Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* (831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.327
Cevap
73
Favori
1.068.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • az önce protalcağlar isimli bi arkadaşla maç yaptım
    bilmiyorum burada mı değil mi ama yinede yazmak istiyorum
    centilmence oyunu için çok teşekkür ederim
    keşke herkes sizin gibi oynasa
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Dünden beri seri şekilde yeniliyorum paso 680 e kadar düştüm 800 kusurlerden.

Orta saha defans ayakta uyuyor benim.çok ağirılar kross A ama hiç öyle A gibi oynanıyor

Biraz ara vermek en güzeli en iyisi

Dostum seri mağlubiyet almamak için ara ver ben öyle yapıyorum klasmanda 2 tane üst üste mağlubiyette ya sim maçı yaptırıyorum ya pc ile müsabaka yapıyorum hem sakinlemiş oluyosun hem de gp kasarsın
  • Arkadaşlar daha önce de sordum kusura bakmayın. Şu anket olayı vardı onun gpleri ne zaman gelecek bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

quote:

Orta saha defans ayakta uyuyor benim.çok ağirılar kross A ama hiç öyle A gibi oynanıyor

Dostum seri mağlubiyet almamak için ara ver ben öyle yapıyorum klasmanda 2 tane üst üste mağlubiyette ya sim maçı yaptırıyorum ya pc ile müsabaka yapıyorum hem sakinlemiş oluyosun hem de gp kasarsın

Aynen dostum aynen.
    şu haliyle ara vermek en mantıklısı.dediğin gibi ısrar edip oynarsan,boşuna sinir olursun.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

quote:

Aynen dostum aynen.
    şu haliyle ara vermek en mantıklısı.dediğin gibi ısrar edip oynarsan,boşuna sinir olursun.

Ben mesela şu an 830lardayım ve 3.klasmandayım orada kalmak istiyorum şu an oynarsam düşücem gibi his var

• Evet arkadaşlar an itibariyle takımı sildim. Gece gündüz gp kastım 15 top açtım zico ve İtalya ajanlarıyla.sadece tek sarı geldi oda 80 lik.gerisi gümüş.lite versiyon oynuyorum.yani bedava indirdim.konami bunu banasının hayrına bedava yapmaz.parayla coins alın diye yapıyor.15 topta tek sarı nedir ya.siyahtan geçtim sarı gelse 2.3 tane yine eyvallah.neyse takımı sildim çay içiyorum.pişman değilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gazilitek kullanıcısına yanıt
    Dostum cok tesekkurler sayende yukledim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bence 10 15 top acıp siyah gelmedi diye uzulmek sacma sonucta grinin yuzdesi 75 civarında siyahında yuzdesi 3 civarında. ha siyahın yuzdesi 70 olur gelmez o zaman sacma dersiniz ama matamatik olarak 100 top acıp 3 tane siyah cıkması gerekir. ben beckhamlı hafta 60 top actım 2 siyah geldi dageayla beckham beckham gelince bıraktım onu istiyodum cunku 60 topta 2 siyah normal %3 sans sonucta.
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum bol bol gpler gelsin

• IIretiredII kullanıcısına yanıt
    Bana dün çıktı ziko ajranindan lewondoski iki üç maç attim iyi gibi geldi ilk maçında 4 sonraki maç 3 atti vurduğu giriyor genelde ilk izlenimim tabi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 15 Aralık 2017; 23:7:0 >
  • Ya hocam bana niye yemin bozduruyonuz daha yeni bıraktim top cevirmeyi her kez zico diyo cok severim zicoyu

• quote:

Orijinalden alıntı: mevdut

bence 10 15 top acıp siyah gelmedi diye uzulmek sacma sonucta grinin yuzdesi 75 civarında siyahında yuzdesi 3 civarında. ha siyahın yuzdesi 70 olur gelmez o zaman sacma dersiniz ama matamatik olarak 100 top acıp 3 tane siyah cıkması gerekir. ben beckhamlı hafta 60 top actım 2 siyah geldi dageayla beckham beckham gelince bıraktım onu istiyodum cunku 60 topta 2 siyah normal %3 sans sonucta.

