Şimdi Ara

PSN ve DLC Bölge KODU ile ilgili Sorunsal ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sony Psn bölge degistirme olayini getirsinde, bizde 2. bölge TÜRKiYE cCc olalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Sony Psn bölge degistirme olayini getirsinde, bizde 2. bölge TÜRKiYE cCc olalim.

Vallahi REİS ya toplu mesaj atsak çok iyi olur mesela..Öyle bir sistem getirse SONY
  • Turko reis bencede mesaj atmaliyiz ama buralardaki cogu kisi 2010 dan sonra aldigi icin TÜRKiYE Psn kullaniyorlardir. Kimse umursamaz. Sony bir yigitlik yapsa. Ama nerde, ayilik var Sony nin hamurunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Turko reis bencede mesaj atmaliyiz ama buralardaki cogu kisi 2010 dan sonra aldigi icin TÜRKiYE Psn kullaniyorlardir. Kimse umursamaz. Sony bir yigitlik yapsa. Ama nerde, ayilik var Sony nin hamurunda.

Vallahi aslında SONY'nin düşünmesi lazım bu sorunu.. Biraz emptai kursalar her şey çözülecek ama..

• UC3 beta kodunu US hesabimdan aktiflestirip EU hesabimda oynamistim, lakin oyundan cikan online pass code ilgili PSN sitesinden girilmedigi icin calismayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

UC3 beta kodunu US hesabimdan aktiflestirip EU hesabimda oynamistim, lakin oyundan cikan online pass code ilgili PSN sitesinden girilmedigi icin calismayabilir

Vallahi Bende UC BETA indirdim ama COd istememişti direk US psn'E indirip oynamıştım.
  • Arkadaşlar bende BF3 var PAL hesapla alınmış sanırım (bilmiyorum nasıl öğrenirim onu başka arkadaş alıp indirmiş) şimdi ben DLC alıcağım back to kharkand fakat PSN hesabım US benim.DLC yide arkadaşımla paylaşıcam birde böyle bişey var
    US PSN içinmi alayım psn kartı 50$ lık şimdi :/ napayım akıl verin
  • Dostum aç 2.bölge bir psn oraya yaz DLC kodunu oradan çek.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.