Şimdi Ara

PS4 Pro için 4K TV tavsiyeleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
493
Cevap
13
Favori
55.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps pro ve dizi film izlemek için 4k oled/led tv alma planım var. bütçe 8k. önerilerde bulunabilir misiniz?
  • ps 4 de fps için ınput lag hızlı hdr destekli 22-27" 4 k monütör tavsiye edermisiniz ücret farketmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony 49xe8005 aldim mediamrkt tan online aldim ama magaza teslimli aldim geve 10dan sonra 4.500 den 4.000 e duamustu birde anlik indirim kuponu verdi yuzde 7 aniden sitede altta cikti yani 3700 e geldi ve gayet memnunun tv baya iyi tavsiye ederim

• Labunedu L kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anda 4k hdcp 2.2 yi destekleyen monitör malesef ben bulamadım genelde 4k 1ms input laglı monitörler var ancak onlarda hdcp 1.4 uyumlu ps4 pro ile kullanamıyorsun biraz daha beklemek gerekiyor bu teknolojilerini içeren monitörleri bulabilmek için. Tabii bilgi sahibi başka arkadaşlar varsa yazsın bizde bilgilenelim ben yıllardır futbol oyunlarını oynuyorum monitörlerde 1ms input lagla oynamaya başladığımdan beri tvde oyun bana inanılmaz ağır geliyor inşallah en kısa zamanda ps4 pro uyumlu 1mslik monitörlerde türkiyede reyonlarda yerini alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

Hocam şu anda 4k hdcp 2.2 yi destekleyen monitör malesef ben bulamadım genelde 4k 1ms input laglı monitörler var ancak onlarda hdcp 1.4 uyumlu ps4 pro ile kullanamıyorsun biraz daha beklemek gerekiyor bu teknolojilerini içeren monitörleri bulabilmek için. Tabii bilgi sahibi başka arkadaşlar varsa yazsın bizde bilgilenelim ben yıllardır futbol oyunlarını oynuyorum monitörlerde 1ms input lagla oynamaya başladığımdan beri tvde oyun bana inanılmaz ağır geliyor inşallah en kısa zamanda ps4 pro uyumlu 1mslik monitörlerde türkiyede reyonlarda yerini alır

tesekkürler

peki ps4 pro muzı 1080 p yapsak input lagımız düşermi

elimde 4 k lg27 " monütör var ve fps de sıkıntı oluyo gibi rakib önce görüyor sürekli netim iyi olmadına ragmen

• quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

ps pro ve dizi film izlemek için 4k oled/led tv alma planım var. bütçe 8k. önerilerde bulunabilir misiniz?

Sony nin 4K HDR özellikli yeni serisi XE7005 i tavsiye ederim. 43, 49, 55 ve 65 inç boyutlarında modeller mevcut.

https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xe7000-series
  • Labunedu L kullanıcısına yanıt
    Hocam bende asusun 4k monitörü var input lag 1ms ise 1080de sıkıntı yaşamazsın ama öyle oluncada gidip 4k monitör almanın bir artısı olmuyor.Ben monitörü aldığımda ps4 pro 4k oluyor gibiydi sonra ps4 pro ilk güncellemede desteklememeye başladı çok fazla konu var internette ps4 pro hdcp 1.4 problem diye aratırsan insanların serzenişlerini görürsün. Hdcp 2.2 destekleyen 1ms lik monitörler var gibi gözüküyor yurtdışında ancak fiyatlar anlamsız düzeyde şu anda 55inc tv parasına monitörler var.

• quote:

Hocam bende asusun 4k monitörü var input lag 1ms ise 1080de sıkıntı yaşamazsın ama öyle oluncada gidip 4k monitör almanın bir artısı olmuyor.Ben monitörü aldığımda ps4 pro 4k oluyor gibiydi sonra ps4 pro ilk güncellemede desteklememeye başladı çok fazla konu var internette ps4 pro hdcp 1.4 problem diye aratırsan insanların serzenişlerini görürsün. Hdcp 2.2 destekleyen 1ms lik monitörler var gibi gözüküyor yurtdışında ancak fiyatlar anlamsız düzeyde şu anda 55inc tv parasına monitörler var.

