Şimdi Ara

Xbox 360 ile ilgili sorularım var.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Kardeşim teşekkür alırsa 360 almaya karar verdim. Ama bazı sorularımız var.

-Xbox 360'a One kolu bağlanıyor mu ?

-Kolları şarjlımı , pillimi ?

-PS3'te düşündüm ama 360 daha güzel gibi. Hangisi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 360 a verigegin paraya ikinci el one alırsın daha iyi dhaa güncel 360 göre ve one da 360 oyunlarıda oynanıyor

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen için teşekkürler ama oyun bilgisayarı var. Yani gereksiz. Zaten 400Tl bütçem var. Sahibinden'de buldum sıfır ambalajı bile açılmamış ordan alacağım. Ve lütfen sorularıma cevap ver.

• - Xbox One gamepad Xbox 360'a bağlanmaz.

- Gamepad pilli, fakat ayrı olarak şarj kiti alırsan şarj ederek de kullanabilirsin.

http://www.hepsiburada.com/xbox-360-sarj-kiti-konsol-aksesuar-pm-oyunmic117003

- PS3'ün özel oyunları daha iyidir. Normalde PS3 tavsiye ederdim, fakat 400 TL'ye sıfır PS3 bulamazsınız. O yüzden Xbox 360 alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Mart 2017; 11:48:19 >
  • Dostun xbox 360 cok eskidi artık hangi oyunlar için alıyorsun bu bir bide o one jostigi ni sadece pc ye baglarsın buda 2 ve 200 tl daha ekleyip one alabilirsin buda 3 ve xbox 360 a 400 e kırıkmı cihaz

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Kırık değil orjinal kutulu ambalajı bile açılmamış slim e modeli

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Neden bağlanmasın ki ama nede olsa bütün özellikler aynı tuşları da aynı sadece tasarımı değişik. Peki 360 kolunu şarj mı ediyoruz pil mi takıyoruz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

Neden bağlanmasın ki ama nede olsa bütün özellikler aynı tuşları da aynı sadece tasarımı değişik. Peki 360 kolunu şarj mı ediyoruz pil mi takıyoruz ?

- Xbox One gamepad X360'a bağlanmıyor.

- Pilli. Şarj edemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 19 Mart 2017; 12:10:37 >
  • Hocam forumda korsan içerik sohbeti veya korsana yönlendirme yasak.

-----

https://forum.donanimhaber.com/b-font-color-f00-bolum-kurallari-guncellenmistir-05-02-2017-lutfen-guncel-ve-yeni-kurallari-okuyunuz-font-b--34757048

1) ­ Konsol bölümünde her türlü kopya oyun, koruma kırılması, modchip, firmware hack ve downgrade gibi illegal konular hakkında konu açmak, paylaşımda bulunmak, yardım istemek ve bu tür konularda PM yolu ile dahi olsa yardım edilmesi yasaktır.
    Bu kurala uymayan üyelerin yorumları veya konuları haber verilmeden silinecek ve üye hakkında gerekli cezai yaptırım başlatılacaktır.

2) ­ Konsol kırma ile ilgili araçlar lisanslı olsa bile illegal bir amaca hizmet ettiği takdirde forum kuralları dışına çıktığını unutmayınız.
    Bu tür programların kullanılışını anlatmak ya da paylaşmak forum kurallarınca yasaktır.
    Ayrıca homebrew yazılımların konsolu garanti kapsamı dışında bıraktığını da unutmayınız.

• Hocam pardon 👍 Bilmiyordum bilgilendirme için teşekkür ederim

Kardeşim ben nasıl kırılır diye değil kolu bağlanır mı diye konu açtım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeaHawk009

Kardeşim ben nasıl kırılır diye değil kolu bağlanır mı diye konu açtım.

Hocam sana demedim onu.
    Pardon hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.