Şimdi Ara

PS4 - PS5 | Dijital Ortaklık, Oyun ve Hesap Satış & Takas Grubu (Satılık İlanlar) (2312. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (15 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü16 Mobil3 iOS8 Android
5 sn
199.751
Cevap
4.657
Favori
15.613.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Hesap Türü #Primary Hesap Bölgesi #USA
690 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 23102311231223132314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun Adı : Battlefield 1(Türkçe)
    Pri-Sec: Pri
    Fiyat: SATILDI
    PSN : TR
    İletişim: Özel Mesaj
    Ödeme: Enpara
    Diğer hak : Forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersno -- 11 Ocak 2017; 16:29:19 >
  • SATILIK THE LAST GUARDIAN

Pri-Sec: PRI
    Alındığı ülke: USA
    Fiyat: 70 TL
    İletişim: Pm
    Ödeme: Havale/Eft

Hesabı ben açtım. Benden sonraki ilk pri sahibi siz olacaksınız. SEC Hakkı forumdan bir arkadaştadır.
  • SATILIK Assassin's Creed Chronicles (China-India-Russia) 3 Oyun birden.

Pri-Sec: SEC
    Alındığı ülke: TR
    Fiyat: 15 TL
    İletişim: Pm
    Ödeme: Havale/Eft
  • satılık ya da takaslık,

ıkı haklarda bende. mail verilecek

infamus second son
    lords of the fallen

istediğim oyunlar; the order, bloodborne, until dawn
  • Ezio collection alıcam pri olarak sece talip olan varsa pm atsın
  • Uncharted 4 turkce dublaj

Pri-sec: pri

Diger hak:forumda bilgisi verilecektir

Psn :tr

Fiyat:50tl

Iletisim :pm whatsapp

Ödeme:eft havale

----

Titanfall 2 standart sürüm

Pri -sec : sec

Diğer hak: bende

Psn:tr

Fiyat :36tl

İletişim: p.m whatsapp

Ödeme:eft havale
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redd06

quote:

Orijinalden alıntı: D3erin

SATILIK

Oyun adı: Battlefield 1 Türkçe

Pri-Sec: Secondary

Alındığı ülke: Türkiye

Fiyat: 45 TL

İletişim: PM

Bu arkadaşla oyunu almak için konuştum oyunun diğer hakkı facebook da birinde dedi bi gruptan satın alınmış yaptığının yanlış olduğunu diğer hak forumda değilse burdan satmaması gerektiğini güzel bir dille söledim aldığınız yerden satın dedim ama arkadaş rica etmem rağmen ilanı kaldırmadı hala ''Hocam ben kendime güveniyorum gerekirse neyse parası ben öderim 3-5 kuruşa talip olacak biri değilim güvenmiyorsanızda alışveriş yapmayın dün ki cocuk değiliz lütfen yanlış bi durumda adımı kötüye cıkarmam memur adamım'' dedi kötü niyetli biri olduğunu sanmıyorum ama yaptığı doğru değil oyunu alan o kadar oynuyacak level atlıyacak silahları açıcak ortam kurucak oyun şifre değişecek emekleri boşa gidicek boş yere strese filan giricek alan kişi bunu düşünemiyor arkadaş ama belkide burdan alan şifre filan değişecek diğerini mağdur edicek kaç kere rica etmeme rağmen kaldırmadı arkadaş en sonunca buraya yazmak zorunda kaldım kusura bakmasın ne kadar iyi niyetli olursa olsun doğru bişey yapmıyor umarım ilanı artık kaldırır. Kimsenin zara görmemesi için bu mesajı atıyorum sayfada yer kapladığı için kusura bakmayın hayırlı kardeşlikler hepinize .

Facebook ayagi g.t ayagi.burdan dolayli olarak sutlanan,kalitesiz hirsizlarin kurdugu gruplar.bunlari konu uzerinde paylasmak,bedava oyun dagitmaktan daha makbuldur.keske uyarilarinizi dikkate alsaymis arkadas.facebook mevzusu,kulak arkasi yapilacak bi mevzu degil ve su ana kadar dolandirildigim tek kisi de facebokta boy boy resimleri ve orjinal profiliyle insanlari dolandirmaya devam ediyor.buradan temin edilen oyunlar,facebook ve benzeri ortamlara aktarilmamali ve baska ortamlardan alinan oyunlar da bu konu uzerinde satilmamali.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun: Rise of The Tomb Raider

