Şimdi Ara

PS4 Pro için 4K TV tavsiyeleri (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
13
Favori
55.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 Pro ve yeni jenerasyon Konsollar hedef alınacak olursa;

HDR 1000 nite ve Panel 10 Bit şartları olmazsa olmazmıdır?
    Yani bu özellikler olmadan almamak daha mı mantıklı olur?

Bu ikisinin olduğu tv kıstaslarında Samsung 49KS8500 4,300 TL. Daha da uygunu bulunabilirmi?
    Konu hakkında bilgisi olanların yardımlarını rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattmurdock -- 15 Haziran 2017; 11:39:16 >
  • Arkadaşlar 2000 tl ye ps4 pro için tv önerebilir misiniz çok makbule geçer hiç anlamam tv den teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

İncelemelere ve aldığı puanlara bakarak şu an istediğiniz fiyata hatta fiyat/performans bakımından en iyi 4k hdr tv LG 43UH6100 bu ürün ayrıca tr'de rahat bulunuyor. İnput lag 32 ms kendi serisi içinde en iyisi 19-20 ms verenlerin (en düşün 4k tv'ler için 17ms'dir fiyatını sormayın ) fiyatları hem uçuk hemde 55'' ve üstünde bulunuyor. Üstelik bu tv 120 hz (TruMotion ile) ben bu ürünü yazlığımda kullanıyorum çok şık ve kullanışlı tavsiye ederim.

Özellikleri için bu adrese girin bakın.

lg uh615 16 ms input lag veriyor ben mi yanlış biliyorum?

• manuelkart M kullanıcısına yanıt
    O yuvarlanmış rakam gerçeği 16.8 ms vs. diye geçer kısaca 17 ms demek çoğu 4k üst segment üründe 17 ms max şu an. Ama daha üst ürünler elbet çıkacaktır tabi alımı ve fiyatı çok uçuk olur.
  • LG UH 650v performans nasıl? 2500 tl

• PS4 Slim aldım 4K tv yok diye. Şimdi 4K TV aldım PS Pro yok.

2 TB HDD li PS4 Slim ile PS4 PRO sunu takas etmeyi düşünen varsa iletişime geçebilir arkadaşlar.

Bu arada Sony 55XE9005 aldım. 5750 TL ye geldi bana.
  • 43 veya 40 inch ps4 pro da 4k tv kullanan yokmu arkadaşlar.Özellikle bu hdr olayını evinde deneyen varmıdır.Büyük fark oluyormu.Hdr olacak input lagı düşük olacak 43 veya altı bir tv önerin beyler.Geri aldım yıl olmuş 2017 hala sorunsuz tv yok.Kimse de tavsiyede bulunmuyor.
  • quote:

İncelemelere ve aldığı puanlara bakarak şu an istediğiniz fiyata hatta fiyat/performans bakımından en iyi 4k hdr tv LG 43UH6100 bu ürün ayrıca tr'de rahat bulunuyor. İnput lag 32 ms kendi serisi içinde en iyisi 19-20 ms verenlerin (en düşün 4k tv'ler için 17ms'dir fiyatını sormayın ) fiyatları hem uçuk hemde 55'' ve üstünde bulunuyor. Üstelik bu tv 120 hz (TruMotion ile) ben bu ürünü yazlığımda kullanıyorum çok şık ve kullanışlı tavsiye ederim.

Özellikleri için bu adrese girin bakın.

Peki hocam bu tv pro ile tam uyumlumu? ve de 4k hdr ile proyu sorunsuz oynayabilirmiyiz?acaba oynarken lag falan hissedermiyiz?

• darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir Tv Ps4 Pro için yapılmadı yani uyum sorunu vs. diye bir sıkıntı olmaz; ha dersin ki hdr desteği var mı ? malum ps4 pro bunun ile geldi evet sıkıntısız bu özelliği kullanırsın yanında birçok özelliği de mevcut. Yani uyum sorunu yaşamazsın bende öyle bir sıkıntı olmadı, almadan önce ps4 pro ile gidip bağlantı ile teşhir üründe bir deneme yaptım hoşuma gitti ve aldım bir sıkıntısını hala yaşamadım. Yazlıkta ps4 pro ile zevkime bakıyorum ha gönül isterdi 55'' şöyle bir sony almak ama aşırı pahalı. Kendi açımdan fiyatı uygun, performansı iyi üstelik düşük input laglı en makul tv bu bence. Lag olayında ise onu ancak aşırı fps vari hızlı oyunlarda anlarız ama bende öyle rahatsız edici bir lag vs. olmadı zaten input lagı cidden çok düşük bir ürün.
  • quote:

Hiçbir Tv Ps4 Pro için yapılmadı yani uyum sorunu vs. diye bir sıkıntı olmaz; ha dersin ki hdr desteği var mı ? malum ps4 pro bunun ile geldi evet sıkıntısız bu özelliği kullanırsın yanında birçok özelliği de mevcut. Yani uyum sorunu yaşamazsın bende öyle bir sıkıntı olmadı, almadan önce ps4 pro ile gidip bağlantı ile teşhir üründe bir deneme yaptım hoşuma gitti ve aldım bir sıkıntısını hala yaşamadım. Yazlıkta ps4 pro ile zevkime bakıyorum ha gönül isterdi 55'' şöyle bir sony almak ama aşırı pahalı. Kendi açımdan fiyatı uygun, performansı iyi üstelik düşük input laglı en makul tv bu bence. Lag olayında ise onu ancak aşırı fps vari hızlı oyunlarda anlarız ama bende öyle rahatsız edici bir lag vs. olmadı zaten input lagı cidden çok düşük bir ürün.

Anladım hocam cevap için çok teşekkür ederim.Kısmetse bende alıcam ozaman.

• Ps4 pro için

Sony 55xd7005 mi

Samsung 55ku7000mi

İkisi arasında kaldım fiyat olarak 3500ü geçemiyorum malesef daha iyiside yok sanırım bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Ps4 pro için

Sony 55xd7005 mi

Samsung 55ku7000mi

İkisi arasında kaldım fiyat olarak 3500ü geçemiyorum malesef daha iyiside yok sanırım bu fiyata

49ks8500 alın vatanda 3899 oluyor bazen ben öyle yaptım. 55 istiyordum hatta 55ku7350 aldım bugün iptal ettim.
    Büyük ekran istiyordum özellikle ama baya düşündüm kalitede karar kılıp ks serisi aldım. Panelde kalite farkı baya var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resE -- 9 Temmuz 2017; 21:5:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: resE

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Ps4 pro için

Sony 55xd7005 mi

Samsung 55ku7000mi

49ks8500 alın vatanda 3899 oluyor bazen ben öyle yaptım. 55 istiyordum hatta 55ku7350 aldım bugün iptal ettim.
    Büyük ekran istiyordum özellikle ama baya düşündüm kalitede karar kılıp ks serisi aldım. Panelde kalite farkı baya var..

Herkes aynısını söylüyor sanırım 4000e kadar çıkmış olup ks8500ü alıcam

• 6000 tl ye kadar sony marka ne önerirsiniz
  • EliteMaka kullanıcısına yanıt
    55xe9005 alabilirsiniz.

• input lag değerlerini bulmadım biliyorsanız yazarmısınız.
  • EliteMaka kullanıcısına yanıt
    Buyrun

• Teşekkür ederim lg daha düşük muadil olan tv si ama bir yanda Sony kalitesi düşüneyim 1-2 gün

• 18 inputlag yazmayı unutmuşum

• 55xe9005 kesinlikle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.