Şimdi Ara

PSN ve DLC Bölge KODU ile ilgili Sorunsal ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> PSN ve DLC Bölge KODU ile ilgili Sorunsal ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9608 Mesaj
    Sony Psn bölge degistirme olayini getirsinde, bizde 2. bölge TÜRKiYE cCc olalim.
    |
    |

Bu sapkınlığa destek verenler, benimle tüm alâkanızı kesin.
  • Yarbay
    4296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Sony Psn bölge degistirme olayini getirsinde, bizde 2. bölge TÜRKiYE cCc olalim.

Vallahi REİS ya toplu mesaj atsak çok iyi olur mesela..Öyle bir sistem getirse SONY
    |
    |
    Turko reis bencede mesaj atmaliyiz ama buralardaki cogu kisi 2010 dan sonra aldigi icin TÜRKiYE Psn kullaniyorlardir. Kimse umursamaz. Sony bir yigitlik yapsa. Ama nerde, ayilik var Sony nin hamurunda.

Bu sapkınlığa destek verenler, benimle tüm alâkanızı kesin.
  • Yarbay
    4296 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Turko reis bencede mesaj atmaliyiz ama buralardaki cogu kisi 2010 dan sonra aldigi icin TÜRKiYE Psn kullaniyorlardir. Kimse umursamaz. Sony bir yigitlik yapsa. Ama nerde, ayilik var Sony nin hamurunda.

Vallahi aslında SONY'nin düşünmesi lazım bu sorunu.. Biraz emptai kursalar her şey çözülecek ama..
    |
    |

• Yarbay
    3605 Mesaj
    UC3 beta kodunu US hesabimdan aktiflestirip EU hesabimda oynamistim, lakin oyundan cikan online pass code ilgili PSN sitesinden girilmedigi icin calismayabilir

Orijinalden alıntı: bravoecho

UC3 beta kodunu US hesabimdan aktiflestirip EU hesabimda oynamistim, lakin oyundan cikan online pass code ilgili PSN sitesinden girilmedigi icin calismayabilir

Vallahi Bende UC BETA indirdim ama COd istememişti direk US psn'E indirip oynamıştım.
    |
    |
    Arkadaşlar bende BF3 var PAL hesapla alınmış sanırım (bilmiyorum nasıl öğrenirim onu başka arkadaş alıp indirmiş) şimdi ben DLC alıcağım back to kharkand fakat PSN hesabım US benim.DLC yide arkadaşımla paylaşıcam birde böyle bişey var
    US PSN içinmi alayım psn kartı 50$ lık şimdi :/ napayım akıl verin
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.