Şimdi Ara

PSP Vita Üst Seviye Sorusu =)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eminim şuan PSP Vita hakkında bir çok soru soruldu!
    Ben incelerken şöyle bir şeyle karşılaştım

"Artık eğlence hiç bitmeyecek. Çapraz platform oyun özelliğiyle PlayStation 3 sisteminde bir oyun oynamaya başlayın, oyunu durdurun ve PS Vita'da kaldığınız yerden devam edin. Dilerseniz PS Vita'da çok oyunculu oyunlara katılabilir ve PS3 sistemindeki oyunculara karşı oynayabilirsiniz."

Bende PS3 var ve şuan 2k13 oynuyorum yanı oyuna kaldığım yerden nasıl devam edeceğim psp vita için de mi satın almam gerekiyor?

Hafıza nasıl destekler?

Grafiklerde bir değişme olur mu?

PS3'den bağımsız mı yoksa orada yani PS3 ile bağlantılı olmak mı gerekiyor?!!

Ve de en önemlisi daha önce yapan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turans -- 7 Aralık 2012; 17:17:19 >

• hiç denemedim açıkcası ama mesela ps3 üzerinden oynadığın bir oyunu kaydettiğinde sonra vita ile devam ediyorsun. aynı psn üzerinden oynadığından aynı oyuna iki kere para vermiyorsun. cloud üstünden hallediliyor. işte remote play ile ps3'ü vita ile oynayabiliyorsun.ayrıca işte ps vita ile ps3 oyuncuları ilede kapışabiliyorsun. tabi bunların hepsi uygun oyunlarda oluyor.

ben şeyi merak ediyorum. mesela ps3 sahibiyiz hemde vitamız var. bu ikisi ile karşılıklı oyun oynayabiliyor muyuz? şimdi ne gerek var tak 2. kolu oyna diyenler olabilir ama mesela birisi içerideki odada birisi salonda karşılıklı oynamakta farklı olabilir.
  • hocam dediğiniz şey her oyunda olmuyor maalesef. Hem ps3'e hem Vita'ya yeni çıkan oyunlarda oluyor bu özellik.

Mesela All-star Battle oyununda ps3'te kaldığın yerden Vİta'da devam edebiliyorsun. Ama NBA gibi oyunlarda bunu yapamazsın ki NBA oyunu vita'da yok.
  • hıımmm olsaydı heyecan verici olabilirdi :D peki bakıyorum grafik olarak mesela yeni assassin's creed 3 güzel görünüyor. PS3 ile aynı grafik mi ve görve vb işler aynı mı?

Mesela PS3 GOW serileri farklı PSP serileri farklıydı

bilmem doğru anlatabildim mi?

youtubedan bak mesela bu doğru grafik diye bileceğimiz örnek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turans -- 7 Aralık 2012; 17:47:19 >
  • Ayrica ben denedim (denedigim oyunlar: Gran turismo 5, battlefield 3, gta liberty, fifa 12 ) su anki versiyonla oynanmasi mumkun degil vita acmadi oyunlari. Youtube ta elemanin biri cfw ile oyunlari ps vita uzerinden oynuyordu ama
  • Bu arada PSP VITA değil PS VITA
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.