Şimdi Ara

psu akım degerin yükseltme stabilite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende nomal bi psu var elidme de 4 cift npn mosfet var switching için . bunalrı degerlendirebilirmiyim?

şöyle bi kötü durum var: benim bilgisayarım işlem durumuna gecince fanlarda evirin egiştigini dolayısıyla gerilim düşümünü analyabiliyorum sesinden . bu durum bneim psu nun stabile olmadıgını gösteririyor. bunu nasıl giderebilirim?

elimdeki mosfetler işe yarar mı? ayrıca ie-33 trafoda var. bunalrı ansıl degerlendirebilrim.?

birde ek bi psu daha alayım diyorum fakat bunlrın birleşimini nasıl yapabilirim?

nasıl akım degerini yükselte biliirm . sakıncaları var mı dır?çünkü iki tane psu farklı cıkışlar verebilir. anakartı tek psudan besleyi diger elemanları dger psu dan beslesem olur mu ? diger bileşelerin data kablolarından aldıgı farklı gerilimlerle bi sorun yaşar mı msela harddisk data kablosundan +5 volt alıyor ayrıca güç kablosundan alıyor bunalr ın farklılığı sorun yaşatır mı?

teşekkürler.

• akım değerini psunun içindeki trafoyu değiştirmeden arttıramazsınız.bunu geçtik diyelim zor ama sonra çıkıştaki shotky diyotları değiştirmeniz gerekecek.

benece en sağlıklısı yeni ve daha güçlü bir psu almak
    psu ları birleştirmeye gelince bunun örneklerini daha önce görmüştüm ama tam hatırlamıyorum.mesela ikinci psu ile cd roomları fanları hard disci besleyebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.