Şimdi Ara

psp mi gp2x mi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
1
Favori
23.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Oyun için kullanılacaksa kesinlikle PSP fakat yazı, müzik, film gibi şeylerde GP2X daha iyi fakat ülkemizde tutulan bir konsol değil PSP'nin alternatifleri yok.
  • takır cpv veriyorum tabikide psp dir gp2x ya bigidin kardeşim psp le boy ölçüşemez
  • Konu 3 yıllık ,3yil önce bende psp yerine gpx2 yi secersin ama su an ipod touch hepsinden mantıklı geliyor
  • oyun acisindan psp nin yerini hic bir sey alamaz
  • Psp 2 alır xD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • custom firmware'li bi psp eze eze alır bu karşılaşmayı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94
    Konu 3 yıllık ,3yil önce bende psp yerine gpx2 yi secersin ama su an ipod touch hepsinden mantıklı geliyor

iPod kısmına katılıyorum .
  • Psp herseyiyle alır bir tek wlan ı biraz zayıf diye dusunuyorum
  • Eğer yeni oyunları oynamak istiyorsanız psp.Yok ben eski oyunları oynayacağım diyorsanız gp2x derim çünkü gp2x resmen emülator makinesi
  • psp de bisürü emulator var ama gp2x daha güçlü olduğundan daha yenileride kaldırıyo mesela psp n64 oyunlarını bile zorla çalıştırırken gp2x gamecube ve dream casti çok rahat çalıştırıyo (psp nin kendi oyunları dream cast ve gamecube bin basar)
  • emulator tutkusu başkadır..
    acaba gp2x hala sıfır olarak bulunabilir mi Türkiye'de ?
    bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fataL_berq

emulator tutkusu başkadır..
    bilgisi olan var mı ?

Gg ye bakın

• quote:

Psp 2 alır xD

Vay be zaman ne çabuk geçiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fataL_berq

emulator tutkusu başkadır..
    bilgisi olan var mı ?

Gg ye bakın

GG'de bulamadım hocam...
  • vanavandavooo
  • Hocam it dalaşına çevirdiniz burda karşılaştırma yapıyoruz. Ayrıca Linux açık kodlamalı bir sistem ve 3d ayarıda vardı (bildiğim kadar) biz sadece alacakların bilgisi olsun diye bu konuyu koyuyoruz.Yanlız "eze geçer, bu nası alet" gibi anlamsızca laflarınızı anlamıyorum siz oyunların kalitesini sadece görüntü kalitesine bakarak veriyorsunuz (buda oyundan anlamadığınızı) gösteriyor. Eğer oyundan anlasanız kan dökmeden, vurmadan kırmadan daha çok eğlencenin, hikayenin, seslerin, modların, bosslu gibi bir çok özellik derlenip toplanıp karşılaştırma yapılmasını öneririm. Böylece fikirerinizi doğrunun eleğinden geçirecek bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca bu alette ne filan diyorsunuzda istediğiniz gibi geliştirme imkanınız var ama eğer "Yan gel Osman 4 dönüm bostan" diyosanız psp sizin için uygun.
  • GP2X'in adı şanı kalmadı ama insanlar hala psp kullanıyorlar.
    Yıllar önce yapilan bu tartışma ne kadar yersiz ve yanlışmış simdi anlıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.