Şimdi Ara

PTT Cell / Hy 200 Dk - 250 SMS - 250 Mb +Sınırsız internet 14 Lira ! (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
78
Favori
273.707
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de dün geçmek için başvurdum. Başvuruyu yapan görevli normalde 24 saatte gerçekleşmesi lazım geçiş işleminin ama hiç o kadar kısa sürede gerçekleştiğini görmedim, 3-4 güne açılır hattınız dedi. Bugün sürpriz bir şekilde açıldı hattım Sanırım bu konuda rekor bende

Ancak internet ile ilgili çözemediğim bir sorun var. Devamlı edge hızı ile bağlanıyorum. Sorun belki benim konumumdan kaynaklanıyordur diye farklı yerlerde de denedim ama sonuç değişmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?
  • Arkadaslar 1 gb internet isterseniz evet yazin yollayin diye mesaj gelmis kardesimde evet demis hadi bu ay neysede otekiay gene gelirmi o 10 tl lik 1 gb internet ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElfenLaid

Arkadaşlar ben de dün geçmek için başvurdum. Başvuruyu yapan görevli normalde 24 saatte gerçekleşmesi lazım geçiş işleminin ama hiç o kadar kısa sürede gerçekleştiğini görmedim, 3-4 güne açılır hattınız dedi. Bugün sürpriz bir şekilde açıldı hattım Sanırım bu konuda rekor bende

Ancak internet ile ilgili çözemediğim bir sorun var. Devamlı edge hızı ile bağlanıyorum. Sorun belki benim konumumdan kaynaklanıyordur diye farklı yerlerde de denedim ama sonuç değişmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

3g acik olmuyor gecisten sonra. O yuzden edgele baglaniyorsunuz. online islemlerden acabilirsiniz.

• ethan E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam
  • quote:

çok teşekkür ederim hocam

3G yazıp 5555 de gonderebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

bu gün ankara eryaman ptt den geçiş yapmaya gittim tekrar dün beni sitem çalışmıyor diye geri yolladınız dedim.
    neyse başldı kadın işlemlere ama bana tek sayfa kağıt doldurttu hiç bir şey bilmiyor. bu işin eğitimini alan kişi yok mu
    diyince bozuldu eğitimi alan kişi oymuş. neyse bana kağıt mağıtta vermedi sim kart doğru verdi Allah'tan.
    tek kağıtmı dolduruluyor arkadaşlar yoksa yanlışmı oldu bizim işlem tevrübeli arkadaşlar..

Bilgi olan yok mu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yirthan kullanıcısına yanıt
    Ben de tek kağıt doldurmuştum hocam, sıkıntı yok
  • Arkadaslar lütfen cevap 1788'e 600 yazıp gönderen oldumu?

• quote:

Ne biliyim karşımdaki benden az bilgiye sahipti 2 ay olmuş başlayalı hala acemisiyiz diyor.. sağa sola telefon ediyordu kadın..

• diego26 kullanıcısına yanıt
    online işlemler üzerinden hallettim hocam, teşekkür ederim
  • Bu gün Vodafone'dan 14'lük tarifeye geçiş yaptık, kaç gün bekleyeceğiz bakalım.
  • quote:

Ben Konya Merkez PTT'den işlem yaptım 30 dk çıkamadım PTT'den 3 ayrı kağıt doldurdum biri Avea'nın standart sarı numara taşıma/yeni abonelik formu diğerlerini hatırlamıyorum ama geçiş yazan kağıt vardı, 3 ay kağıt verdi doldurttu sanki fazla veya yanlış kağıtlarıda verdi gibi geldi (tereddüt ettim) ama doldurdum.. Sim kartı verdi (sarı kutulu sim kart aldım, Vodafone faturasızdan, PP 14'lük faturalıya geçtim) 2 gün oldu işte ne bir sms geldi ne bir başka bir şey bakalım hemen işleme aldılar mı yoksa başvuruyu bir köşeye bıraktılar mı? Kadında dedi "500 çeşit işlem yapınca her şey karışıyor" Trafik cezası da alıyorlar sanırım, faturalar, altın, posta.. ne bileyim daha bir çok işlem yapıyorlar..

