Şimdi Ara

psn sorunu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugun 3g'li w-fi'lı vita satın aldım.eve geldeım modeme bagladım 3.01 mı ne uptade yaptık hıc bı sıkıntı yok.yalnız psn okadar yavaskı anlatamam.mesela bı uyelık alıyoru 1.adımı seçtım ulkeyı 2.aıdma geçmesi 2-3 dk en sonunda baglandı kaybedıldı dıyor atıyor.psnde gezemıyorum yavaslıktan bu uptade ıle olan sıkıntımı yoksa hep varmı modemın hızı suan akk yüznden 2-3 mbit ama hemen 1 metre yanındayım bukadar yavas olması ımkanısz

• Vitayı formatlamayı dene ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

Vitayı formatlamayı dene ?

hocam ürünü alalı 24 saat oldu format atmama gerçekten varmı ? artı yukleme yaptım yenı
  • 2. el 0 ? eğer 0 ise başka bir arkadaşının modeminde denemeni öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

2. el 0 ? eğer 0 ise başka bir arkadaşının modeminde denemeni öneririm.

0 hocam teknosa ürünü.tmmdır yarın falan denemeye bakıcam bakalım farklı olcakmı
  • güzel kardeşim şu anda psn'de yıl başı indirimleri mevcut. yani serverler aşırı yoğun sorun ondan kaynaklanmakta. dün birşey yoktu bugün başlamış sorun bende de var geçer zamanla
    hayırlı olsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

güzel kardeşim şu anda psn'de yıl başı indirimleri mevcut. yani serverler aşırı yoğun sorun ondan kaynaklanmakta. dün birşey yoktu bugün başlamış sorun bende de var geçer zamanla
    hayırlı olsun bu arada

Anladım hocam.Çok teşekkür ederim.Saolun bu arada
  • Evet dostum bugün bende senden sonra denedim benimkide ikidebir bağlantı kopuyordu. Sanırım yoğunluktan kaynaklı oyunlar neredeyse çok ucuza gelmiş. Yanlış yönlendirdiğim için üzgünüm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.