Şimdi Ara

Psn kardeslik lutfen acil yardim! PS4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar acil yardiminizi rica ediyorum, kardeslik oyun aldik. arkadas oyunu satin aldi indirdi, sonra satin alinan hesabi ben makinemde primary hesap yaptim. o hesapla psn storea girdigimde satin alinan oyun gozukmuyor ve yine para istiyor. sorun nedir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winger37 -- 16 Kasım 2014; 13:39:41 >

• KArdeşim satın aldığın ehsap varya onunla makinende oyunu indirmeye başla.sonra primary yapıp diğer hesaına geç böylece görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

KArdeşim satın aldığın ehsap varya onunla makinende oyunu indirmeye başla.sonra primary yapıp diğer hesaına geç böylece görecektir.

abi simdi eksigim varsa dzelt. arkadasin hesap bende kurulu o makineden hesabini secondary yapti (benim hesap onun makinede kurulu degil kurmak gerekirmi) ben oinun hesabi ile girdim ve onun hesabini primary aktiv ettim (ayarlar-psn-ana hesap aktive et vs) sonra psne girdim ama onun indrdgi bu oyun (oyunu indirdi bitti)ben girdigimde bendeki makinede indirilenler kisminda gozukmuyor para istiyor. tam bilgim yok acikcasi tam ayrintili yazman mumkunmu mevcut durum bu

ps3 mantigiyla dusunuorum ama arastirdgim kadariyla primary secondary faln yaptikta yteksorunonun hesapla girince pyun psnde alinmamis gozukuyor
    yapmaya calirstik yapamadik ayrintili anlatirsan mutesekkir olurum

cok tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winger37 -- 16 Kasım 2014; 14:00:01 >

• benim anlattığım kadarıyla dene,
    aldığın ehsap adı.game olsun.
    game i arkadaşın giriş yaparak kullancak.burada sorun yok.
    game i sen ana hesap oalrak tanımlayacan buaradan önce,
    game e sen giriş yap oyunu indirde.sonra ana hesap yap.böylece kendi ehsabından görecen.olay bu.
  • quote:

benim anlattığım kadarıyla dene,
    game e sen giriş yap oyunu indirde.sonra ana hesap yap.böylece kendi ehsabından görecen.olay bu.

abi arkadas hesapla aldi girdi indirdi sonra ben o hesapla girdim ana hesap yaptim ve psn e girdim ama arkadasin aldigi oyun gozukmuyor tekrar para istiyor sorun bu. sanki almamis gibi, ama hesapla alindi ve parasi odendi arkadas ztn oyunu indirdi oynuyor ben onun hesapla girip indiremiorum yani indir secenegi yok sorunum bu. satin alinamsina ragmen alinmamis gozukuor
  • quote:

Orijinalden alıntı: winger37

quote:

abi arkadas hesapla aldi girdi indirdi sonra ben o hesapla girdim ana hesap yaptim ve psn e girdim ama arkadasin aldigi oyun gozukmuyor tekrar para istiyor sorun bu. sanki almamis gibi, ama hesapla alindi ve parasi odendi arkadas ztn oyunu indirdi oynuyor ben onun hesapla girip indiremiorum yani indir secenegi yok sorunum bu. satin alinamsina ragmen alinmamis gozukuor

akrdeş anlatamadığım nokta orası
    O hesapla girdim ana hesap yaptım olmayacak.
    o hesapla girdikten sonra önce bir oyunu indirmeye çalış.sonra ana hesap yap.çık kendiş hesabına gir ozaman görecen işte

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: winger37

quote:

akrdeş anlatamadığım nokta orası
    O hesapla girdim ana hesap yaptım olmayacak.
    o hesapla girdikten sonra önce bir oyunu indirmeye çalış.sonra ana hesap yap.çık kendiş hesabına gir ozaman görecen işte

abi benim anlatmak istedigimde indirmeye calis dedigin kisimda sorun var. indiremiorum para istiyor. o hesapla giriorum ve psn store a girdigimde oyun alinmamis gibi gozukuyor. ama alindi ve indirildi. isin tuhafi arkadasta kendi store una girdiginde aldigi oyun ondada satin alinmamis gibi gozukuyor. ama dedigim gibi oyun alindi ve karttan cekildi buna ragmen ps storeda goremioruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.