Şimdi Ara

PSN US UPDATE DIRT VE NCAA DEMOLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araç sürme hissini kesinlikle vermiyor, araba balon gibi... Kontrollerde o derece rezalet, para verilcek bir oyun değil heleki PS3'te orjinal olarak alıyoruz kesinlikle verilen paraya deyecek bir oyun değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hell knight

Araç sürme hissini kesinlikle vermiyor, araba balon gibi... Kontrollerde o derece rezalet, para verilcek bir oyun değil heleki PS3'te orjinal olarak alıyoruz kesinlikle verilen paraya deyecek bir oyun değil.
    Balonmu desek kutumu desek DIRT ün haline üzüldüm 3 aydir oyunsuzum ilk oyunum olabilirdi, Demonun 3 araba ve 3 yol barindirmasi guzel hemde 532mb...
  • bi inmedi ncaa ve dirt inio inince incelememi playstationturke eklicem
  • Dirt 'i Xbox360 da oynuyorum..Arabalar buzun üzerinde, kayıyormuş gibi hareket ediyorlar...Daha önce söylediğim gibi, oyun firmaları iyice şaşırdı...Üst düzey bir grafik, harika menüler ve müzikler, buna karşın eski Test Drive serilerindeki gibi tuhaf hareket eden arabalar....Kesinllikle PS3 e orjinal olarak alınacak bir oyun değil....
  • Dirt'i bir kenera bırakalımda ncaa dan bahsedelim nasıl bir oyun ?
  • Beyler Codemasters full sürümde supriz yapip kontrolleri gelistirebilirmi? Sanmiyorum yeni arac fizigi yapmalari lazim 2 3 ayda olacak is degil ama neden olmasin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

Dirt'i bir kenera bırakalımda ncaa dan bahsedelim nasıl bir oyun ?

ncaa den vazgeçtim ağlattı beni sabaha karşı ,morelim sıfır:( böyle bi kaplama yok

bunu bizim fx5200 de açar....

• DIRT harika o ne grafikler ilk defa HD ve Next Gen bir oyun oynadım PS3'te WAAOOW diyorum herkes indirsin oynasın tam sürüm gelince hemen alıcam
  • demo linklerini verirmisiniz
  •  PSN US UPDATE DIRT VE NCAA DEMOLARI
  • Bana göre DIRT oyunun'da kontrollerde sorun yok biraz zor ama oynanması güzel.
  • alışınca o da güzel gelir : ))) update istiyomu demo yoksa 1.51 ile oynayabilirmiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

alışınca o da güzel gelir : ))) update istiyomu demo yoksa 1.51 ile oynayabilirmiyiz

valla benim update ile sorunum yok , ilk update leri yükleyenlerdenim Yükleme konusunda zaafım var biryerde Download kutucuğunu görmiyim hemen indiririm
  • ben hala inatla 1.51 ama bu direncim kırılıyor, yeni çıkacak oyun partisi ile bu direncim kırılıyor... Artık ileride olası bi Downgrade e göz yumcaz, PS3 ümüzün patlama riskini göze alacaz ... çunku ilk parti oyunları oynamaktan usandım artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

ben hala inatla 1.51 ama bu direncim kırılıyor, yeni çıkacak oyun partisi ile bu direncim kırılıyor... Artık ileride olası bi Downgrade e göz yumcaz, PS3 ümüzün patlama riskini göze alacaz ... çunku ilk parti oyunları oynamaktan usandım artık

Abi ne 1.51 ya , valla şaka gibi yükle gitsin elinde 3-5 oyun var sürekli yanı şeyleri oynuyup duruyorsun hiç yokdan demolarda oyun içeriğinin nasıl olduğunu görebiliyorsun ona göre alırsın yada değiştirirsin oyununu.

• ya demo için update yapmam, 3 dk HS oynamak için yapmam da, şimdi heavenly, LAIR, eye of destrction için el mecbur yapacaz walla motorstrom, FNR3, COD4 Nba 07 , GTHD, oynamak istemiyrum artık p.tesi falan VEGAS a başlıcam, 2 hafta o götürür sorna ver elini HS, LAIR
  • http://gameplanets.blogspot.com/2007/08/dirt-ps3360-graphics-comparison.html

Yukarıda ki linkte X360 vePs3 için Dirt karşılaştırması yapılmış..
    X360'ın blu-ray kullanmamasına rağmen bu kadar güzel görüntü vermesi çok güzel..
    ..........

PS3 demosu için şunu söyleyebilirim..
    Ya biz PS3'den çok şeyler bekliyoruz.. yada PS3'ün bize verebileceği bu..
  • COD 4 mu serhan?
  • düşük fireware le de demo yükleye bilirsin proxy yardımıyla pc ye indir proxy kur sitede ayarları var f @ m yöntemi ile
    bende yükseltmiyorum

ncaa nasıl indirmeye değermi
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkadascaa

http://gameplanets.blogspot.com/2007/08/dirt-ps3360-graphics-comparison.html

Yukarıda ki linkte X360 vePs3 için Dirt karşılaştırması yapılmış..
    X360'ın blu-ray kullanmamasına rağmen bu kadar güzel görüntü vermesi çok güzel..
    ..........

PS3 demosu için şunu söyleyebilirim..
    Ya biz PS3'den çok şeyler bekliyoruz.. yada PS3'ün bize verebileceği bu..

çok şeyler beklediğimiz kesin , benim korkum adamlar ps3'için en iyi oyunu yapacaklar ama onu bizim beğenemeyecek olmamız.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.