• fuckulteli kullanıcısına yanıt
    Hocam ben avea faturalıdan geçiş yaptım bu yüzden bana kırmızı kutulu kart verdiler. İşlemi yapan görevli, biz aracıyız, belgeleri hemen gönderiyoruz ama 3-4 gün sürüyor genelde geçiş süreci dedi. Normalde 24 saatte bitmesi lazım ama hiç o kadar çabuk bittiğini görmedim dedi. Benimse geçiş sürecim çok şaşırtıcı bir şekilde 25 saatte falan tamamlandı. Bu arada Ankara'da PTT Adliye Sarayı şubesinden başvuru yaptım
  • quote:

Hocam ben avea faturalıdan geçiş yaptım bu yüzden bana kırmızı kutulu kart verdiler. İşlemi yapan görevli, biz aracıyız, belgeleri hemen gönderiyoruz ama 3-4 gün sürüyor genelde geçiş süreci dedi. Normalde 24 saatte bitmesi lazım ama hiç o kadar çabuk bittiğini görmedim dedi. Benimse geçiş sürecim çok şaşırtıcı bir şekilde 25 saatte falan tamamlandı. Bu arada Ankara'da PTT Adliye Sarayı şubesinden başvuru yaptım

Avea'dan geçişler 1-2 saate hemen oluyor olmalı, çünkü BimCell konusunda Avea'dan BimCell'e 1-2 saat içinde geçenler olduğunu görmüştüm.. Her ikiside Avea olunca operatörler arası iletişim olmadığından, operatör içinde sadece Sim kart değişikliği oluyor..

Bakalım benim geçiş işlemim başarılı şekilde olacak mı, bir şeyler eksikmiş, veya yanlış yapılmış gibi ayrıldım PTT'den..

• 15 dakika önce açıldı hattım şuan iyi gözüküyor bakalım nasıl olucak güncel faturam 8tl cuma günü vodafone dan geçtim bugün açıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

quote:

Avea'dan geçişler 1-2 saate hemen oluyor olmalı, çünkü BimCell konusunda Avea'dan BimCell'e 1-2 saat içinde geçenler olduğunu görmüştüm.. Her ikiside Avea olunca operatörler arası iletişim olmadığından, operatör içinde sadece Sim kart değişikliği oluyor..

Bakalım benim geçiş işlemim başarılı şekilde olacak mı, bir şeyler eksikmiş, veya yanlış yapılmış gibi ayrıldım PTT'den..

Benim gittiğim şubede kağıtlar bekliyordu. Biri diğerine bak göndermedik kağıtları felan diyordu. Işimiz zor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

15 dakika önce açıldı hattım şuan iyi gözüküyor bakalım nasıl olucak güncel faturam 8tl cuma günü vodafone dan geçtim bugün açıldı

Hocam 9333ü arayıp öğrenirmisiniz size kac dakika her yöne konusma vermiş?

200+200 mü yokda sadece 200 mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ultimatetnctr

quote:

Orijinalden alıntı: Veiny Arm

15 dakika önce açıldı hattım şuan iyi gözüküyor bakalım nasıl olucak güncel faturam 8tl cuma günü vodafone dan geçtim bugün açıldı

Hocam 9333ü arayıp öğrenirmisiniz size kac dakika her yöne konusma vermiş?

200+200 mü yokda sadece 200 mü?

bana hediye dakika vermesi önemli değil hediyeyi varsayıp geçmedim ama arayayım mesajı editlerim.
    EDİT: hediye dakika filan demedi hocam 199 dk var dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balomer -- 12 Eylül 2013; 9:34:42 >
  • Benim Fatura her ay artıyor 14,42 > 15,25 > 15,43

• Geçen hafta perşembe günü geçiş işlemi yapıldı ama halen geçebilmiş değilim. Bu ne biçim bir yavaşlıktır
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.