Şimdi Ara

PSİKOLOJİK ÇÖKÜNTÜDEYİM ( üniversite ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok görüyorum hukuku gerçekten isteyenler, okumadığı halde roma yunan amerika vs hukuklarıyla çok ilgili olan öğrencilerin çoğu geo be mat yapamadığı için lys ygs yüzünden istediği hukuk bölümüne yerleşemiyor. onun yerinde hukuktan bir habersiz olan zibidiler (eleman kendi üstüne alınmasın onun için söylemiyorum) ve instagram kızları okuyor. ya parayla geçiyorlar parası olmayanda üst üstte kalıyor. sokakta garson olan veyahut kasiyer olan ve başımıza hukuk profösörü dikilen elemanları gördüğümde üzülüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sakin ol ilk seneden yapma böyle ben de aynı bölümdeyim üniversite neydi acaba ?

Ayrıca bölümü bırak diyenleri de umursama , boşuna mı o kadar lys ygs kastın allah aşkına

• Gecme notlarına bakilirsa muhtemelen Yalova hukukta okuyorsun dogru mu ?

• hukuk zordur herkesin başaracağı bir alan değil. özellikle 1. sınıfta yapamayan 2 3 ve 4'te sıkıntı çeker. yol yakınken başka bölüme hazırlansan çok çok daha iyi olur. yok ben yapacağım diyorsan 4 hatta 5 yıl zorluklara katlanacaksın. 10 yıldır hukuk okuyan insanları da görüyoruz. hukuku bitirip boş boş gezeni de görüyoruz savcı olanı da görüyoruz bir davada 50 bin lira kazanan avukatı da görüyoruz tamamen senin şevkine bağlı

• Hukuk fakultesinde yoklama zorunlulugu olmadigi icin insan rehavete düşüp okulu aksatabiliyor. Sen de motivasyonunu kaybetmissin. Bu motivasyon kaybinin yoklama zorunlulugu olmamasindan kaynaklandigini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Gecme notlarına bakilirsa muhtemelen Yalova hukukta okuyorsun dogru mu ?

Aga adam Yalova'da böyleyse sıkıntı büyük

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.