ücreti ne kadar acaba bilen var mı tşkler

.

5-6 tl vergi eklenmiş 12 ay 20 ödersin

• Bugün 03:00 gibi geçiş tamamlandı.Net kızı konusunda Vodafone Cepnet'den daha hızlı geldi.Dosyaları çok hızlı yükledi.250 MB'dan sonrası ne olur göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

50mb internet kaldı 128k ya inecek diye mesaj gelmişti.bugün yeni aya başlandı sanırım.200 dk yüklendi diye.ilk kez geçecekler 26 hesap kesimine göre 24 gibi başvururlarsa daha iyi olur kanımca.

ayni durumdym bende valla

•  PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira !

• quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

2 gun oldu 778 - 788 numarayı aradım 15 dak. menülerde cebelleştim müşteri hizmetlerini bulamadım

4446788 i ara once 3 sonra 0 a bas karsina insan cikar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• az once mh ile yptgm gorusmede 24unde gecis yapmstm, 26sinda faturalama yapilmisti.nekadar odemem gerekiyor dedigimde 14tlnin 1aylik surede gecerli oldugu icin 2gune tekabul eden bedel olan 1kusur tl gibi bir rakam olacagini ve bu dusuk bi tutar olduundan bir sonraki faturada gozukecektir denildi.hayrlisi bakalim

• Beylikduzu subesine gittim, diger operatorlerden gecis alamiyoruz elimizde form yok sadece aveadan gecis saglayabiliyoruz dediler. Avcilar subesine gittim sordum kadin hic tavsiye etmem arkadasim gecti pisman hic cekmiyor tarzinda seyler soyledi ne alaka anlamadim. Ben gecmek istiyorum dedigimde sira numarasi almaniz lazim vs dedi. Onumde 82 kisi vardi tiklim tiklimdi. Hepsi pttcell icin degil tabi. Baslarim boyle ise dedim ciktim avea bayisine girdim, 28 tl ye super uclu tarifeye gectim bitirdim isimi. 5 lira ucuz diye firmanin pesinden kosuyoruz insaf

• Benim aklıma takılan bir soru var. Şimdi biz pttcell e geçersek avea dakiler bizi aradığında avea içi dkları geçerli olur mu? Yoksa başka operatör diye mi geçiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

Evet bende güncel faturada aynı rakamı gördüm.Ağustos un derken yani paket aşımı olmadan ödenecek parayı mı gösteriyor.Ayrıca bu durumda 1.88 Tl vergi olarak her ay ödenecek anlamı çıkıyor.

Bencede 1.88 lira vergimi olurmuş nedir yani

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.