Şimdi Ara

psikoloji mi pdr mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sıralamam tm3 17k.Psikoloji mi yoksa Pdr mi sizce daha iyi bölüm ve geleceği parlak? uludağ psikoloji şansım var mı?

• bana sorarsan psikoloji derim
  • yorumun için teşekkürler.birbirine çok yakın bölümler ama çoğu sorduğum pdr daha garanti meslek diyor.ama içimde psikoloji okuma isteği hep var ne yapacağım bilmiyorum
  • rehberlik hocaları psikoloji diyo ama bence pdr
    psikolojide iyi bi okulda okumak gerekiyo ve kendini geliştirmek gerekiyo fazlasıyla yüksek lisanstı falan tabi prestiji de daha fazla psikolog oluyosun sonuçta
    pdr psikolojinin bir dalı ama bana daha çekici geliyo okuması rahat falan
  • aynen pdr nin okuması daha rahat gibi bitişinde işinde hazır çok arada kaldım.peki uludag geçen yıl 16.100 ile almıs ondan önceki yıl 17.900 ile almış.gelme ihtimali düşük mü?
  • Kendine sorman gerek ogretmen olup rahat etmek mi psikoloji okuyup kendine her gun yeni bisey katmak mi?
    ben 16bindeyim 2.yi tercih ettim uludağ psikoloji yazıcam:) gönlüm ege de kaldı ama buyuk ihtimal uludag gelicek sana da uludag gelir diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ikisi arasında kaldım 20 bindeyim özel de tam burslu pdr yazmaya yakın gibiyim şuan. Rahatına düşkünsen pdr yaz.
  • teşekkürler yorumlarınız için.çok rahatı seven bi yapım yok bir de mezun olana kadar pdr'nin durumu ne olur tam kestiremiyorum.galiba psikolojide karar kıldım.uludağ da olursa çok çok güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdly94

teşekkürler yorumlarınız için.çok rahatı seven bi yapım yok bir de mezun olana kadar pdr'nin durumu ne olur tam kestiremiyorum.galiba psikolojide karar kıldım.uludağ da olursa çok çok güzel olur

Tercihlerden sonra konusalım tekrar bakarsın sınıf arkadasi oluruz:)

• hadi bakalım inşallahh senin garantide benim biraz daha problemli.göreceğiz bakalım
  • YAAA ARKADAŞLAR YETER ARTIK PDR CİLER DE PSİKOLOG OLABİLİR DİYORUZ YAA OOOOFFFF
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gsemjw

YAAA ARKADAŞLAR YETER ARTIK PDR CİLER DE PSİKOLOG OLABİLİR DİYORUZ YAA OOOOFFFF

olur tabii ama türkiye de kaç pdr ciye nasip olur ki? Psikolog olma hevesiyle pdr yazmayn aldıklaro taş çatlasın 3 kişi o da kendi üniversitelerinden mezun olanlar olur kesin...bende seneye girecem ve ikisi arasında kalmış durumdaym
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gsemjw

YAAA ARKADAŞLAR YETER ARTIK PDR CİLER DE PSİKOLOG OLABİLİR DİYORUZ YAA OOOOFFFF

Psıkologlar PDr ci olabılıyor.tercıh donemı cıddı bı araştırma yaptım yok öyle bı şey ben de psıkoljı yazdım bu yüzden.psıkolojının puanı daha Yüksek zaten..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.