Şimdi Ara

PS4'ÜN TÜRKİYE FİYATI BELLİ OLDU!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha önce bunun hesaplamasını yaptım. Euro 2,70 olsa dahi fiyat 1,249 TL üzerine çıkmamalı.
  • 1500 üstü bekliyordum fiyat kötü değil indirim kuponu kampanya derken 1000 tl ye alınabilir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi sony centerdaki fiyatımı 1300tl olucak
  • resmi açıklama yok daha
  • syd bilgisayardada belli oldu yazıyo 1300
  • quote:

Orijinalden alıntı: CMKNTR

syd bilgisayardada belli oldu yazıyo 1300

YAZILI OLAN FİYAT TEMSİLİ FİYATTIR

Diye not düşmüşler altına
  • Çıkınca görürsünüz fiyatı kasmayın bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_Ehrmantraut

Garantiye 500 TL neden fazla vereyim ki, Arabistanda ne zaman satışa sunuluyor???

799 tl ye nereden alacaksın konsolu söyle bizde alalım

400$'lık konsol Arabistanda 400$'a çıkar, telefonlarda fark etmiyor keza PS3'lerde de öyle, bizim köyden umreye hacca illa giden oluyor, biri giderken mevlüdüne gidip tembihlerim konsolun parasını verip, o da alır gelir mecburen

İlla bulunur ama hocam, Ortadoğu'da satışa sunulduktan sonra kaçarı yok, ayrıca ilk parti ürünlerini almakta akıl kârı değil zaten o yüzden ilk çıkınca almayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

Daha önce bunun hesaplamasını yaptım. Euro 2,70 olsa dahi fiyat 1,249 TL üzerine çıkmamalı.

Aynen öyle dostum millete 1300 TL ucuz gelmeye başlamış bende çok şaşırdım, ya yolunmak istiyorlar ya da konsolun 400$'dan satıldığını bilmiyorlar. Spotçular şimdi ellerini avuşturup hangi arabayı alsam diye düşünüyordur, 100 tane PS4 satsa 1 ayda, tanesi başına 400 TL koysa 40.000 TL yapar. Ki buradaki çoğunluktan da 1 ayda kaç tane satabileceğini görebiliyoruz, doğubank zengin olur bu gidişle.
  • rahat olun derim 1000 ve daha altına alınır ist içi
  • Oyunlar ne kadar olacak asıl önemli olan o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

İlk parti ps4 leri asla almam alanada mani olmam bozuk vs çıkarsa diye beklerim baktım sağalam 6 ay sonra çekerim bir tane.

Bu tabu tamamen yanlış bilginize.
  • Resmi açıklama geldi. Hayırlı olsun 1249-1349 TL arası

https://www.facebook.com/photo.php?v=564592976932094&set=vb.147692695262441&type=2&theater
  • bence biraz bekleyip 2-3ay 999a alınırgibi bekleyip görücez daha tv alamadım o yüzden pek acele etmiyorum :D tv alarsam hemen alırım ps4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Resmi açıklama geldi. Hayırlı olsun 1249-1349 TL arası

https://www.facebook.com/photo.php?v=564592976932094&set=vb.147692695262441&type=2&theater

dalga geçer gibi fiyat veriyorlar. mahalle esnafı tarzında; aşağı yukarı şu olur; gelsin ayarlarız tarzı.

o kadar orijinal oyunu boşuna almışız demek ki sony bizi hala 2. faz ülkeden sayıyor

• Herşey için ilk çıkan modelinde sorun yaşanma ihtimali olabilir, bunlar belki fark edilmeyen ufak tefek sorunlar yada fark edilebilir, yazılımsal, donanımsal olabilir. Bir kaç ay, birkaç yıl kullanıcı ortamında kullanılınca ortaya çıkabilecek.
    Para sorununuz yoksa, playstation aşığıysanız, hemen sahip sahip olmamanız için bir sebeb yok, bu haz herşeyi kapatır. Ama diğer türlü, en az 5-6 ay beklemek en mantıklısı, alan alsın, oyunlar çıkmaya başlasın, kampanyalar(oyun,kol hediyeli) başlasın... Şöyle piyasaya bir yayılsın PS4'ler... Baktınız sıkıntıda yok kullananlar memnun, o zaman rahatlıkla alabilirsiniz. Ben öyle yapıcam en azından, 1 sene sonra düşünüyorum, ps3 ü ve oyunları yavaş yavaş satıp... Duruma bakıp, kullananları takip edip...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.