Şimdi Ara

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 5.01 Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Sony Interactive Entertainment PlayStation 4'ün yeni sistem yazılımı güncellemesi versiyon 5.01'i bugün yayınladı. 374.7 MB boyutundaki güncelleme şu anda indirilebilir durumda.

Güncelleme notu:

Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini arttıracak.

Sony Interactive Entertainment PlayStation 4'ün büyük sistem yazılımı güncellemesi versiyon 5.00'ı ekim ayının başlarında yayınlamıştı. Detaylarına buradan göz atabilirsiniz.

• Buraya lutfen silverstone da practice yapan araba vardi ya bi tane . Onu biri koyabilir mi ??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ya yalan söylüyorlar baktılar 5.00 da açık bulundu hemen 5.01 çıkarıyorlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Buraya lutfen silverstone da practice yapan araba vardi ya bi tane . Onu biri koyabilir mi ??

Bu mudur?

• zaten bozuktu dinlenme modu dan sonra tekrar açınca ekrana görüntü gelmiyordu.
  • PSN store'dan ana menüye döndüğümde ana ekran kasım kasım kasılıyor en az 10 saniye sürüyor bu.Pro'da oluyor birde bu olay.Şu sony yazılım işini bir türlü beceremedi gitti be kardeşim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugra4129

Ya yalan söylüyorlar baktılar 5.00 da açık bulundu hemen 5.01 çıkarıyorlar.

Hadi canim, bu bizim aklimiza nasil gelmez?!
  • quote:

Orijinalden alıntı: CWaRRioR

quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Buraya lutfen silverstone da practice yapan araba vardi ya bi tane . Onu biri koyabilir mi ??

Bu mudur?

Haha 😂 Thanks!. her update haberine sunu gorunce fena oluyorum 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 300 mb'lık update dert oluyor insanlara, bir de menüseviciler var, bunlar konsolu açıp menüyü seyrediyor, hatta aralarında dashboard'u 1000'leyenlerin olduğunu söyleyenler var.

Nedense bu oyun konsolları, konsol kimliklerinden bu tür oyuncular türedikten sonra sıyrıldılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zarbo257

PSN store'dan ana menüye döndüğümde ana ekran kasım kasım kasılıyor en az 10 saniye sürüyor bu.Pro'da oluyor birde bu olay.Şu sony yazılım işini bir türlü beceremedi gitti be kardeşim.

Bi benim başıma gelmiyor bunlar, maşallah mı diyeyim denk gelmedim mi diyelim bilemedim.. Dinlenme modu düzgün, oyunlarda hata verme yok, menüler arası geçiş gayet iyi, kart sorunu yaşamıyorum.. Dur bakalım 5.01 de ne olacak..
  • şu 5.00 güncellemesi gelince konsol kendine geldi be neydi o eskiden ana menüde dolaşamıyordum oyun açıkken kasım kasım kasılıyordu
  • 5.0 güncellemesinden önce de akıcıydı bende. 5.0'dan sonra pek fark hissedemedim. Anlamadığım konsolu açıp oyuna giriyoruz. Saatlerce menüde falan mı takılıyorsunuz? Mesela ben storedan çıkınca kasma takılma falan olduğu yok hem de Slim Ps4'te. Pro da nasıl kasıyor acaba? İlginç bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım konsolunu hdmi to dvi dönüştürücü ile kullanıyordu monitöründe hdmi olmadığı için. 5.0 güncellemesinden sonra görüntü alamamaya başladı. Kabloyu, konsolu, dönüştürücüyü ayrı ayrı test ettik hepsi çalışıyordu. Umarım bu yama ile düzeltmişlerdir.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Adamlar haklı ama menü seyretmekte. Taptıkları alette oyun yok, yetkililere sorunca "e var işte minecraft var" diyor. Adamlarda ne yapsın? Mecburen açıp menüyü seyrediyor. Ben xbox fanı olsam bende menü seyrederim konsoldan alınabilecek en üst düzey keyif menüsü ile sınırlı.
  • Eskiden hdmi to dvi dönüştürücüsü sayesinde görüntü alıyordum. 5.00 geldikten sonra görüntü alamamaya başlamıştım ,bu güncellemeden sonra onu da düzelttiler mı bilgisi olan var mı ?
  • 1-2deneme yaptım internetle alakalı bir durum var bende. Kapatınca menüsü yağ gibi. Araştırmamda ise sürekli güncelleme kontrolü( Oyun program gibi) denetlediği için yapıyormuş. İnternet hızınız düşükse büyük ihtimalle bundan dolayı menüde kasma oluyordur. Ben 12mb kullanıyorum. Şu an 4mbe düştü ve kasıyor baya. İnternet kapalıyken kasıyor menüde
  • Güncelleme devamli hata veriyor indiremiyorum neden acaba nasil hallede bilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.