Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yukarıda dedğim gibi bunların gelişimi bi yerden sonra ciddi hantal bir sürece giriyor. mbappe yavaş yavaş çıldırmaya başlamıştır sende dostum. bende henüz seviye 35
  • Ben 1 kez çevirdim geldi 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Selamlar

2016 ve 2017 serilerinde tüm siyah topları almalıyım diye boş bir hırs yapmış ve dünyanın parasını da harcayarak tüm siyah topları kadroma katmıştım. Yok oyuncu yuvası, yok ihale vs vs derken inanılmaz bir emek, zaman ve para kaybı oldu benim için.

Ancak 2018'te işler değişti. Yeni gelen özellikle her oyuncu farklı derecelerde level atlıyor ve gelişiyor. Bende çoğu gümüş toptan en az siyahlar kadar gelişebilen oyuncular keşfettim. Bunları da sizlerle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar.

KALE
    G.Donnarumma 82'den 91
    A.Lafont 78'den 89

STOPER
    M.Sarr 77'den 90
    D.Upemecano 76'dan 89
    Jesus Vallejo 78'den 89

SOL BEK
    T.Hernandez 80'den 90
    Guilherme Arana 77'den 87

SAĞ BEK
    T.Arnold 75'ten 88
    H.Ter Avest 77'den 87

DEFANSİF ORTA SAHA
    A.Diawara 79'dan 89
    M.Locatelli 76'dan 88

GÖBEK
    R.Bentancur 79'dan 91
    Renato Sanches 79'dan 90
    T.Davies 76'dan 88
    Y.Tielemans 79'dan 89

SOL KANAT
    L.Sane 83'ten 91
    A.Ivobi 76'dan 86

SAĞ KANAT
    Felipe Anderson 82'den 89
    F.Chiesa 75'ten 85

OFANSİF ORTA SAHA
    Marco Asensio 83'ten 92
    A.Harit 78'den 88

SOL AÇIK
    O.Dembele 82'den 92
    Mikel Oyarzabel 79'dan 89

SAĞ AÇIK
    C.Pulisic 78'den 90
    Malcom 79'dan 90

GİZLİ FORVET
    Diogo Jota 78'den 88
    Gabriel 76'den 86

SANTRAFOR
    K.Mbappe 82'den 93
    K.Dolberg 79'dan 90
    M.Rashford 79'dan 89

Keyifli oyunlar...

Daha öğlen yukarıda yazmıştım.fazla oyun oynama şansı olmayanlar gp kasamayanlar rashford gibi genç oyuncuları geliştirsinler demiştim.konami bu sene iyilik yapmış demiştim,sen bunu paylaşmışsın üstüne iyi oldu yani :))

kesinlikle seneye kısmet bende böyle bir yol izliyeceğim

Birde arkadaşlar şevkinizi kırmak istemem ama efsanelerden 150 yada 160 oyuncu beklemeyin!

Bu sene yok şili den yok dormund inter,liverpool derken oyuncu sayısı en az 200'ü bulur

• Arkadaşlar selamlar

Bi sorum olacak yetenek avcısıyla aldığımız adamlar hani level 1 oluyor ya bunları geliştirmek epey zaman alıyor bunun kısa yolu yok mu? Özel antrenörle güzel yükseliyor ama onu da her zaman bulamıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarkarga

Arkadaşlar selamlar

Bi sorum olacak yetenek avcısıyla aldığımız adamlar hani level 1 oluyor ya bunları geliştirmek epey zaman alıyor bunun kısa yolu yok mu? Özel antrenörle güzel yükseliyor ama onu da her zaman bulamıyoruz

Kısa yolu yok.
    1- Oynadıkca gelisir
    2- Cöp oyuncularını antrenör yapıp, oyuncunu antrenörle gelistirebilirsin
    3- Özel antrenörlerle gelistirebilirsin (Oda her zaman gelmez supriz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarkarga

Arkadaşlar selamlar

Bazı oyuncuları , belli oyunculara antrenör yaparsan çok yüksek exp verebiliyor. Belki o oyuncuları tekrarlama yoluna gidilebilir, bunun için çok sayıda top çevirip lvl 30 oyuncu çıkarılır veya özel birkaç adam müzayededen alınabilir.

• İyi giden bir formum vardı son 10 klasman maçında 8 galibiyet gibi, biraz önce klasman modda bir maça daha girdim ama gözlerime inanamadım , maçta imleç yarım saniye geç algılıyor , oyuncular saçmalıyor , her top rakipte kalıyor ,rakip kaleye gidemedim resmen ilk defa başıma geldi. Maçta bu arada sıfır kasma var bağlantılar gayet iyiydi. Oyundan soğudum yenebileceğim rakibi saçmalıklar yüzünden yenemedim.
  • bende ekleme yapim:

1) L. Goretzka: Göbek. 22 yaş, boy 1,89. hız84. iki yönlü de oynayabiliyor ofansif ve defansif göbek

2) C. N'Doye: Göbek. defansif göbek. boy 1,92. savunma83, top kazanma88, fiziksel kontak95.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaCha0688

