Şimdi Ara

PS5 Slim ülkemizde satışta! İşte cepleri yakan Türkiye fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
6.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamamdır şimdi anlaşıldı. :) burda vergi yüzde 24 o yüzden diğer Avrupa ülkelerine göre bir tık daha giriyor bize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatannnn... Ta t ta takkkk 😁

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son iki konsolu da yurtdışından aldım. Çok şükür sorun yaşamadım. Açıkçası bu mağazalara bir kuruş para vermem.

• Türkiye fırsatçılar ülkesi. Burada çoğunluğun kafasındaki ticaret algısı yakaladığını öpmek üzerine kurulu. Toplumun yapısı değişmeden bu işler düzelmez.

• 19000 tl ye aldım kendime yılbaşı hediyesi olarak vergi ödemekten bu yaşıma kadar anam ağladı.

• HarunEMRE50 kullanıcısına yanıt
    Getir yurtdışı?

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    "Satın al" anlamında kullanmıştım kelimeyi hocam.

• Evet Gürcistan seyahati 1 aya kalmadan başlar.

• PS5 Slim ülkemizde satışta! İşte cepleri yakan Türkiye fiyatı

• Bunlar bu kurda böyle ise pro model 40.000₺ üzeri olur ki kur böyle olmaz o zamana kadar

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    kaçakçimeler köşeke

• Kazık atmaya doymadılar

• Dikey aparatı kaç dolar kârla satacaklar acaba. Akıl fikir diliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2 gun once new york bestbuy dan xbox series x aldim vergi dahil 436 dolar ps5 ise vergi haric 499 dolardi vergi ile 550 dolar olsun en fazla normal modeli. Turkiye de bu fiyatlar akıl alir gibi degil.

• Pro nun 600 dolara çıkacağı söyleniyor. 600 den çıkarsa 45 bin TL bandında çıkar bugünün dolar kuru ile. Sene sonunda doların minimum 40 TL olacağını farz edersek 55 bin bandında çıkar. Yani 50 den aşağı pro göremeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 31 Aralık 2023; 15:10:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında ps5 çıktığı zamanlar slim kasayı bekleyin zaten oyun yok almayın diyenler şimdi ne düşünüyor 2020 yılında 4 taksitle fat kasa dijital ps5 i yaklaşık 6 bin TL peşin fiyatına almıştım Teknosa dan bu ülkede artık bir ürünü çıktığı gün ötelemeden alacaksın eğer ihtiyacın varsa yoksa böyle ütopik fiyatlar ile ne yazık ki karşılaşıyorsun ister istemez

• harce74 kullanıcısına yanıt

türkiye şartlarında bekleme işi çok yanlış zaten ilk çıkışında almak her zaman kârlı olur. çıkışında 5bine almıştık ps5 i hey gidi günler hey

• Lidyalılar parayı buldu, bizimkiler yok etti. aynı coğrafya.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ama genede ben yeni sürümü almak istiyorum diyenlerde olursa geriye tek seçenek dolar olarak önceden parasını kenarda biriktireceksin gerçi burada da terse düşüyoruz 550 dolar olan cihazı çakallar ülkemizde 700 dolar ve 1000 dolar arasında satıyorlar ve tek seçenek ürünü uygun fiyattan almak isteyenler için yurt dışı seçeneği kalıyor günümüzde ne yazık ki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.