Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
78
Favori
273.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 mb sonrasi video acmiyo ama diger web sayfalari acarken fazla zorlanmiyo google playden guncelleme yaptim 5mb civari fena degildi.
    bazen agir bazen hizli yogunluga bagli birazda avea kaynakli cekim problemi olmasa daha iyi olur tek dise kadar dusuyor...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exsalibur -- 12 Eylül 2013; 20:19:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün sulaleyi pttcell yaptım. Dahada var.

• Biz aveadan başvurduk aynı gün açılanı var ama bize gelen giden mesaj yok...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni gececek arkadaşlar bu ay 1 gb net satin alın neden mi ornegin 12 eylulde gectiniz 26 kesim tarihi 14 gun icin 1 gba 5 tl vereceksiniz.ya da 20inde kaydoldunuz 6 gun icin 2 tl!!!

• yanlisin var dk bazli faturalar gun bazinda alinir fakay paket bazli sms veya net paketleri alindigi anda parasi kesilir kac gun kullanildigi onemli degildir

• Bugün geçtim. Cumartesiye açılsa iyidir. Avea faturadan geçtim taahütsüz. Vergi gelecekmi 1.8tl ?

ayrıca pttcell üstüme almak için avea mı gitmek gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OlguN_ -- 13 Eylül 2013; 0:39:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

beyler ben dün öğleden önce başvurmuştum. hat bi saat önce falan açıldı. yalnız sonra gelen mesajlar sinirimi bozdu tam anlayamadım. 250 MB internet kullanabilirsiniz diyor. 250 MB'tan sonra hız düşük şekilde sınırsız değil miydi bu? Bi de internet paketi önermiş.
     PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira !

hocam herkese geliyor bu mesaj ilk basta. Gonul ragatlıgı ile interneti kullanabilirsiniz.

• uzun süredir kullanmadığım turkcell hattımı bu tarifeye geçirmek istiyorum.turkcell hattı sorguladığımda ayın 29 una kadar kontör yüklemezsem kapanacak diyor.bu aşamada kontör yüklemeden numara taşıma yapabilecek miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

hocam herkese geliyor bu mesaj ilk basta. Gonul ragatlıgı ile interneti kullanabilirsiniz.

eyvallah

bir de şeyi merak ediyorum başvuruyu alan kadın bi de referans sistemi olduğunu söyledi, getirdiğim her kişi başına a kart'a 5 lira yatıyormuş. bizim evdeki tüm hatlar babamın adına. ben annemin babamın hatlarını taşısam referans sayılır mı? sonuçta hepsi aynı kişinin üzerine.
  • vodafone faturalı hat aldık yeni. pttye geçmek için ne kadar zaman geçmeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mico82

yanlisin var dk bazli faturalar gun bazinda alinir fakay paket bazli sms veya net paketleri alindigi anda parasi kesilir kac gun kullanildigi onemli degildir

öyleyse 10 günlük pttcell faturam 1 gb paket almama rağmen ustelik yeni hat.nasıl11 tl geldi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

bu gün ankara eryaman ptt den geçiş yapmaya gittim tekrar dün beni sitem çalışmıyor diye geri yolladınız dedim.
    neyse başldı kadın işlemlere ama bana tek sayfa kağıt doldurttu hiç bir şey bilmiyor. bu işin eğitimini alan kişi yok mu
    diyince bozuldu eğitimi alan kişi oymuş. neyse bana kağıt mağıtta vermedi sim kart doğru verdi Allah'tan.
    tek kağıtmı dolduruluyor arkadaşlar yoksa yanlışmı oldu bizim işlem tevrübeli arkadaşlar..

Bilgi olan yok mu...

Avea dan geçişlerde 1 sayfa diğer operatörlerden geçişte destan yazıyorsunuz 4 sayfa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

15 dakika önce açıldı hattım şuan iyi gözüküyor bakalım nasıl olucak güncel faturam 8tl cuma günü vodafone dan geçtim bugün açıldı

Hocam 9333ü arayıp öğrenirmisiniz size kac dakika her yöne konusma vermiş?

200+200 mü yokda sadece 200 mü?

bana hediye dakika vermesi önemli değil hediyeyi varsayıp geçmedim ama arayayım mesajı editlerim.
    EDİT: hediye dakika filan demedi hocam 199 dk var dedi

Hocam son bir sorum olacaktı. 199 dakika var dedinizya. Bir yeri arayıp sadece birkac saniye konusup kapatırmısnız?
    199 dakika aynımı kalacak yoksa 198 dakikayamı inecek?
    Tesekkürler

9333 aradım 196 dakikam varmış ondan sonra bi yeri aradım 10-11 saniye sonra tekrar aradım 9333 yine 196 dakikan var dedi.

birde arkadaşlar pttcell faturalılarla 3500 dakika diyor bu normal avea faturalıları arasak aynı olmuyor mu
    hesap bilgisi sabah 8tl idi demin baktım 6tl yazıyor

hayır hocam her yöne olarak alıyor

hadi ya kötü olmuş neyse 200 dk bana rahat yeter internet için geçtim internetin altyapısı vodafone speedtestte öyle gözüküyor.

