Şimdi Ara

PS4 Sony Eurasia Garantili Mağazalar. [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
9.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony Eurasia Garantili Mağazalar:
    Sony Center,Media Markt,Vatan,Bimeks,Teknosa,D&R,Arçelik.

Gold dan Almayın. Sony Garantisi Yok..!
    Sadece Gold un Kendi Garantisi Var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagivup -- 1 Şubat 2015; 12:41:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arçelik???
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Duzenlendi.

• Electro World' de sayılabilir aslında. Onu da Bimeks satın aldı.
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    Bimeks Electro World Aynı Şey.
    Ben Açıklanmış Magazalari Yazdım.
    En iyisi Doğrusunu Yazmak.

• Gold bildiğin spotçu. Satııkları PS3'ün içine adaptör çevirici koyuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Arçelik???

Ben PS3'ü 2007'de Beko bayisinden almıştım mesela.
  • Aslında şu Arçelik seçeneği fena durmuyor sonuçta fiyat belli Sony TR garantili en az ilgi gösterilen mağaza Arçelik olacaktır İstanbul'dakilerin arasında biraz stok gelse alınabilir gibi.
  • BİM getiiyomuş var ya : )
  • Saturn'de var onu da eklebilirsiniz.
  • Arçelik'ten rahatlıkla alabilirsiniz. Arçelik bayisi var alışveriş ettiğimiz sürekli. Ona sormuştum. Arçelik Sony ile anlaşmış.

Türkiye'de 2 büyük distribütör varmış Sony'nin. Biri Sony Avrasya, diğeri Arçelik olarak KOÇ'unmuş. Güvenle alabilirsiniz Arçelik'ten
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Arçelik???

Ben PS3'ü 2007'de Beko bayisinden almıştım mesela.

İşin güzel tarafı Sony Center ve Arçelik yan yana bizim burda ve ikiside aynı şahsa ait...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murderer FC

Saturn'de var onu da eklebilirsiniz.

Saturn ile mediamarkt aynı, Saturn un yeni sahibi MediaMarkt dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murderer FC

Saturn'de var onu da eklebilirsiniz.

Saturn TR pazarından çekiliyor. Ama mağazalar MediaMarkt'a dönüşecek sadece. Kapanmayacaklar.

Son olarak Darty'de garantisiz satıyor. Galiba, sanırım, herhalde, acaba?

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/25082763.asp
  • BİM
  • Bimeks PS3'leri asya elektronik garantili sattı, ps4'de de sony garanti olmayacağını düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Bimeks PS3'leri asya elektronik garantili sattı, ps4'de de sony garanti olmayacağını düşünüyorum

Sony ürün müdürü Sony Eurasia garantili satacak mağazalar arasında Bimeks' i de saydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre00 -- 30 Kasım 2013; 22:32:45 >
  • Evet yoksa ben oraya boşuna gidip bimeks i neden yazım??.
    Oldu olcak A101,BİM i de eklim.

• Saymış olabilir ama Bimeks'in ne kadar dolandırıcı olduğunu bilmiyormuş gibi konuşmayın lütfen, araya paralelde koyup satacaklarına adım gibi eminim, satarken sony garantili deyip sonra kıvıran bir yer bimeks Elektroworldde aynısını yaptı, benim aldığım elektroworld ürünü sony garantiliydi daha sonra alanların saçma sapan bir garanti çıktı. Bimeks indirim yapmadan 1 gün önce ürünlerin fiyatını 900liraysa 1100'e çekip sonra %30 indirim yaptım deyip 850'ye indiriyor. Böyle karaktersiz bir firmadan bahsediyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lj.23 -- 30 Kasım 2013; 22:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Saymış olabilir ama Bimeks'in ne kadar dolandırıcı olduğunu bilmiyormuş gibi konuşmayın lütfen, araya paralelde koyup satacaklarına adım gibi eminim, satarken sony garantili deyip sonra kıvıran bir yer bimeks Elektroworldde aynısını yaptı, benim aldığım elektroworld ürünü sony garantiliydi daha sonra alanların saçma sapan bir garanti çıktı. Bimeks indirim yapmadan 1 gün önce ürünlerin fiyatını 900liraysa 1100'e çekip sonra %30 indirim yaptım deyip 850'ye indiriyor. Böyle karaktersiz bir firmadan bahsediyoruz.

Son paragrafta söylediklerini Vatan, Teknosa v.b yerlerde yapıyorlar. O zaman şöyle diyim. En azından ilk partiler Sony garantili olacaktır.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.