Ben 1 kez çevirdim geldi 😂😂

hocam valla çok kızıyorum yanlış anlama sana değil de
  • quote:

Orijinalden alıntı: gvnserz

Arkadaşlar

SLA 5 yıldız ajanının piyasa değeri nedir fiyat olarak soylermisiniz

yetenek avcısını bul orda ortalama değeri vs. yazar zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xostnazo

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Yeter lan baslicam.gol sevincinize. Dunya kupasini falan mi kazandin? Milyoner mi oldun? Cok mu hosunuza gidiyor milletin size sovmesi. 4 tane macimi kopardiniz

Bi de anlamadım bazen rakip sevinebiliyor geçmemize izin vermiyor ama ben sevindiğimde izin vermiyor

Onda da napiyorlar bilmiyorum. Adam gole sevinirken 3 4 mac yarida gitti hic top.acamadim. Son dk atarda kizdirmak icin sevinir eyvallah skor 1 1 olmus veya 2 1 olmus adam seviniyor. O kadar oynadigim bosa gitti

Ben de sinir oluyorum ancak arada seviniyor insan, düşünsene dün 120 dk lag'lı maç yaptım 1-1 iken 115 de 2ciyi attım, valla sevindim ne yalan söyleyim :D ama sağolsun rakip dürüst adammış maç sonu gelen mesaj :) oldu. Böyle adam gibi adamlarda var, anladı muhtemelen

Bu sene gecen seneden de kotu. Inanilmaz lag var adam 70 lik adamlarla 10 kisiyi calimlayip gol atiyor ben bir tane bile gecemiyorum. Rakip bulmasida zor

Dun baya bekledim sonunda buldu biri 30. Dk de 1 1 yapti digeri 80 de gole sevinirken mac iptal oldu bende sinirlendim daha da oynamadim

• gazilitek kullanıcısına yanıt
    Henüz göremedim daha 40'lardayım
    50 levelden sonra acaba düşüyormu diye beklenti içerisindeyim. Hani 29'dan 30 levele'e çıkarken 10000 küsürlerde ama 30'dan 31'e 1000'lerde gibi.

Merakla bekliyorum. Yoksa level 85'leri falan görmek mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disclosure -- 15 Aralık 2017; 18:3:52 >
  • Kaleci olarak areola cok iyi 79 ama karsi karsiya ve uzaktan sutlarda cok.iyi

Forvet olarak gabriel jesus var yerden oynayanlar icin cok iyi. Duvar olabiliyor kosu yapabiliyor

• Hocam kizilmicak gibi değilki... Geçen gün 30 top kırdırdım 1 siyah çıkmadı. Dün 10000 gp vardı deneyeyim dedim zico geldi. Şaka gibi ya oyun..

• Muzayedeler yine ucmus. Gecen hafta 180.000 GP'ye Lukaku'yu aldim. %50 sansim vardi ya Lukaku ya Pogba gelecekti. Lukaku geldi ama formsuz daha oynatamadim.

Ayni kombinle Pogba %100 artik ama muzayedeler neredeyse iki katina cikmis. El Clasico'yu beklemek lazim dusmesi icin.

Merak edenler icin ingiltere ligi + fiziksel temas + taktikci uclusunu kullandim. Diger iki oyuncu Arnautovic ve Kanu'yu elimdeki temsilcilerle almistim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChaCha0688

Hocam kizilmicak gibi değilki... Geçen gün 30 top kırdırdım 1 siyah çıkmadı. Dün 10000 gp vardı deneyeyim dedim zico geldi. Şaka gibi ya oyun..

sırf senin dediğin bana da olur diye bi deneyim dedim yine gri geldi yok arkadaş el clasico tek umudum
  • quote:

Orijinalden alıntı: disclosure

Henüz göremedim daha 40'lardayım
    50 levelden sonra acaba düşüyormu diye beklenti içerisindeyim. Hani 29'dan 30 levele'e çıkarken 10000 küsürlerde ama 30'dan 31'e 1000'lerde gibi.

Merakla bekliyorum. Yoksa level 85'leri falan görmek mümkün değil.

Bende var mbappe 48 levele getirdim her level atlamaya yaklaşık 15bin Xp istiyor 49 geldi diyelim 15 bin Xp 50 levele geçince yine böyle yani her level de artarak gidiyor

Düşmüyor onun için son seviyeye getirmek imkansız

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Bende Mbappe 54. lvl
    55'e geçmek için 20k istiyor 75 imkansız gibi duruyor
  • Dünden beri seri şekilde yeniliyorum paso 680 e kadar düştüm 800 kusurlerden.

Orta saha defans ayakta uyuyor benim.çok ağirılar kross A ama hiç öyle A gibi oynanıyor

Biraz ara vermek en güzeli en iyisi

• quote:

Orijinalden alıntı: murat_lindemann

Bende Mbappe 54. lvl
    55'e geçmek için 20k istiyor 75 imkansız gibi duruyor

Aynen öyle imkansız son levele gelene kadar 2019 çıkar

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.