erken aldık 4 k monütörü galiba

• Elim bir türlü Sony den baskasına gitmiyor 4K TV icin ama arada baya fiyat farkı var. Mesela net'e panasonic iyi diyenler var ama kasa tasarimi gozume cok kotu gozuktugu icin alamiyorum. Sony disinda curved olmayan orta seviye reflesh rate guzel olan bir tv oneriniz var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Labunedu

ps 4 de fps için ınput lag hızlı hdr destekli 22-27" 4 k monütör tavsiye edermisiniz ücret farketmez

Ara ara stok geliyor takip edersen satın alırsın bende çok sık takip ederek alabildim yoksa hemen bitiyor.4K hdr 10 monitör kısaca tv lerin neredeyse tamamından iyi bir monitör ve de ps4 pro da hdr ile oyunlarını 4k oyanyabilirsin.Ayrıca freesync destekli.

https://www.amazon.com/LG-32UD99-W-32-Inch-UHD-Monitor/dp/B06XDY3TXW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 31 Ağustos 2017; 15:58:29 >

• quote:

Hocam 55 inch parasına var diyorsun ama o monitörler şuan piyasada satılan hdr tv lerden çok daha üstün birde işin o tarafı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

ps pro ve dizi film izlemek için 4k oled/led tv alma planım var. bütçe 8k. önerilerde bulunabilir misiniz?

Sony nin 4K HDR özellikli yeni serisi XE7005 i tavsiye ederim. 43, 49, 55 ve 65 inç boyutlarında modeller mevcut.

https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xe7000-series

Selamlar. Bu TVnin lag durumu nasıl acaba oyun oynarken?

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    19 ms iyi yani.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Alıcam galiba da son sorum HDR HDR10 mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Teşekkürler. Alıcam galiba da son sorum HDR HDR10 mu?

türkiye'de 43" gerçekten hdr olan tv yok. zaten oyunda hdr açmak da i.l. getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Eylül 2017; 19:23:0 >
  • http://urun.n11.com/led-tv/sunny-55-141-ekran-4ksmartwifidahili-uydulu-led-tv-P189409287

şu tv için ne dersiniz arkadaşlar, fiyatı çok uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

quote:

Orijinalden alıntı: Labunedu

ps 4 de fps için ınput lag hızlı hdr destekli 22-27" 4 k monütör tavsiye edermisiniz ücret farketmez

Ara ara stok geliyor takip edersen satın alırsın bende çok sık takip ederek alabildim yoksa hemen bitiyor.4K hdr 10 monitör kısaca tv lerin neredeyse tamamından iyi bir monitör ve de ps4 pro da hdr ile oyunlarını 4k oyanyabilirsin.Ayrıca freesync destekli.

https://www.amazon.com/LG-32UD99-W-32-Inch-UHD-Monitor/dp/B06XDY3TXW

tesekkürederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

http://urun.n11.com/led-tv/sunny-55-141-ekran-4ksmartwifidahili-uydulu-led-tv-P189409287

şu tv için ne dersiniz arkadaşlar, fiyatı çok uygun.

Beşrapa etmez daha doğrusu 5-6 bin lira fiyattan yüksek olmayan tv lerin hepsi beşpara etmez.Hdr yazıyor ama hiç biri gerçek hdr değil.Ps4 pro dan tam verim almak istiyorsanız hdr 10 sertifikası olması gerek çünkü o sertifika

için bazı kriterleri yerine getirmesi gerekiyor.Piyasada 3-4 bin liraya hdr adı altında satılan bir sürü tv var hiç biri gerçek hdr değil ne parlaklııkları yeterli, ne de panelleri 10 bit.

• Bu sebeptendir ki ; fiyat performans ürünü olarak 49KS8500 ü şiddetle tavsiye ederim.
    10 bit panel , HDR 1000 (HDR 10'da deniliyor sanırım.)

bu tv samsung stokların da 2016 model olduğu için artık yok. diğer satıcılardan 4000 TL seviyelerine alabilirsiniz.
  • Ben Lg 55E6V Oled kullanıyorum bütçesi uygun olanlar için ps4 pro da kesinlikle rakipsiz bir TV olduğunu söyleyebilirim.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.