Şimdi Ara

PS4 Sony Eurasia Garantili Mağazalar. [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
9.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    teknosadaki bütün ciahzlar sony garantili diye biliyorum
  • Bimeksten bugun ark ps4 aldik 3 kerede sordum sony garantili dedi eve geldik urun asya garantili cikti kurduk oynadikta sizce napmaliyiz sorun cikar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zugu

Bimekste hem euroasia hemde paralel urunle karsilastim basima geldi yani alacak olanlar dikkat etsin.

Kesinlikle , ben ilk aldığımda bi baktım içinde keleş elektronik çıktı hemen götürdüm mağazaya dedim hani sony garantiliydi bu diye , sonrasında başka bir ps4 ile değişim yaptırdım sony garanti kağıdı çıktı içerisinden kesinlikle dikkat edilmeli.
  • Keşke mağazada bi açıp baksaydınız. Yine de bi aldınız bayiye ya da müşteri hizmetlerine bi sorun isterseniz.
  • Selamlar.bende geçenlerde Bimeksten Playstation4 oyun konsolu aldım.satıcı kıza euroasia garantisi varmı diye sorduğumda olduğunu beyan etti.Ama eve geldigimde içinde euroasia garantisi değilde Asya elektronik kaşeli garanti belgesi ile karşılaştım.şimdi bu garanti belgesi paralel ithalat garantisi mi oluyor acaba.

• skywalker1975 S kullanıcısına yanıt
    Evet paralel ithalat garantisi oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar benm makine ce-343335-8 hatası veriyor ve sistem açılmıyor euroasia garantili sizce servisemi vereyim yoksa hdd yi değiştirip yazılımı ben mi atayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selami023

merhaba arkadaşlar benm makine ce-343335-8 hatası veriyor ve sistem açılmıyor euroasia garantili sizce servisemi vereyim yoksa hdd yi değiştirip yazılımı ben mi atayım?

Hiç uğraşma garantiye ver.

• quote:

Orijinalden alıntı: DrawStyle

quote:

merhaba arkadaşlar benm makine ce-343335-8 hatası veriyor ve sistem açılmıyor euroasia garantili sizce servisemi vereyim yoksa hdd yi değiştirip yazılımı ben mi atayım?

Hiç uğraşma garantiye ver.

Verdim garantiye değişim talep edileceğini söylediler 15 gün içinde sonuç çıkacak bakalım neler olacak😊😊

• selami023 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun hocam.
    Yeni cihazinizi güle güle kullanın şimdiden

• İnşallah hocam teşekkürler...

• Arkadaşlar 4 eylül de ps4 ümü servise verdim o da değişim için merkeze gönderdi bugün gittim gelişme var mi diye oradaki arkadaş senin makinede çatlak var dedi yazışmalarmz devam ediyor dedi ve şunu da ekledi belki kargoda olmuştur dedi.
    Benim cihazda koruma vardı ilk aldıgm zamanlar yaptırmıştm servis dedi ki belki sen bize çatlak getirdin bizde bakmadık dedi ve o sırada kafayı yedim.
    Son olarak beni arayacaklarını söylediler bakalım neler olacak olumsuz bir sonuç çıkarsa peşini bırakmayacağım bu işin.

• quote:

Arkadaşlar 4 eylül de ps4 ümü servise verdim o da değişim için merkeze gönderdi bugün gittim gelişme var mi diye oradaki arkadaş senin makinede çatlak var dedi yazışmalarmz devam ediyor dedi ve şunu da ekledi belki kargoda olmuştur dedi.
    Benim cihazda koruma vardı ilk aldıgm zamanlar yaptırmıştm servis dedi ki belki sen bize çatlak getirdin bizde bakmadık dedi ve o sırada kafayı yedim.
    Son olarak beni arayacaklarını söylediler bakalım neler olacak olumsuz bir sonuç çıkarsa peşini bırakmayacağım bu işin.

Sony garantisinin genel anlamda kötü olduğu söyleniyor maalesef umarım yaparlar cihazınızı

• Arkadaşlar mağazada alacağım ürünün eurasia garantili olup olmadığı kutusundan falan anlaşılmıyor mu? Ben teknolojide şanssızım, sonra bir dolu sorunla boğuşuyorum.
  • koraygs K kullanıcısına yanıt
    Kutusundan anlasiliyor.
    Kutunun dis tarafinda kocaman yuvarlak bir yapistirma var. Uzerinde 'Turkce dil destegi ve Sony Eurasia garantili' yaziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlyingUnderpants

Kutusundan anlasiliyor.
    Kutunun dis tarafinda kocaman yuvarlak bir yapistirma var. Uzerinde 'Turkce dil destegi ve Sony Eurasia garantili' yaziyor.

Aynen öyle Sony Center en sağlıklısı bu konuda

• Halen beklemedeyim sonuç yok halen...

1.edit:@Cihazım onarılmış bir şekilde yetkili Servise tekrar geldi fakat cd giriş yerinin hemen sağ tarafında bir çatlak mevcut bende o şekilde cihazı kabul etmedim ve yine beklemeye koyuldum.

2.edit: tarih oldu 28 ekim çarşamba halen ps4 üme kavuşamadım.bundan bir hafta önce ıstanbul dan cihan elektronik ten aradılar değişimin onaylandığını bana sıfır makine göndereceklerini yalnız beyaz rengin bulunmadığını siyah CUH 1216a 500GB göndereceklerini söylediler fakat halen elle tutulur gözle görülür birşey yok beklemedeyim makinemi servise 4 eylül 2015 tarihinde vermiştim.

Bu arada sony euroasia daki personeller ile sık sık görüşüyorum bana bu konuda en çok yardımcı olan ve yardımcı olmaya devam eden Fatma Hanım a buradan tesekkurlerimi iletiyorum gerçekten çok nazik ve müşterinin kafasında soru işareti bırakmayan bir çalışan allah ondan razı olsun.

Eğer sizin de sony euroasia da işiniz olursa Fatma Hanım ı bulun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selami023 -- 28 Ekim 2015; 16:28:56 >

• Oyunların ithalatçısını nereden anlıyoruz? Aral kendi logosunu koyuyor. SonyEurasia ithalatı olduğunu nereden bilebiliriz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.