Şimdi Ara

PS4-PS5 PLUS [ANA KONU]Nisan: Immortals of Aveum-Minecraft Legends-Skul (1145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.804
Cevap
579
Favori
1.595.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11431144114511461147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nba saçma olmuş aldım oynamadım bile daha. neyse satarız artık sonraki ay
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus14533

NBA almıştık..

Erica tr altyazı var diyorlar
    Tom raider oynamamistim 6 ay sonra ilk kez bir oyunu indireceğim.
    fifa oyna ingilizce bilmiyosan
  • 1 ay önce 20 liraya sattığın oyunu plus ile vermek ne ya... alan aldı zaten resmen laf olsun diye yapılmış bir şey bu ayı da bir oyunla geçiştirdiler bakalım
  • Erica hariç diğer ikisi hayal kırıklığı oldu. Keşke Crash verilseydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nba2k20 için yapılan eleştirilere hak veriyorum.20 tl sinde değiliz ama dipfiyat verip çoğu insanın aldığı bir oyunu bir sonraki ay plus a vermek saçmalıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

Nba2k20 için yapılan eleştirilere hak veriyorum.20 tl sinde değiliz ama dipfiyat verip çoğu insanın aldığı bir oyunu bir sonraki ay plus a vermek saçmalıktır.
    Tomb raider da 20 TL lik bir oyun. Tebrikler! 40 TL lik oyunlar bu ay plusda.

• beyler 170 liralık hizmete 40 liralık oyunda gayet iyidir, hatta herr ay bu kalibrede oyunlar verse, siz her türlü paranızın karşılığını fazlası ile almış oluyorsunuz, teşekkürler sony...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlar neden 500₺ den satılıyor bizim alım gücümüz neden düşük ve eriyor diyeceklerine hala şu kadarlık oyun bu kadarlık bilmemne diye eleştiriyor güruhlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TLOU Part:2'yi bekliyordum. Yazıklar olsun verdiğim aylık 10 küsür lira.

• mert_özcan kullanıcısına yanıt
    iyiymiş bu

• Erica ya bakdim sevdigim bi tur.TR Altyazi yok yada ben goremedim.

Rise Of Tomb Raider da bence cok iyi oldu guzel bi oyun.İlerdeki aylarda bide Crash verirlerse tam olur.

• Arkadaşlar daha önce oynamadığınız, elinizde olmayan oyunları verecek bir sistem arıyorsanız şahsen ben xbox live sistemini size tavsiye edebilirim. 28 aydır kullanıyorum nasıl olduysa bu ay wrc 8 verdiler. Kalan 27 ay isimlerinden bihaber olduğum telefon oyunlarını dayadılar durdular. Belki sizinde ihtiyacınız olan şey budur.

• Geçen ay parayla NBA 2K20 alan ve daha bir kere bile oynamayan, bu ay bedava verildiğini görüp kahrolan olan kardeşlerim kendini belli etsin +++
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar daha önce oynamadığınız, elinizde olmayan oyunları verecek bir sistem arıyorsanız şahsen ben xbox live sistemini size tavsiye edebilirim. 28 aydır kullanıyorum nasıl olduysa bu ay wrc 8 verdiler. Kalan 27 ay isimlerinden bihaber olduğum telefon oyunlarını dayadılar durdular. Belki sizinde ihtiyacınız olan şey budur.
    aga burada zaten hepimiz playstation kullanıcısıyız, playstation'ı olmayan adamın bu konuda işi ne? Konuyu neden xbox-ps çekişmesine döndürmeye çalışıyorsun ki?
  • Ps plus iki aydır döktürüyor. Oynamadığım oyunları oynama fırsatı buldum.

• bazı arkadaşlar durumu yanlış anlıyor, baktığınız zaman 2k20 gibi bir oyun vermek yanında da (daha önce hiç oynamadım) hiç fena olmayan bir tomb raider vermek tabi ki gayet güzel fakat sen bedava verdiğin oyunu daha 1 ay önce 20 lira gibi komik bir fiyata satmışsın alan almış hatta hiç oynamayacak insanlar bile sırf arşivlik olsun diye aldı oyunu sizce bu anormal değil mi? kimse her ay uber oyunlar beklemiyor bu fiyattaki bir hizmete ama sizce horizon vermek the order vermek nba 2k20 vermekten daha mı zor?
  • Hee gizli bir tasvir var o zaman hocam sanırım,ben anlamadım maalesef star wars evrenine biraz uzağım 🙂

• Nisan ayında yeni hesap açıp deneme plus ile Uncharted 4 kütüphaneye eklemiştim. Şimdi kütüphanede görünmüyor. Store da baktım paralı görünüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Konuyu herhangi bir çekişme durumuna sokmaya çalıştığım yok. Aylığı 15 tl ye gelen bir sistemi 20 tl lik oyun verdiler diye eleştiriyor millet. Beğenmeyen arkadaşlar için her iki sistemi de kullanan biri olarak , alternatif olan sistem nasıl hizmet veriyor ondan haberdar ediyorum. Çünkü biliyorum ki burda asıp kesen arkadaşların çoğu sırf laf olsun diye yazıyorlar. Ne başka bir sisteme geçebilecek ne de mevcut sistemin firmalar için nasıl vazgeçemeyecekleri bir sistem olduğunun farkına varabilecek insanlar.

• 2k20 neyse de shadow of the tomb raider olsaydi sevinirdim

• 
Sayfa: önceki 11431144114511461147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.