Şimdi Ara

pt.com.tr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.pt.com.tr/ipad-egitim-seti-1
    bu site güvenli midir trendyol'dan 3100tl ye ipad 8 aldım daha elime gelmedi iade edip buradan almamı önerir misiniz? yanında logitech kalem ile 3200tl
    Edit:
    İade edip pt den 32gb + logitech pen ile 3200₺ ye aldım. Sorun sıkıntı yok 2 gün oldu bir şikayetim yok güzel cihaz

pt.com.tr

pt.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anecdote -- 4 Aralık 2020; 18:41:58 >

• Güvenilir, iptal et kalemle al daha uygun olur

• Ben macbook almıştım. Ben de senin gibi güvenmediğim için merkezlerine gittim. Orjinal apple satıcısı. İstersen yerlerinden de gidip alabilirsin.

• Bende aldım salı sipariş verdim bu sabah kargo şubesinden aldım 128 gb orjinal kalem ile
    Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizcaptain -- 26 Kasım 2020; 13:58:3 >
  • otisabi44 kullanıcısına yanıt

hocam okmeydanında mı merkanları?

• Cihaz bozulunca sahte parça taktıkları söylendi forumda

• hocam direk 3200 ordan al bende aldim kargoya verildi

o kalem tek basina 600-800 tl piyasada

ios 12 surumu her cihazda calisiyor... kullanmazsan 500 satarsin ipad 8 nesil gelir sana 2.700 e 😂👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kağıttaki yazınızla tabletteki yazınız arasına fark var mı? Yani tablete not almak kağıda göre zor mu?

• musetea kullanıcısına yanıt

Cihazı bozulunca neden garantiye göndermek yerine buraya gönderiyorlar ki?

Cihaz arıza yapınca satıcı herhangi bir şey yapmaz benim bildiğim.

• Bende eğitim indirimiyle 32 gb 2899'a aldım 2 günde elimdeydi tavsiye ederim.

• Ben Mac Air almıştım. Güvenilir yetkili satıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ipad pro ve pencil siparişi verdim bugün. Müşteri temsilcileri baya yavaş. Attığım maile 3 gün sonra döndüler. Onda da instagramdan mesaj atarak söyledim, insta yönetici müşteri hizmetlerine ileteceğini söyledi o şekilde 3 gün sürdü :) Umarım pişman olmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: igneli

Bende ipad pro ve pencil siparişi verdim bugün. Müşteri temsilcileri baya yavaş. Attığım maile 3 gün sonra döndüler. Onda da instagramdan mesaj atarak söyledim, insta yönetici müşteri hizmetlerine ileteceğini söyledi o şekilde 3 gün sürdü :) Umarım pişman olmam.

pt ipad pro 11 6.700 oldukca ıyı fıyatı var...

tabı bız 6.400 tl almıstık apple dan ama suan kı pıyasada pt 6700 satması oldukca guzel

• Fark var hissiyat aynı değil lakin ben genelde soru çözmek ya da pdf ders kitabı okumak için kullandığımdan pek önemsemiyorum. Bir kez ödev yaptım rapor yazdım onda da işimi gördü.
  • Aynı kombinasyonu sipariş verdim, şirket güzele benziyor ürün ile ilgili her hareketi mail atıyorlar. Bakalım hafta içi gelir herhalde

İndirimi güzel diye ipad almaya girmiştim, logitech crayon u da ekleyince aynı fiyata denk geldi. güzel strateji belirlemişler. pt.com.tr 

bu şekilde 600 tl lik kalem beleşe geldi ama ne kadar gerekliydi orasını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dermeister01 -- 9 Ocak 2021; 17:5:47 >
  • arkadaşlar pozitiften verdiğim sipariş çok hızlı ve sağlam bir şekilde ulaştı faturasınıda hem yanında gönderdiler hem mail attılar. Çok içime sinen bir alışveriş oldu dediğim gibi logitech crayon kalem benim için çok gerekli değil gibi ama olsun heveslendim aldım.

internet sitesine baktığımda bazı ürünlerin stoklarının tükendiğini farkettim kararsızlar acele etsin, mesela ipad 8 de eğitim indirimli uzay grisi kalmamış diğer renkler var sadece

• burada matematik problemlerini hangi uygulama ile açtınız acaba? birde pdf ve word dökümanlarını özgürce kalemle kullanabileceğim uygulamalar tavsiye edebilir misiniz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.