Hak: Sec

Alındığı Ülke: Türkiye

Fiyat: 25 tl

Ödeme: Enpara, Finansbank, Ziraat

Diğer hak forumda, alıcıya söylenecek

Oyun: UFC2

Hak: Pri

Alındığı Ülke: Türkiye

Fiyat: 40 tl

Ödeme: Enpara, Finansbank, Ziraat

Diğer hak bende

Şimdi arkadaşlar ben şu ana kadar kimseyi mağdur etmedim, kimseyi kırmadım, ödemeyi yapmadan hesap bilgisi isteyenlere yok demedim, hiçbir oyunu en düşük fiyatının 1 kuruş üstüne satmaya çalışmadım, her mesaj atana cevap verdim. Buna karşılık dangıl dungul cevap verenler, hiç cevap vermeyenler, 3'e 5 diyenler ufak ufak canımı sıktı. Bugün de UFC2'yi @omer19072 nickliyle almak için anlaştım. Yaşı tutmadığı için para gönderilecek bir hesabı yok diye oyunu benim almamı teklif etti. Ben hesap açıp oyunu aldım. Parayı yollamadan hesap bilgilerini istedi, abi şimdi evden çıkıyorum dedi bankaya gitmek için. Evden çıkmadan indirmeye başlasın diye bilgileri verdim. Aradan bir süre geçti bana "Abi sen oyunu satmayacaksın değil mi?" diye mesaj geldi. Şu sorunun sorulduğu zamana bak. Yine bi şey demedim, satarsam güvenilir birine satıp numarasını, kullanıcı adını yollayacağımı söyledim. Gelen mesaj: "Boşver abi o zaman valla hiç uğraşamam.". Beyzademiz ilk mesajda söylemesi gereken şeyi oyun alınıp, ödemeyi yapmadan önce bilgileri aldıktan sonra söylüyor. Uğraşamazmış.. E birader biz niye uğraştık? Kan beynime sıçradı gerçekten, sığırlık bu. Sonra bir daha mail değiştirmesi, bir daha şifre değiştirmesi, parası mesele değil o kadar da bu dangozluk beni deli ediyor.

• HESAP ÇİFT HAK OLARAK TAKASLIKTIR. KUTULU OYUNLA DA TAKAS OLUR.

Destiny: The Taken King

Destiny Expansion II: House of Wolves

Destiny Expansion I: The Dark Below

Destiny

Killzone: Shadow Fall

Until Dawn

Minecraft

DriveClub

Trine 2: Complete Story

How To Survive: Storm Warning Edition

Child of Light

Battlefield 4: Premium (sadece Premium)

130
  • Senelerdir playstationdan uzağım. 4 yaşımda ps1 ile tanıştım, 13 yaşıma kadar ps2 ile devam ettim. Hayatımın konsoludur playstation. Sonra 3 çıktı, durumumuz kötüydü, alamadık ben de isteyemedim ve öyle kaldı. O zamandan bu zamana hala içimde bir uktedir. Sony'i sevmemin tek sebebidir belki de. Sonra efsane 9 kanalı aynı ekranda açan televizyonları ve ses sistemleri gelir. Bu arada hifi kulaklığım da sony. Elimde olsa da her seyi sony alsam. Duygusal bir bağ benimki. Neyse uzatmayayım. Konuyu senelerdir takip ederim, eşe dosta tavsiye ederim. Ps4 alacak parayı biriktirebilirsem oyunlardan yana gözümün korkmayacağının tek sebebi sizsiniz.

Bu tarz forum etkinliklerine aracı ve katılımcı olan herkese teşekkürler. Hala iyi insanlar var.
  • Satılık titanfall 2

Psn tr

Hesap çift hak

Fiyat 90 tl

Ödeme garanti havale

Oyunu kendim aldım oynadım bitirdim online sevmedim satıyorum takas watch dogs 2 final fantasy ile olabilir çift hak olarak
  • Satılık veya takaslık

Gemini heroes reborn ve strider

Cift hak

25

Satılık veya takaslık

Unravel Primary

20 tl Sec forumda

Back to the Future: The Game - 30th Anniversary Edition

Sec hesap

20 tl

Takas öncelik borderlands handsome Ratchet clank
    Batman teltale games

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selocu_aziz -- 10 Ocak 2017; 7:46:27 >
  • Uncharted 4 tr dublaj pri

Sec forumda tüm bilgiler mevcut

55tl

Titanfall 2 sec

satıldı

35tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi risendark -- 10 Ocak 2017; 12:24:40 >
  • satlik

bf1 çift hak 110 tl tr psn tek hak satis takas indirim yoktur hesabi ben actim
  • Ratched and Clank
    Rus psn ama oyun tüm altyazı,menü ve düblaj Türkçedir.
    Çift hak tüm mail ve gizli soru bilgileriyle verilecektir.
    Fiyat 40 tlye düştü sondur. Markette şuanki son plus indirimde bile 48 tl
    Eft kabul edilir.
    İmzamdaki kişilerle alışverişim mevcuttur.
  • -Assasins creed 3'lü paket ( Syndicate,Unity,Black Flag)

-infamous second son&first light

Pri-sec: sec , hesabı ben açtım prisi satılmayacak.

Fiyat : 40 tl

iletişim : pm

Ödeme : ziraat,akbank,eft
  • Oyun adı: Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Fiyat: 55 TL.

Ödeme: Enpara, Garanti

Diğer hak: Forumda.

Oyun adı: Ultra Street Fighter 4

Fiyat: 25 TL.

İletişim PM

Ödeme: Enpara, Garanti

Diğer hak: Forumda

Referanslarım mevcuttur.
  • Takaslık / Satılık 50TL
    Hitman The Complete First Season - Tüm Bölümler Mevcuttur
    Pri hak, mail bilgiler var.
    TR Psn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyoid -- 10 Ocak 2017; 9:55:11 >
  • SATILIK ( SATILDI )
    Oyun adı: DISHONORED 2
    Hak: Pri
    Alındığı ülke: US
    Fiyat: 55 TL
    Ödeme: Havale eft iş bankası
    Diğer hak: Bende

Watch dogs 2 pri hesap ile takas olunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalgearx24 -- 11 Ocak 2017; 13:41:22 >
  • Satılık

Oyun Adı : Mad Max

Çift Hak

US Psn

Fiyat : 40 TL

Ödeme, enpara

Takas yalnızca çift hak oyunlarla olur. Her türlü oyun teklifi değerlendirilir.
  • 
Sayfa: önceki 23102311231223132314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.