ben de aynı fikirdeyim adamlar net olarak oran vermiş. diyor ki 1.000.000 gp'ye 3 ya da 4 siyah top alırsın. ama burada da tek uyuz olduğum hep 1 kaleci kesin geliyor. ya da bana hep öyle denk geldi.
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Hocam denk getirsem cok iyi olacak ama sga ve Sla sgk ve slk ye dönmemesi lazım yoksa güçler cok düşüyo hocam

Supersu ile root atilmis telefonda nasil yaparız bunu dostum?

Cevir hocam bir iki top gelmezse abanma birak 😀 şansın yaver gider inşallah hocam

• ExTx E kullanıcısına yanıt
    Denk gelirsem alip deneyecem ustat cok sagol👍

• Her sene farkli bir psn hesabı kullan dostum Konami ID kaydı olmayan ozaman oyuna yeni başlıyorsun sanip gonlunu yapmak ve oyuna teşvik etmek için daha cook siyah veriyor ben her sene böyle yapıyorum ve işe yariyo bu senede en önemli oyuncuların %60'ı top çevirmeyele geldi bana.

Sf: benzema lukaku abuameyang lewondoski

Oss: mikateriyan

Sla: C.Ronaldo d.costa

Sga: G. Bale

Gö: kroos ngolan

Stp: Guateng J.martinez

Slb: f. Luiz

Gk: degea oblak navas

Sari ve gümüşlerde de iyi oyuncular var mpapbe casemiro draxler d.alli nzonzi clyn bakayoko rashford malcom c.tello kimpembe gamboga bunlar bir kısmı tabi iyi olanlar.

Kadro sıkıntısı çeken arkadaşlara tavsiyemdir yeni kayıt psn hesabi açip yeni Konami ID alın ben 2016 dan belli boyle yapıyorum netice bu hatta forumdan bir arkadaşta demişti ben busene yeni başladım ilkez mycluba bana cok bonkör davranıyor Konami diyordu maç sonu hiz ajanindan tek çevirdim mane geldi diyordu yani deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIBRISLI83 -- 15 Aralık 2017; 23:32:59 >

• ultrailker kullanıcısına yanıt
    Daha kolay yaparsın twrp yukludur yada sen yuklersin sonrasi resimlerde anlatıgım gibi

• Yok hocam yemedi 3 aslan gibi gumusum oldu gitti 30000 arkadasin bahsetigi olayı test etmek istedim 4 yıldız ajandan top cevirdim altında durdu dedim bu isaret 3 yıldız ajandada deneyim anam ondada gumus tamam dedim 3 top zicodan gumuslerim var ben kızmıyorum oynun başında cok bonkor davrandı. Bence taktik bu kumara alıstırır gibi yapıyo nımıssızlar

• Evet bunu ben dedim fifadan pese geçtim, oyun bana gerçekten bonkör davranıyor çoğu oyuncumu müzayede ile alsam da top çevirmelerde ronaldo verdi sarı toplardan da hep güzel adamlar çıktı yani siyaha yakın sarılar diyebilirim ben bu tarz komplo teorilerine pek inanmam makarasına demiştim öyle yani bilmiyorum ki dostum koskoca firmalar böyle tek tek hesapları kontrol edip bunlarla mı uğraşacak diyeyim ama sizler daha iyi bilirsiniz ben çünkü fifa 10dan beri fifa oynadım fifa 18 demosunu denedikten sonra dedim yeter aynı oyunu oynamam ve pese geçtim myclub sardı baya oynaması basit çünkü fifada incik cıncık çok pesin sadeliği özlüğü hoşuma gitti

• 
Sayfa: önceki 829830831832833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.