Şimdi Ara

Psp 1.50'ye geçiş... (Acele)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün doğubanktan psp aldım fakat versiyon 1.51 bunu 1.50 yapmam için 2.0 indirdim netten peki bu işlem için data kablosu mu gerekiyor yoksa ms duoya mu uygulayacam card readerdan???

• Ayrıca arkadaşlar benim şuan indirmekte olduğum 2.0 nord american yazıyor benim psp japon bunların firmwareleri farklı mı??

Ayrıca 1.51'den 2.0 a geçişi anlatabilir misin??

Pspturkeyde sadece 2.0'dan 1.50 ye geçiş var 2 ye geçiş anlatılmamış lütfen yardımlarınızı bkliyorum..
  • Arkadaşlar anlatılana göre resimlerin içine dosya atıyorum ama o dosya gözükmüyor resimlerde...

Ya nerdesinizz..
  • http://www.gamerturk.net/pspturkey/showthread.php?t=6

Buradaki bilgilere göre dosyaları aynen atıyorum fakat overflow.tif dosyası photo klasöründe gözükmüyor nedense...

Dolayısıyla uptade işlemi de olmuyor arkadaşlar allah rızası için yardım edin yaw..

Tatile gidecem bayram için oyun yüklemem lazım gitmeden...
  • valla bendede aynen yapıyorum ver.2 beneki her şey aynı photo klasörüne giriyorum sonra makine kilitlenbiyor kendini kapatıyor
    bakıyorum ne dosya oluşmuşe nede udate e tıklanınca 2 ten var 1.5a gerek yok diyo makine n kombinasyolar neler yaptım ama olmadı çözümü bulursan buraya yazarmısın lütfen
  • Photo klasöründe başka resim bulunmaması gerek arkadaşlar.. Doğru yaptığınıza emin olun. Adım adım ilerlemek gerek. Beni de zamanında deli etmişti, az uğraşmadım..
  • Ben hallettim.. Sorun ms duodaymış benim..
  • fotoya baktığınızda ekranda bişeler çıkar, bunlar ne diye düşünüp durmayın, alet litlense bile muhtemelen gerekli dosya yaratılmıştır, siz psp yi açın ve update klasörüne eboot dosyasını attıysanız(1.5) game e gelin ve updatei çalıştırın, %99 da kalır, telaş etmeyin ,psp yi kapatıp açın açıldığındada mavi bi ekran gelir onuda O'a basarak geçin, artık pspniz 1.5

tabi bunu yapmadan önce pspnizin 2.0 olduğundan emin olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chef -- 28 Ekim 2005, 22:29:11 >
  • benim 2 versiyon eminim photı klasöründe başka resim yok 2ms duomlada denedim yok olmuyor yaw delircem neden dir acaba gerçi2 de kırılmş yakında güzel oyunları bende oyan arım indiremessem versiiyonları gende başka ne eksik yapmış olabilirim ben
  • yaptıklarını yazarsan sırayla, nerde hatan war bulamaya çalışalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

Ben hallettim.. Sorun ms duodaymış benim..

Nasıl hallettin ms'i??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.