İnternet Vodafone olması kafamı biraz kurcaladı. Benim okuduğum yerde(okulda) avea iyi çekiyor ama vodafone bilmiyorum. İnternet için alacağım bu hattı, onda çekmemesi gibi bir durum söz konusu olur mu? Konuşurken rahat çeker de internette de problem çıkmaz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

quote:

eyvallah

bir de şeyi merak ediyorum başvuruyu alan kadın bi de referans sistemi olduğunu söyledi, getirdiğim her kişi başına a kart'a 5 lira yatıyormuş. bizim evdeki tüm hatlar babamın adına. ben annemin babamın hatlarını taşısam referans sayılır mı? sonuçta hepsi aynı kişinin üzerine.

O konu hakkında hicbur bilgim yok.

Bana az once soyle bir mesaj geldi. Yedek sim kart icin:
    Degerli musterimiz, SIM kartiniz kaybolursa yeni hat almaniza gerek yok! PTT isyerlerinden yedek SIM kartinizi alarak numaranizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu yedek sim kartı şimdi alsam, her iki hattı birden kullanabilirmiyim acaba?
    Birini 3G mideme takacam, diğerini telefonuma takacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: painscream 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #Bingo#

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

15 dakika önce açıldı hattım şuan iyi gözüküyor bakalım nasıl olucak güncel faturam 8tl cuma günü vodafone dan geçtim bugün açıldı

Hocam 9333ü arayıp öğrenirmisiniz size kac dakika her yöne konusma vermiş?

200+200 mü yokda sadece 200 mü?

bana hediye dakika vermesi önemli değil hediyeyi varsayıp geçmedim ama arayayım mesajı editlerim.
    EDİT: hediye dakika filan demedi hocam 199 dk var dedi

Hocam son bir sorum olacaktı. 199 dakika var dedinizya. Bir yeri arayıp sadece birkac saniye konusup kapatırmısnız?
    199 dakika aynımı kalacak yoksa 198 dakikayamı inecek?
    Tesekkürler

9333 aradım 196 dakikam varmış ondan sonra bi yeri aradım 10-11 saniye sonra tekrar aradım 9333 yine 196 dakikan var dedi.

birde arkadaşlar pttcell faturalılarla 3500 dakika diyor bu normal avea faturalıları arasak aynı olmuyor mu
    hesap bilgisi sabah 8tl idi demin baktım 6tl yazıyor

hayır hocam her yöne olarak alıyor

hadi ya kötü olmuş neyse 200 dk bana rahat yeter internet için geçtim internetin altyapısı vodafone speedtestte öyle gözüküyor.

İnternet Vodafone olması kafamı biraz kurcaladı. Benim okuduğum yerde(okulda) avea iyi çekiyor ama vodafone bilmiyorum. İnternet için alacağım bu hattı, onda çekmemesi gibi bir durum söz konusu olur mu? Konuşurken rahat çeker de internette de problem çıkmaz değil mi?

bilemiyorum hocam ne desem yalan olur yani.
    speedtest pttcell testi kapalı bi alanda idim normal de 4mbpsyi geçiyor

• Çarşamba sabah avea dan geçiş için başvuru yapmıştım. Bu sabah mesaj bile gelmeden hattım gitti dışarda telefonsuz kaldım. Ptt hat evde idi neyse eve geldim taktım hat açılmış. Ama 2 saate yakın telefonsuz gezdim ve bir yeri aramam gerekiyordu.

• Buda benim değerler ankara eryaman...

• beyler şimdi bunun faturasını avea'yı ödediğim her yerde ödeyebilir miyim? önceden işbankası internet şubesinden ödüyordum. şimdi kontrol ettim world-iş-enpara internet şubelerinde pttcell seçeneği yok. mesela otomatik ödeme talimatı vermek istesek veremeyecek miyiz
  • Benim hattımda yarın PTTCell'e taşınmış oalcak.. 200dk250sms+250mb haricinde 3 ay boyunca 200 dk gelmesi için özel bir işlem (mesaj atmak) gerekiyor mu?

3G aktif olsun diye sanırım bir mesaj atacağız o kadar öyle değil mi?

Ayrıca önemli bir soru daha!! Avea faturasıza her geçtiğimde bir sms göndererek telefon kapalıyken arayanları mesaj olarak göndermeyi kapatıyorduk çünkü bu Avea'da ücretliydi. PTTCell'de de bu hizmet ücretli mi? Açık mı geliyor? Hangi mesajı nereye göndererek bunu kapatıyoruz. (Vodafone'umda bu ücretsiz bir servisti)
  • bugün itibariyle 250mb bitti ,şuan da sözde 128 kbps yle takılıyorum ,gayet iyi açılıyo sayfalar benim işimi görüyo
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.