Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.805
Cevap
579
Favori
1.595.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Crash bandicoot 4 güzel oyunmuş oynadım sevdim, Ancak Ps1 zamanındaki Crash oyunları kadar tat veremedi.

• efendimuhendis E kullanıcısına yanıt

Hiç 1 Oyun Ps 1 Zamanındaki Tadı Heyecanı Vermiyor Hocam Zaten :)

• Ağustos belli mi acaba

• Yakuza: Like a Dragon geliyormuş Ağustos'ta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni plus oyunları ağustosun kaçında sisteme düşer?

• - Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS5 / PS4)

- Yakuza: Like a Dragon (PS5 / PS4)

- Little Nightmares (PS4)

Hayırlı Olsun fena oyunlar değil. 

• Arkadaşlar selam, bir ay önce Xbox Series X'imi satıp 2 gün önce Playstation aldım. Bugün kurmaya vakit bulabildim. PSN Deluxe ve EA Play almak istiyorum yıllık. Xbox'ta ucuz Game Pass alma yöntemleri vardı, PS5'te de böyle yöntemler var mı acaba?

• Uzun süreli yıllık alacaksan örneğin 5 yıllık, o zaman Essential'i 5 yıllık aldıktan sonra en son işlem Deluxe'ye yükseltebilirsin. Uzun süreli alımlarda bu şekilde daha ucuza geliyor. EA Play'i ise genelde indirime girince alıyoruz. Şuanda mesela 1 aylık 12 TL. İndirim 4 Ağustos'ta bitecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 29 Temmuz 2022; 1:59:20 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    Valiant Hearts oyunu icin tesekkurler. Ubisoft ayni ruhsuz, vasat alti oyunlari allayip pullayip onumuze surmekdense keske boyle oyunlara daha cok yatirim yapsa.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mericuls kullanıcısına yanıt

Her ayın ilk salı günü diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 30 Temmuz 2022; 20:3:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam psn plus extra yı aynı anda ps4 ve ps5 te kullanabiliyor muyuz acaba

• ardakalan16 A kullanıcısına yanıt

Aynı anda derken, hem PS4’te oyun açık, hem de PS5’te aynı anda oyun açık olacak şekilde mi soruyorsun?

• Venomstr kullanıcısına yanıt

psn kardeşligi gibi

• ardakalan16 A kullanıcısına yanıt
    Tek hesap ile iki cihazda ayni anda online olamazsiniz.

• Arkadaşlar ps plus ı kardeşlik ile kullanıyordum. Bende hesap pri olarak kurulu ; sahibi ise kendi hesabından oynadığı için sec olarak yüklü.

Deluxe e güncelledik üyeliği. Kardeşliği aynı şekilde devam ettirebiliyor muyuz ? Onun indirdiği oyunları ben de indirebiliyor muyum kionun hesaptan kütüphanesine girerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick_77 -- 14 Ağustos 2022; 17:47:50 >
  • Maverick_77 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Plusdaki gibi aynı şekilde kullanabilirsin. Verilen oyunları onun hesabina girip indirebilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Stream yapilan oyunlari sadece sec sahibi oynayabilir. Indirilebilir oyunlar ise ayni eskisi gibi

• Teşekkürler bilgi için @macrinius , @AX400

Deluxe üyrliğini yeni başlattığımız için mi nedir bilmiyorum ama aylık oyunlar 3 tane görünüyor. Yakuza : Like a Deagon , tomy hawks pro skater ve little nightmares. Diğer 9 oyun yok, diğer yakuzalar metro exodus vs

Bunlar indirime açılmadı mı?

Gördüğün 3 oyun essential üyeliğin oyunları, onlar her ayın ilk salı günü içerisinde eklenir.

Diğer sorduğun oyunlar ayın 16’sı (bugün) içerisinde eklenecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Gördüğün 3 oyun essential üyeliğin oyunları, onlar her ayın ilk salı günü içerisinde eklenir.

Diğer sorduğun oyunlar ayın 16’sı (bugün) içerisinde eklenecek.

Teşekkürller. Kontrol ederim bugün yarın.

• 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.