Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mafia 3 veya skyrim gelecek ay plusla verilecek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 29 Temmuz 2018; 21:2:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala Alien Isolation diyorum. İndirme girmesi gerekirdi psn de tık yok
  • Drima kullanıcısına yanıt
    Önceki hafta 20 liraya düşmüştü.
  • Bi spor oyunuda gelebilir bu ay yalnız. Live18 olabilir.
  • Pes18 de olabilir 20 liraya dusmustu enson 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunlar çarşamba mı acıklanacak?
  • Bende geçen aydan bu yana spor oyunu istiyorum. Hatta buz hokeyi,golf ve ya amerikan futbolu gibi daha az bilindik de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 30 Temmuz 2018; 8:58:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sazan gibi atladık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 30 Temmuz 2018; 9:39:40 >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Evet gercek ama gecen seneye ait
  • Kaynağı japonya'ya dayanan bir duyuma göre Killzone verilecekmiş. Büyük ihtimal kolpa haberdir fakat Killzone'ın hala verilmemiş olması da ilginç. Bu neslin ilk ex oyunu, oynayan da yok şimdiye kadar çoktan verilmiş olmalıydı
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Versinler oynayalım ama cod verdikten sonra bir fps daha verilmez diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Kaynağın japonyaya dayanması ilginç zira killzone japon psne 2-3 yıl önce verilmişti

• Bugun aciklanir mi

• çarşamba açıklanıyormuş bekliyoruz bakalım güzel birşeyler gelsinde..
  • Beklentiyi arttırmamak lazım.Yeni çöpleri bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 30 Temmuz 2018; 15:18:18 >
  • Ben store'daki oyunları ucuzdan pahalıya doğru sıralayıp kendimi ilk sayfada çıkan oyunlara hazırlıyorum. Oyunlar açıklanınca bu şekilde mutlu olunabilinir.

Bir de plus+netflix kampanyasıyla ilgili olarak sony'yi aradım. Eğer size kampanyayla ilgili bağlantı linki içeren bir mail geldiyse o link üzerinden satın alırsanız netflix hediye olarak geliyor dediler. Yani store'a gidip 3 aylık plus alınca hediye gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 30 Temmuz 2018; 16:22:31 >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Evet öyle tabi çünkü bu netflix kampanyası çok kişiye sunulmuş olsa da kişiye özel olarak geçiyor.

Bir diğer önemli detay da açıklamada 3 aylık netflixin yeni netflix üyelikleri için geçerli olduğu yazılmış yani hali hazırdaki netflix üyeliği bu kampanya ile 3 ay uzatılamıyor, yararlanabilmek için yeni üyelik açmak lazım.

• 31 Temmuz oldu hala belli değil mi Plus oyunları.
  • hala belli değil mi ağustos oyunları ?
  • 3-4 mesaj yukarda çarşamba yazıyor hala daha soranlar var imtihan gibi konu yemin ederim her ay aynı muhabbet.
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.