Şimdi Ara

PSU'suz Kasa Tavsiyesi ATX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende Cooler Master Haf 912 Plus 750 w kasa var
    boyut olarak büyük fakat görüntü olarak pekte gözüme hoş gelmiyor Kasamın içinde rgb ramler olduğundan içerisini görmek istiyorum Pencereli ve Rgb fanları olan hava akışı iyi olan çok büyük olmayan ATX kasa lazım Cooler Master , Corsair gibi markalar istiyorum bütçe max 550
    Edit:Cooler Master mb511 rgb kasa gibi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• up

• Kompakt ve sade bir tasarım arıyorsanız Corsair 270R Dahili olarak çift fanla gelmesi ve üst hava filtresinin bulunmayışı haricinde bir eksisi yok. 170 mm' ye kadar kule tipi işlemci soğutucuları da destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 1 Mart 2019; 8:54:11 >
  • Dahilinde rgb fan olan kasalar var mı kompakt hava akış iyi psusuz

• Cooler Master tarafında kompakt bir kasa yok hatırladığım kadarıyla. Thermaltake, Corsair ve Phanteks kompakt kasa tasarımlarına sahip markalar. RGB ışıklandırmaya sahip kasa fanları olan bir bilgisayar kasası arıyorsanız o bütçeyi aşmanız gerekir kaliteli bir ürün arıyorsanız.

• Cooler Master mb511 rgb almak isterim fakat bulamadım

• Bu arada nasıl bir işlemci soğutucu kullanacağınızı seçtiniz mi? Bunu da kafanızda belirleyin ona göre seçiminizi yapın. Sıvı soğutma kullanacaksanız sorun yok ama benim gibi büyük kule tipi bir soğutucu kullanacaksanız kasa seçerken iç hacmine de dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 1 Mart 2019; 9:5:16 >
  • Xigmatek Scylla 120mm sıvı soğutucu var işlemci için

• up!

• up!

• up! Hala bekliyorum cevaplarınızı

• Selamlar kasayı aldınız mı acaba?
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    evet mb511 rgb aldım

• Nasıl memnun musunuz?750-800 liraya kadar çok ışıklı falan olmayan bir kasa arıyorum da.Pek kasa konusu yok forumda.
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    memnunum baya sadece öndeki 3 fanı direk psuya bağlarsanız gürültülü çalışıyorlar anakarta bağlamanız gerek bende yer yok çoklayıcı almam gerek ondan bi tık gürültülü.hava akışı mükemmel filtreleri gayet iyi tozlanmıyor içerisi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.