Şimdi Ara

Ps4 u birakip wow a baslamak...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze selam. Ps4 te devamli her aksam rainbow six oynuyoruz. Artik baydi. Wow un tum paketleri elimde mevcut. Sadece denemek icin bi yuklemistim. Oyun hakkinda hic bir fikrim yok. (Zamaninda cok mmorpg oynadim) suan oyunu hem bana ufak tefek ogretip hemde rehberlik edicek olan birileri varmidir ?

• Bende ps4u yeni aldım bence hiç bulaşma arkadaş ortamın yoksa wow oynamak amelelikten başka birşey değildir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Advantea kullanıcısına yanıt
    Keske su gerizekali konsolda adam akilli bi mmorpg olsada oynasak :/
  • PS4 ve warcraft çok farklı şeyler. Birisi oyun, diğeri oyun konsolu. Ben warcraftı bırakıp overwatch a başladım PS4 de.

Final Fantasy A Realm Reborn var PS4 için ama konsolda pek rahat oynayamadım ben. Warcraft a başlayacaksan uzunca bir süre başka bir şeye vakit ayırmaman gerekir. Az vakit ayırarak casual olarak oynarsın ve oyunun eğlencesini tam olarak alamazsın.
  • Yüksek seviye arkadaşın yoksa yazık edersin kendine. Paket başı gearlandın gearlandın, gearlanamadın ya yüksek lvl arkadaşın seni boostlayacak yada max lvl olduktan 2 ay sonra normal raid seviyesine geleceksin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ve wow farkli seyler biliyorum tabiki. Ama ps4 teki mmorpg eksikligini asiri hissediyorum.single ve mp oyunlara hatim ettim artik. Piyasada ne varsa.

Ne yazikki wow oynayan hic bi arkadasim yok :(
  • Konsolda Mmorpg oynanmaz zaten olsada. PS4 girersin eğlenirsin çıkarsın amacı budur. WoW tarzı oyunlar ise tüm gününü yer oyundan çıktığında bile aklın oyunda kalır. Ömür törpüsüdür.

Sigara içmek gibidir. Tüm zararını bilmene rağmen kullanmaya devam edersin ve ilginç bir şekilde bundan keyif alırsın.
  • Boş zamanın bolsa ve kendini başka bir dünyaya ait hissetmek istiyorsan başla. Aksi takdirde pek bulaşma derim. Arkadaşlar yukarda demiş wow'a başladıktan sonra bırak diğer oyunlara vakit ayırmayı, başka hobilerine bile zaman bulamıyor insan. O yüzden iyi düşün taşın.
  • Oyun suan inmis durumda legion paketide hazir 30 gunluk sureside hazir aktif etmedim daha. Ama suan icin baslamicam cnku arkadasim yok :( dediginiz gibi zamaninda guildwars2 allods online oynamistim tam bir bagimlilik :/ oyunda konuda askiya alinmistir.
  • btrlpksrgl kullanıcısına yanıt
    ben de tek takiliyorum. battletag i ver ekleyeyim yardim ederim, beraber oynariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekoksoy -- 18 Ocak 2017; 11:22:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.