Şimdi Ara

Psn İlginç hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba psn den oyun almaya çalışıyorum tr psn. Kartım garanti, hesaba ekli. Satın al diyorum sms geliyor yazıyorum kabul ediyor sonra satın alma tamamlanamamış olabilir diye uyarı çıkıyor. Çözümünü bilennvar mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmtayd -- 21 Haziran 2017; 12:40:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konsoldan alin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abysm Nucleus

Konsoldan alin.

Hocam geçersiz kart bilgisi diyor ne yapmak lazım

• Hocam benim başıma geldiğinde bankayı arayıp kartın playstation network'e bir blokesi olup olmadığını sormuştum ve banka tarafından blokelenmişti ve açtılar aynı şekilde deneyebilirsiniz umarım işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: Audrey Hepburn

Hocam benim başıma geldiğinde bankayı arayıp kartın playstation network'e bir blokesi olup olmadığını sormuştum ve banka tarafından blokelenmişti ve açtılar aynı şekilde deneyebilirsiniz umarım işe yarar

Bir de başka karttan deneyeyim olmazsa dediğinizi yaparım sağolun hocam.

Bir de adres kısmı birebir doğru mu yazmak lazım ordan olabilir mi acaba

• Beyler lütfen bi yardımcı olun kampanya bugün bitiyor kart hata veriyor alamıyorum ne yapabilirim

• Aynı hatayı çoğu kişi alıyor üst üste çok kez yanlış girerseniz 15 gün ban yiyorsunuz daha 4 gün önce bende yaşadım tek sefer deneyip bıraktım her saatte bir aynı kartla tekrar denedim dün alabildim 2 yıl önce bi ban yemiştim ordan tecrübeliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Aynı hatayı çoğu kişi alıyor üst üste çok kez yanlış girerseniz 15 gün ban yiyorsunuz daha 4 gün önce bende yaşadım tek sefer deneyip bıraktım her saatte bir aynı kartla tekrar denedim dün alabildim 2 yıl önce bi ban yemiştim ordan tecrübeliyim

Yeni hesap açıp aynı kartla denesem yine banlı mıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Aynı hatayı çoğu kişi alıyor üst üste çok kez yanlış girerseniz 15 gün ban yiyorsunuz daha 4 gün önce bende yaşadım tek sefer deneyip bıraktım her saatte bir aynı kartla tekrar denedim dün alabildim 2 yıl önce bi ban yemiştim ordan tecrübeliyim

Yeni hesap açıp aynı kartla denesem yine banlı mıdır

hesaba değil karta ban atıyor olması gerek. fark etmez yani öyle yapman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka kart ile de denedim yine aynı kafayı yiycem birazdan bitecek

• Delirmek üzereyim 2 farklı kart, 4 farklı hesap denedim olmuyor. İndirim de kaçnak üzere

Ne yapabilirim

• Üstad bende de aynı sıkıntı var, bende ne yapacağımı bilmiyorum. Adreste türkçe karakter, noktalama işareti yok. Sanal kart değil, ininal kart aldım sırf psn için. Sabahında psn plus alabildim fakat sonrasında bi türlü gta 5i alamadım 3-4 tl daha fazla bakiyeye sahip olmama rağmen, baktığımda ıskalama yazıyor. Çıldırmak elde değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Bağımlılık Yapan Adam

Üstad bende de aynı sıkıntı var, bende ne yapacağımı bilmiyorum. Adreste türkçe karakter, noktalama işareti yok. Sanal kart değil, ininal kart aldım sırf psn için. Sabahında psn plus alabildim fakat sonrasında bi türlü gta 5i alamadım 3-4 tl daha fazla bakiyeye sahip olmama rağmen, baktığımda ıskalama yazıyor. Çıldırmak elde değil

Hocam az önce sony i aradım ıskalamak yazıyorsa hesabınız (sanırım kartınız) banlanmış 15 gün bekleyin dedi.

Bendi artık bıraktım uğraşmayı

Forumdan ikinci el alıcam oyunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.