Şimdi Ara

psp ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • psp de oyunlar güzel diosunuz ama bazı sorularım var....

bir oyun ortalama kaç mb/gb???

winning eleven a türkiye ligi yaması filan yapıolardı ps2 de psp de böle bişiy var mı????

psp için winning eleven 8 var mı????

***bildiklerinizi anlatırsanız sevinirim yoksa ps2/3 alcam*********

• 350 yede var 700 e de var ama tek bılgım bu
  • benim indirdiğim oyunlar:
    1-death jr.-168mb
    2-gripshift-64mb
    3-lumines-148mb
    4-f1 grand prix-154mb
    5-Gundam Battle Tactics-119mb
    6-metal gear acid-231mb
    7-burnout legends-210mb
    8-coded arms-141mb
    9-colin mcrar'05-359mb
    10-Dead_To_Right_Reckoning-91mb
    11-marvel nemesis rise of.. -135mb
    12-Nba 2k5-71mb
    13-Ridgeracer-183mb
    14-we9-260mb
    15-frogger helmet chaos-128mb

ve hala psp im yoook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef -- 9 Ekim 2005, 14:58:19 >
  • peki bu oyunları bildiğimiz mmc ye kopyalayabilio muyuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozanalid

psp de oyunlar güzel diosunuz ama bazı sorularım var....

bir oyun ortalama kaç mb/gb???

winning eleven a türkiye ligi yaması filan yapıolardı ps2 de psp de böle bişiy var mı????

psp için winning eleven 8 var mı????

***bildiklerinizi anlatırsanız sevinirim yoksa ps2/3 alcam*********

PSP'de oyunlar güzel değil, tek kelime ile mükemmel..

Bir oyun ortalama 200-300 mb ancak neredeyse her oyunun ripli versiyoun var ya da yazılanlara göre sende ripleyebiliyorsun. Mesela bir oyun indirdin boyutu 800 mb, ripleme yazısında sana şu klasördeki şu dosyaları sil diyor, aynı şekilde yapıyorsun 800mb'lık oyun 150 mb oluyor ancak sen aynı şekilde oyununu oynuyorsun, tek farkı oyun başlangıcındaki video olmuyor, bazı ayrıntı sesler aravideolar vs. siliniyor..

we şu anda PSP'de japonca ancak save dosyası ile oyuncu isimleri orjinalleştirilebiliyor. Ancak bu save dosyası patch değil yine de PSP'de bu tür kopya oyunlar oldukça patch olmasıda imkansız değil. Uygun bir cihaz ve de çok yakında oyunların patch'leri karşımıza çıkar, zaten Sony tarafından bazı oyunların orjinal patchleri interntte yakında yayınlanacak ve de psp üzerinden internete girip bu patchleri oyun sırasında psp'ne indirip yeni patch ile oyuna devam edebiliceksin..

Demek istediğim imkanı var ama yapan uğraşan var mı bilmiyoruz..

PSP'De we8 yok sadece we9 var, bende we8 olsun isterdim ama önemli değil o kadar, çünkü we9 psp'de harika:)

quote:

Orjinalden alıntı: ozanalid

peki bu oyunları bildiğimiz mmc ye kopyalayabilio muyuz

PSP hafıza kartı olarak bildiğimiz MMC (Multimediacard) çalıştırmaz, MS (MemoryStick) Pro Duo çalıştırır..
    Eğer gidip en az 512MB bi MS alırsan şu an internette olan yaklaşık 50 civarında psp oyununu bu hafıza kartına yükleyip oynayabilirsin, zor bi tarafıda yok..

Bir oyuna 80 ytl vermekten iyidir bence..

Kolay gelsin..

• aynen öyle; mesela oyunlarda videolar falan ilgini çekmiyorsa bunları çıkarıp boyutu düşürebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef -- 9 Ekim 2005, 14:46:04 >
  • evet ama oyunları indirirken pektorrent kulanma insan hepsini indirene kadar dier tarafa göçer
  • hauahaaa ben hala hayattayım torrent kullanarak bi haftada 30 oyun indirdim, bağlantı 256k,,, tabi benim bilgisayarın 7/24 çalıştığında belirtmeden geçmemek lazım
     psp ile ilgili
  • tablo güzel olmuş chef ama pspturkeyden daha rahat inmezmiydi yaw
  • orda oyun paylaşımı warmı yaw? ben bilmiyodum saol
  • yq sadece firmware falan war da yanlış oldu afedersin project psp demek istedim özür dilerim hehe
  • bende bakıyorum oyun falan yoq ortalarda , projectpsp den 3-4 tane indirebildim genelde downloadlar yarıda kalıyo malasef
  • tüh bea şimdi baktım fifa 06 gelmiş oleeey
  • projectpsp'de 300 mb oyunu 3 saatte indirebiliyorum, ve de her seferinden minimum 24-26 hız ile geliyor. Çok şaşırdım, üstelik torrent fln değil, upload edilmiş. Her günde oyunlar güncelleniyor, rip iso bölümü var, ayrıca umd iso bölümü, full ve ripli oyunlar için. Güzel site gerçekten..
  • aslında güzel site ama genelde megauploada upload edilmiş dosyalar yarım kalıyo nba street showdown u 5 kere indirmeyi denedim mesela hepsindede yarıda kaldı
  • ewet arkadaşlar tavsiyem flashget falan kullanın bende yaklaşık 14 oyun indirdim projectpsp den. birde megaupload sitesinden indirilenler pek sağlıklı olmuyo ama bazen de oluyo. Eniyisi ilk başlardan sinir olup bırakmak yerine infogames ile indirilen oyunlar 22-23 le iiyor ve sorun olmuyor bende megauploada bağlanınca direk kesiyorum diğer siteden olanları indiriyorum. Kolay gelsin. İzmirdedpremden kaçtım istanbula geldim bugün doğubanktaydım süper yahu izmirde nasıl kazıklar yiyoz hayret. Ayrıca 1 gb highspeed sony ms pro duo tenosadan bakmıştım 280 falan gibi bi fiyatı(yanlışım varsa düzeltin) bugün doğubanktan 140 a aldım. Neyse tavsiyem ii araştırın almadan önce adam 2 gb lıklarda yolda dedi. Aslında gelebilirmiş ama fiyatların inmesini bekliyorlarmış. 200 dolar gibi olacak dedi yaklaşık.
  • mrb bu 22-24 27-29 yazıyosunuz oyun indirirken falan diyosunuz anlamadım nedir acabaa
  • chef o oyunları indirdiğin siteyi söyler misin??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.